Автор Тема: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)  (Прочитано 1058276 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #8232 : Декабрь 25, 2015, 16:36:15 »
тогда да, а когда дома за компом сидеть на попе ровно, то называется это чистоплюйством.
Да, странно, когда осуждают чьи либо действия, когда сами не готовы взять на себя такую ответственность. В данном вопросе я могу с уважением относится к позиции Sasha kh, поскольку она сама женщина и мать. Хоть и по поводу запрета на законодательном уровне  у нас мнения расходятся. А вот читать порицания со стороны людей, которые сами к вопросу отношения не имеют, и в случае необходимости, как я понимаю, скорее самоустранятся от решения вопроса, это принципом или позицией назвать сложно.


Оффлайн Antaxe

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3651
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #8233 : Декабрь 25, 2015, 19:53:43 »
К теме просвещения. Книжка попалась, читаю ее сейчас и думаю: для детей какого возраста она подходит и подходит ли детям вообще?

http://profilib.com/chtenie/122610/aleksandra-smilyanskaya-seks-uchebnik-dlya-shkolnikov-nachalnyy-uroven.php

Мне содержание вроде нравится, манера изложения смущает.

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #8234 : Декабрь 25, 2015, 20:12:27 »
взагалі-то, такі чоловіки просто не трахають жінок, з якими за жодних обставин не хочуть дітей, от і все.
хаха

Оффлайн Tamika

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 128
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #8235 : Декабрь 25, 2015, 22:29:33 »

тобто для цих чоловіків усі жінки діляться лише на дві категорії - "не хочу дітей" та "хочу дітей"?
якщо не в шлюбі, то цей принцип передбачає народження байстрюків?

Нормально у них жінки діляться - з цією хочу стосунки, а з цією - ні. А ставлення до "зальотів" і дітей окремо, воно не ділиться - от з цією можна і дитину, а з цією - ні. Якщо такому чоловіку жінка підходить для стосунків і сексу, то відповідальність за дитину він на себе апріорі бере у випадку вагітності.

Як чоловік, що керується в житті принципами і наділений самоповагою, може залишити свою дитину байстрюком? Не в офіційному шлюбі, значить - байстрюк? Та ну... Он у нас навіть цивільний шлюб з офіційним в правах урівняні. Та й без шлюбу, якщо батько є на ділі й у документах, то чого дитина байстрюк? А як батьки офіційний шлюб розривають, то що, діти автоматично байстрюками стають? Мала на увазі, що є ж чоловіки, які кажуть - контрацепція це твої проблеми і крапка. Є - не ссци, дам бабла, всьо буде чьотко. А є - не бійся, як що - поженимся. Ну, або не поженимся, а просто - якщо що, дитину не кину. А жінка у відповідь може якось по-своєму реагувати - погоджуватись, не погоджуватись, посилати лєсом мачо з тяжкою алергією на резинові вироби й естетичною образою на пропозицію "нюхати квіти в протигазі"... Це за умови, що розмова на цю тему взагалі відбувається. Бо ж якщо, в паривє страсті, людям відібрало мову, то то важкий випадок, тут вже не до контрацепції, звичайно, і не до обговорення ризиків :sarcastic: Буває, що чоловіки й лапшу на вуха вішають :) Так ріск дєло благородноє й бачили очка, що купували. Тоді вже жінка сама ситуацію вирішує, згідно з своїми принципами й поглядами, можливостями, обставинами, настроєм і ще фіг зна чим.

Може ще цей термін "байстрюк" ширше обговоримо? Хто що під ним розуміє? І чому "фііі байстрюки" казати можна, а "фіііііі, аборти" ні? Чому висловлювання своєї точки зору "аборти - зло" це одразу "лізти в чужі труси", а "вона хвора - куди їй родити / вони бідні - нащо 3-тя дитина / от дура, її згвалтували, а вона родила, невідомо від кого / їй 15, чим думала, тепер з байстрюком і тп." це нормально, це не лізти в труси, в сім'ю, в чуже життя, це щира турбота про ближнього, от просто мі-мі-мі.

Не зовсім розумію сенс цієї дискусії. Більшість абортів це такий метод планування сім'ї або метод контрацепції. Якщо жінка для себе прийняла рішення, що аборти це загалом добре + до того сама "любить, вміє, практикує", то її в протилежному не переконаєш. Якщо жінка дотримується протилежної точки зору, то також її не змінить. У чому сенс обговорення? Почепити одне на одного ярлики? Який то матиме результат?

Оффлайн Habanera

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 6115
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #8236 : Декабрь 26, 2015, 01:26:47 »
А є - не бійся, як що - поженимся. Ну, або не поженимся, а просто - якщо що, дитину не кину.
тобто чоловік дитину насправді не хоче, він щось потім придумає, бо поки сам ще не знає чого насправді хоче. мені здається, що це не зовсім принципи )
байстрюк, ну так, на сьогодні непевний термін. бо дитина офіційно може мати батька, а фактично жити в неповній родині, чи навпаки, та ще купа варіантів. я мала на увазі дитину яка не запланована і не бажана хоча б одним з батьків і буде жити у неповній родині. і не фі, а краще без цього. але якщо так сталось, ну то так сталось, така доля

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #8237 : Декабрь 26, 2015, 08:17:16 »
У чому сенс обговорення?
Розмова почпалась із заборони на законодавчому рівні на прикладі окупованоі Абхазіі.

Оффлайн Tamika

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 128
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #8238 : Декабрь 28, 2015, 14:36:18 »
тобто чоловік дитину насправді не хоче, він щось потім придумає, бо поки сам ще не знає чого насправді хоче. мені здається, що це не зовсім принципи )
байстрюк, ну так, на сьогодні непевний термін. бо дитина офіційно може мати батька, а фактично жити в неповній родині, чи навпаки, та ще купа варіантів. я мала на увазі дитину яка не запланована і не бажана хоча б одним з батьків і буде жити у неповній родині. і не фі, а краще без цього. але якщо так сталось, ну то так сталось, така доля

Та ні, це якраз принципи у дії, просто мухи від котлет слід відділити. Ви ж розрізняєте "хотіти дітей", "планувати дитину" і "намагаємося завагітніти"? От, ці чоловіки хочуть дітей і у 99 зі 100 заводять їх таки плановано й у шлюбі. Але якщо "так ся стало", то беруть на себе відповідальність, а не розчиняються у вранішньому тумані. Брати на себе відповідальність і розділяти з жінкою не тільки радості сексу, а й ризики, це принцип. І ніяких "ой, мля, мені ж тільки 16", "ой, нє, спочатку хоч вивчусь", "щось вона мені різко розподобалась" у цих чоловіків не виникає. Чи Ви вважаєте, що такому чоловіку може попастися любительниця абортів - залетить і зробить аборт, а він таким чином не дотримається своїх принципів? Ну, це, вже дуже опосередкована вина виходить. Як казав Max T, якщо жінка вважає, що це тільки її дитина проблема, то до чого тут чоловік? Це, знаєте, те саме, що казати, якщо ти за те, щоб аборти були дозволені, то шуруй в Польщу чи Абхазію піднімати протестний рух, а інакше твоя позиція якась непослідовна.

Розмова почпалась із заборони на законодавчому рівні на прикладі окупованоі Абхазіі.
Ага, тільки народ проскочивши обговорення прав і свобод абхазок з польками одразу перейшов до "та як же можна, там же ручки-ножки" і "які, в сраку, ручки-ножки"   :glare:

Чесно, не розумію, чого турбуватися про чужу карму. От така байдужа падлюка :) І не розумію, чого так старанно, гуртом вдавати, що аборти це завжди якась життєва драма, медичні показання, патологія не сумісна з життям, чи, на крайняк, наслідок зґвалтування. У нас більшість абортів наслідок того, що людям не підходять інші методи контрацепції, зручно саме робити аборти. А ще це така собі мила совкова традиція, від бабусі до мами, від мами до дочки. Сексу не було, аборти були. Не розумію, чого котити бочку на чоловіків, якщо вибір чоловіка добровільний, вибір буде секс чи ні, добровільний, вибір контрацепції добровільний, до чого тоді ці "ах, їм, казлам, добре говорити, а жіночки мусять розрулювати".

Ну, отак поглянувши пресу, то в Польщі противники абортів займають дууууже активну громадянську позицію, а прихильники не особливо протестують, в коментах в бухтять і по всьому. Чому ж польки не борються за свої права, якщо їх так тяжко ущемили? От, небайдужі українки за них спереживались тут, а вони мовчать в тряпочку. Абхазкам не дивуюсь, у них традиції такі, в тряпочку мовчати, а сучасним європейкам, що живуть у світській державі, дуже дивуюсь. Може, не така гостра потреба робити аборти у польок, от і не домагаються відміни заборони?

Оффлайн Habanera

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 6115
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #8239 : Декабрь 28, 2015, 16:52:16 »
Ви ж розрізняєте "хотіти дітей", "планувати дитину" і "намагаємося завагітніти"?
так отож бо! розділяю
хотіти - це абстракно колись... з кимось... планувати - вже конкретно коли та з ким. тож виходить, якщо у чоловіка принципи, то він у випадку коли не планує дітей от зараз, вже обдумав, що буде робити якщо щось. та обговорив це з жінкою і вони дійшли згоди. бо це якось дивно мати принципи та помовкувати про них і не знати, що думає про це жінка. і якщо жінка не захоче вчиняти як зручно йому, то перекладати всю відповідальність на неї.
от ми і доходимо, що з принципами можна займатися сексом тільки у серьозних та стабільних відносинах :sarcastic:

якщо жінка вважає, що це тільки її дитина проблема
я не розумію хто така "любительниця абортів". але що не рідко бачу у житті, що жінки зустрічаються/живуть з чоловіком та сподіваються, що він одружиться. потім випадково (чи ні) вагітніють і сподіваються, що вже ось тепер він одружиться ) але чоловіки вигадують яке завгодно рішення, але не таке )

Оффлайн Destrie

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 10934
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #8240 : Декабрь 28, 2015, 16:59:50 »
Даже не знаю ,тока пошлое лезет в голову :sarcastic:
Дружить с людьми которых назначили  :rolf:


Московским молодоженам назначат кураторов семейной жизни

Заместитель председателя комиссии Мосгордумы по социальной политике Татьяна Батышева предложила ввести кураторство семей с десятилетним стажем над молодыми семьями. Цель инициативы – укрепление семейных ценностей, сообщила она в комментарии агентству «Москва».

    «Особым блоком стоит воспитание молодой семьи. Когда только семья организуется, буквально какая-то проблема, что-то не так, семьи уже нет, она развалилась. Поэтому мы такую интересную придумали инициативу, чтобы успешные, хорошие, долго проживающие семьи встречались с молодыми семьями, обменивались опытом, дружили», – пояснила Батышева.

По мнению чиновника, опекунами молодоженов могут стать семейные пары, прожившие вместе 10–15 лет. Инициативу поддержали Мосгордума и Национальная родительская ассоциация социальной поддержки семьи и защиты семейных ценностей (НРА).

Инициатива была внесена в рамках встречи московских властей с представителями НРА. Также власти обсудили возможность создания в Москве родоведческого сообщества – объединения людей, изучающих свою родословную. Батышева назвала эту идею «очень красивой» и «благородной» и заявила, что для ее реализации столичные власти могли бы изучить опыт Приморского края, где подобное сообщество уже функционирует.
https://slon.ru/posts/61921

Оффлайн Kat

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3869
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #8241 : Декабрь 28, 2015, 17:36:40 »
Цитировать
Ну, отак поглянувши пресу, то в Польщі противники абортів займають дууууже активну громадянську позицію, а прихильники не особливо протестують, в коментах в бухтять і по всьому. Чому ж польки не борються за свої права, якщо їх так тяжко ущемили? От, небайдужі українки за них спереживались тут, а вони мовчать в тряпочку.

Не знаю, яку пресу Ви читали, що у вас склалося враження ніби польки "мовчать у тряпочку".

Наприклад, ось громадянська законодавча ініціатива "Так для жінок" http://takdlakobiet.pl/o-inicjatywie/, яка збирає підписи для розгляду у Сеймі закону про свідоме батьківство та інші права жінок, що передбачає, зокрема, запровадження у школах сексуальної освіти, збільшення доступності контрацептивів та лібералізації права до переривання вагітності. На своїй інтернет-сторінці учасники ініціативи також розглядають аргументи, які завжди звучать у дискусії про аборти: http://takdlakobiet.pl/fakty-i-mity/, а на цій закладці http://takdlakobiet.pl/media-o-nas/ матеріали пр ініціативу, що розміщувалися у різних засобах масової інформації.

Garmata

  • Гость

Оффлайн Tamika

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 128
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #8243 : Декабрь 29, 2015, 15:41:34 »
от ми і доходимо, що з принципами можна займатися сексом тільки у серьозних та стабільних відносинах :sarcastic:

Ага, воно чогось так виходить, що якщо людина хоче мати якісь переконання (принципи) то це автоматично накладає на таку людину обов’язки, регламентує поведінку. Наприклад, вегетаріанець не їсть м’яса. Логічно, що людина, яка не допускає для себе такого варіанту, як аборт, також відповідно поводиться і добирає собі таких сексуальних партнерів з якими її принципи будуть у максимальній безпеці. Ми ж у даному випадку обговорювали поведінку чоловіків, що дозволяють собі негативно ставитись до абортів, а не всіх чоловіків загалом.

я не розумію хто така "любительниця абортів". але що не рідко бачу у житті, що жінки зустрічаються/живуть з чоловіком та сподіваються, що він одружиться. потім випадково (чи ні) вагітніють і сподіваються, що вже ось тепер він одружиться ) але чоловіки вигадують яке завгодно рішення, але не таке

Вам не траплялись жінки, що з усіх можливих варіантів контрацепції принципово використовують лише аборти? Кмк, можна сказати, що це любительниці абортів, як методу контрацепції.

Еем, а в описаній Вами життєвій ситуації, хто кому що винен? Люди не виправдали сподівань одне одного, не змогли домовитись, розібратись які у кого плани на життя і стосунки. Буває.


Не знаю, яку пресу Ви читали, що у вас склалося враження ніби польки "мовчать у тряпочку".

Це все підступний Google на запит «акції протесту проти заборони абортів у Польщі» видає протести за заборону «медицинських абортів», проект якої цього року вносили до сейму :sarcastic: Ото десь на 10 такому посиланні у мене «иссяк запал» і я вирішила, що не все так просто, треба знати де шукати і хай краще у мене хтось посиланням кине :) Дякую. Об’єктивно виглядає так, що з 1990 року держава на поступки у цьому питанні не йде. Противники абортів повсякчас домагаються того, щоб закон про заборону абортів став ще жорсткішим, хоча це й так один з найсуворіших таких законів. Як на мене, найкраще описує ситуацію у Польщі отака цитата:

Цитировать
"Протиабортну війну" в Польщі, мабуть, програно, хоча "партизанська" ще триває. Небажана вагітність залишається трагедією, насамперед для жінок малозабезпечених і неосвічених, які не мають ані впливу, ані знань, щоб заявляти про свої права, а тому змушених миритися зі своїм становищем.

Чому, на Вашу думку, противники заборони абортів виявились фактично безсилими у Польщі? Ну, реально ж за 25 років жодної значної поступки їм домогтись не вдалось. Чому польки не голосують масово на виборах за ті політичні сили, які виступали б за легалізацію абортів? У мене стійке враження, що полякам важливіше бути най-най-найнев…еннішими католиками в світі, у яких навіть аборти заборонені, а права жінок заради цього вони самі готові посунути.