Автор Тема: Фильмы - "посмотрел намедни", делимся впечатлениями  (Прочитано 266030 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Michiru

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1051
    • Просмотр профиля
Меня после "Акиры" словосочетание "сюжетная неувязка" вообще не печалит.  :sarcastic:
Я на этом мультике сломала себе мозги намертво.  :8):


Оффлайн Kat

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3869
    • Просмотр профиля
"Легка поведінка" - любителям Коліна Ферта і взагалі хорошого англійського кіно.

Оффлайн Communica

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 508
  • В жизни пробиться сможешь только против ветра.
    • Просмотр профиля
Сходили на Параллельные миры - нудота... Антинаучная фантастика, совсем неправдоподобно. Разве что так, время убить, или для больших любителей мелодрам.

Оффлайн Himera

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 854
    • Просмотр профиля
Фильмы - "посмотрел намедни", делимся впечатлениями
« Ответ #843 : Сентябрь 06, 2012, 16:31:14 »
Посмотрел "Мрачные тени". Ну неплохо весьма,  Депп, Пфайфер, Кристофер Ли.  Ну и конечно камео Элис Купер  :max:
Готичненько, не занудно, местами смешно, местами грустно.  Можно  посмотреть разок  :yes:

Оффлайн Vifa

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1085
    • Просмотр профиля
Фильмы - "посмотрел намедни", делимся впечатлениями
« Ответ #844 : Сентябрь 18, 2012, 18:05:18 »
посмотрела все части Обитель зла, интересный фантастический боевик :hehe:

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Фильмы - "посмотрел намедни", делимся впечатлениями
« Ответ #845 : Сентябрь 21, 2012, 15:24:11 »
Е ні, Оселя зла (я просто німагу з цієї української назви :rolf:) гарна тільки перша. Ну ще другу можна дивитись разочок. А далі... ховайся в жито. Особливо передостання - ну просто фуфуфу. Останню ще не дивилась, не хочу на таке гроші навіть витрачати, потім з торенту скачаю. h:DD

Оффлайн yurma1995

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2043
  • как-то так.. пока
    • Просмотр профиля
Фильмы - "посмотрел намедни", делимся впечатлениями
« Ответ #846 : Сентябрь 23, 2012, 14:47:38 »
Быстро удалила - это был НЕ ТОТ ФИЛЬМ!!

Оффлайн Communica

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 508
  • В жизни пробиться сможешь только против ветра.
    • Просмотр профиля
Фильмы - "посмотрел намедни", делимся впечатлениями
« Ответ #847 : Сентябрь 23, 2012, 18:21:00 »
Нация фастфуда.
Хороший фильм, очень реалистичный. Захотелось опять вернуться к вегетарианству.
Хорошие актеры (даже непрофессионнальные), хорошая игра. Видимо многие снимались не из-за денег, а за идею. Аврил Лавин, Брюс Уиллис "и другие"...

Оффлайн Sentropy

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 45
    • Просмотр профиля
Фильмы - "посмотрел намедни", делимся впечатлениями
« Ответ #848 : Сентябрь 25, 2012, 13:33:31 »
Хватить обгаживать Прометея! Реально лучший фантастический фильм с момента Аватара! А если взять во внимание отсутствие нормальных фильмов по вселенной "Чужих" С 1997 года,  то фильм весьма и весьма годный. И кстати  рейтинг на IMDB тому подтверждение.  А то что офисные хомячки в жж-шечках  ничо не поняли и подняли на смех картину - так на этом фильме думать надо,  а не только хавать попкорн...

Думати кажете? Окай, думати так думати.
Спробуємо почати... Що-що? Вони полетіли в іншу галактику яка складалася з однієї планети? Може мали на увазі все ж до іншої зорі? Ладно, проїхали, будемо вважати це переклали погано... Далі. Зняти шолом скафандру на невідомій планеті з невідомим біонаповненням? О ShI~~... Ні, погано думається. Вмикаємо наш мозок до мережі 220V (для особливих до 380V)... О, наче вже краще. Хоч і не 30 ампер. 

Такс... Цікава сюжетна лінія. Кіборг труїть вченого->вчений заражає свою подружку->в подружки народжується спрутсон->спрутсон якось без жодної їжі моментально виростає до розмірів невеликого слона-спрутсон з'їдає "Творця".

Тепер питання. Ні-ні, я навіть не буду питати про загальний смисл цієї сюжетної лінії (Станіславський би застрелився з горя). Я спитаю інше. Про що думав кіборг і чим він керувався? Ні, я розумію якби він був маньяком-психом звичайним з відповідною психікою. Але це ж кіборг. Психоз йому не доступний в принципі. Значить в нього була конкретна і детермінована ціль. Яка?

Йдемо далі...
Сюжетна лінія 2 загублених вчених. Одного вбиває змія, другий падає в чорну жижу. Припустимо що змія ніяк не повязана з "чужими" (хоча кислотна кров говорить про інше). Або виконує незрозумілу функцію. Питання в іншому. Чому від чорної жижи організм буквально розвалюється на шматки, а у випадку з другим вченим такого не сталося? І він став щось на кшталт "ляльки"? Загальний смисл цієї сюжетної лінії? Щоб показати, що екіпаж Прометея в принципі не здатний до елементарних мір захисту, навіть після того як інопланетний орангутанг півень в філейні частини клюнув? Я вже мовчу про те, що про фігню, що сталася з бідолахами всі інші прометейці повинні були знати з камер на їхніх скафандрах. Навіть якщо Капітан з африканського континенту, в той час в сусідній каюті роздягав нашу ненаглядну блондинку (цуки, чому не показали?), вся інформація все-одно повинна записуватися. Наукова ж експедиція начебто...

Хоча чого це я? Таких нелогічних вивертів по всьому фільму можна назбирати ціле відро. І це називається науковою фантастикою? Всі 17 членів екіпажу входять в топ 20 роздовбаїв планети? Це взагалі реально? З якою ймовірністю? Десять в мінус тридцятому степені? Ітіть, це фентезі. Це все я можу припустити, якщо дія відбувалася в абсолютно вигаданому світі з іншими фізичними законами. Я ще можу вибачити неправильне вживання термінів "галактика" чи фрази щодо смертельної дози СО2 (в кіно 3% називається, насправді для людини 5%). Але не коли в вчинках представників гомо сапіенс немає жодної логіки. І сюжет побудований так, наче з фільму його добру половину видрали і викинули. А все що залишилося вирішили показати. Попередньо пропустивши його через генератор випадкових чисел.

P.s. Нє-нє, краще б я не думав...

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Фильмы - "посмотрел намедни", делимся впечатлениями
« Ответ #849 : Сентябрь 25, 2012, 14:03:59 »
Хе, я нарешті дочекалась Прометея на торентах.)))
Ні, правда, якби я за ЦЕ ще й гроші заплатила... Славтєоспаді, вберегли злі люди. :sarcastic:

Зате я змогла насолодитись Віліним зсилками з "чистими фактами" по Прометею, дякую! :rolf:

Але да, єдине, що радувало - це картинка. І дуже м"язистий і носатий Волан-де-морт на початку. :sarcastic:

Оффлайн Black Unicorn

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • A scattered dream that's like a far-off memory
    • Просмотр профиля
Фильмы - "посмотрел намедни", делимся впечатлениями
« Ответ #850 : Сентябрь 25, 2012, 15:47:35 »
Я, честно говоря, ни один фильм про Чужих не смотрела, так как в принципе не воспринимаю подобные фильмы, но цитата про подумать на фильме порадовала  :sarcastic: не знала, что это философский артхаус.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Фильмы - "посмотрел намедни", делимся впечатлениями
« Ответ #851 : Сентябрь 25, 2012, 15:59:38 »
Ооооо, це ТАКИЙ артхаус, що всім артам хаус! :sarcastic:

Ха, Білосніжка і мисливець уже теж є в гарній якості, і навіть Похмурі тіні, ну у мене прямо сезон фільмів починається. :hehe:

Хто дивився "Таємне коло" - серіал про відьом? Варте уваги, чи дуже такоє собі?