Автор Тема: Мої кінні пригоди. Львівський іподром. Фото ©  (Прочитано 87389 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Мої кінні пригоди. Львівський іподром. Фото ©
« Ответ #264 : Апрель 17, 2013, 16:56:58 »
Дякую! Не знаю як я звикну до сидіння в офісах, три місяці постійно була на свіжому повітрі, з кіньми, кайфувала від запаху опілок і сіна на конюшні. Дуже хочу таку роботу щоб зробити все що треба і піти, але це нажаль рідкість, треба сидіти від години до години не зважаючи на те чи є робота чи її нема. Найбільше не люблю сидіти без діла, це мене просто вбиває  :8):


Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Мої кінні пригоди. Львівський іподром. Фото ©
« Ответ #265 : Апрель 29, 2013, 19:57:03 »
Нет. не другую планету. За город. Но не все лошади. Кажись голов 10-12 . пока.
А скаковики едут. Уже есть заявки.. Что лично меня не радует. :glare:
Ну почему же за межами? Уезжают то не все Лилины лошади.
Ви ж дуже хочете щоб мене на іподромі не було, тільки коні переїхали з Бартатова прибігли розказувати яка я погана, потім ще й додумались надзвонювати людям які зі мною займались і говорити навіщо вони мене взяли в мене хворе серце, це уява у Вас хвора. Можете тепер потішитись в Лілі я не займаюсь і на іподромі не частіше ніж 1-2 рази в тиждень буваю...
Ніколи б не подумала, що серед коневласників можуть бути настільки недоброзичливі люди. Одного не розумію, що я зробила такого щоб ходити і всякі дурниці про мене видумувати?...

Оффлайн Texs

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3158
  • Без любви к ним ,жизнь будет не полной.
    • Просмотр профиля
Оксан. да Бог с вами. Мне то какая разница ходите вы к Лиле или нет.  А то что у вас больное сердце, так вы же сами мне это рассказывали. Да и не только мне. А что это должен быть секрет?
Знов хворію, коли вже нарешті тахікардія мене залишить вспокої і як з нею боротись, мучаюсь по ночам  :cry:
И какие это я глупости про вас выдумала?
Можете впрочем и не отвечать. Надеюсь что мы увидимся и пообщаемся.

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Тахікардія - це просто повишене серцебиття, яке буває у будь-якої здорової людини, а не хворе серце, надіюсь відчуваєте різницю. Якщо вам було всерівно що я в Лілі займаюсь то навіщо було приходити на Вікторію і мене обговорювати, а потім ще і надзвонювати і казати навіщо вони мене взяли? Що думали що мене на наступний день виженуть чи змінять до мене ставлення? Мені немає про що з вами спілкуватись ще рік тому я з вами попрощалась, коли я почала шукати собі іншого тренера то вас це дуже зацепило і ви перекрутили все так ніби не я сама пішла, а мене вигнали...

Оффлайн liliya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1335
    • Просмотр профиля
а чому до мене далі не ходиш?

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Бачиш знайшлися люди які не хочуть щоб я до тебе ходила, придумують мені хвороби, приходять і капають на мене, надзвонюють з наїздати нащо ти мене взяла...

Оффлайн Натаха

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2089
    • Просмотр профиля
Оксан, добро пожаловать в "конный мир", во Львове особенно это отлично чувствуется  :( Так как там очень мало конников, а все больше и больше "конников"  :(
Не выдумывай, возвращайся к любимым кашлаткам и не переживай по поводу того, что кто-то, кому-то, что-то сказал  ;) Будешь так все близко принимать, точно серце здоровым не останется  :yes:

Оффлайн Натаха

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2089
    • Просмотр профиля
Наташечко, да нормально все во Львове.
Да конечно, как скажете ;)

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Ничего не нормально  :glare: Наташечки нету во Львове  :cry:

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Ничего не нормально  :glare: Наташечки нету во Львове  :cry:
Цей меседж Наташечка напевно проігнорірувала, типу не побачила  :max:

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Я не так давно на іподромі і в "кінному світі" тому напевно ще не звикла до того що ти нікого не чіпаєш, займаєшся своїм, а в тебе летять всякі "какі", та і дальше продовжують летіти. Але мені це все десь там... далеко і глибоко, ну немає людина чим зайнятись хоче побрехати ну то хай, може попустить. В мене тепер є на іподромі любима рижа казявка, яку я сідлаю при можливості, катаюсь і цілком задоволена. Фотки з рижою будуть пізніше.
У вас antaxe все справді нормально бо ви там як справжня кінна родина яку мабуть очолює тьотя Milady :)

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Кстати,  тетя  :tong: antaxe права - где бы я не находилась, в каком бы коллективе не работала, везде стараюсь вокруг себя формировать такую вот "семью". И вокруг всегда есть всякие "каки", от этого никуда не денешься, но просто не нужно их включать в свой круг  ;)
А вообще - я глава клана  :king:
Оксана, свой круг общения нужно формировать. Иногда без драки и крови не обходится, но это того стОит  :yes: