Автор Тема: Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))  (Прочитано 726836 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #8808 : Июнь 16, 2014, 04:50:55 »
То помой их под краном,и пусть ест без сметаны.)
Ніфіга,хай неїсть-мені більше буде. :sarcastic:


Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #8809 : Июнь 18, 2014, 07:36:03 »
Трохи останніх подій.
Мої хлопчики перехворіли якимсь вірусом-велика температура без кашлю і течеї з носа. :glare: З Божою допомогою ми одужали і зараз набираємо сил бо щось кволі.

Нещодавно дізналася що маю родичів в Донецьку.  :unsure: Тітка,сестра мого батька(дитина від першого шлюбу мого дідуся,батькового тата-все заплутано).Ми не спілкувались.Принаймні я їх ніколи в очі не бачила.Мама їх знає,ще за радянських часів.Подзвонили,кажуть що все дуже поган  :8): Ми їм запропонували їхати до нас,у нас у Білій Церкві пуста квартира.Ось чекаємо на їх рішення.

Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #8810 : Июнь 20, 2014, 07:40:31 »
Ще одна новина.В принципі жодної цінності не несе в собі але важлива для мене.Дізналася що мій хлопчик Еллар геть не Еллар,він Елюар.Я так розумію переписали його Елларом просто для зручності вимовляння.Хоча Елюар мені подобається більше.Нехай біжить по веселці...
http://www.base.ruhorses.ru/horses/horse_card.php?code_horse=788993

Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #8811 : Июнь 21, 2014, 14:21:36 »
Сьогодні не була на роботі.Чоловік на добу пішов,а я дома з малечею.Але це не основна причина-дітлахи роз*їхались на відпочинок.Декілька моїх ще ходять,будуть у понеділок.Все хочу взяти фот і познімати моїх учнів маленьких.
По хлопцях-ростем,потрохи входим у нормальну колію,їздять зі мною на роботу(привчаю з малечку до стайні  :sarcastic: ).
Дякую нашим дівчатам з Поні клубу за допомогу-доглядають мою малечу поки в мене уроки.  h:hi:

Оффлайн Marysa

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2354
  • Маруся
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #8812 : Июнь 21, 2014, 15:16:53 »
Какая же вы молодчинка ,что столько всего успеваете несмотря на домашнюю кутерьму и двоих(!!!) еще крошечных карапузиков  :glad:

Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #8813 : Июнь 22, 2014, 04:31:49 »
Marysa, так ви ж така сама.  :sarcastic: Маєте малюка і їздитен до коней. :yes:  І встигаєте все по дому. Це мабуть діагноз-кінник. :hehe:

Оффлайн Marysa

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2354
  • Маруся
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #8814 : Июнь 22, 2014, 10:47:41 »
Так он у меня пока один(старшие детки с родителями на отдыхе).Я просто не могу себе представить даже в голове,что такое когда у тебя малыш и...еще один малыш...ну в смысле одного возраста,а руки-то всего две  :glad: (у меня все детки с разницей в 6 лет).
Не,у меня пока не все получается,приезды к Реглану напоминают наскоки,а выезд из дома-побег  ,ну ничего,думаю со временем наладится ,время идет,ляли растут... :hehe:

Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #8815 : Июнь 26, 2014, 17:27:16 »
Ну ось промайнув ще один день.Ми стали дорослішими на один місяць.Ванюша вже сам один раз сів,чому ми несказанно зраділи.

Робочі будні-дітки деякі ходять,а деякі виїхали на відпочинок.Час іде,дітки ростуть і свої і чужі.Хоча і то мої,ну котрі в мене займаються. :hehe:
Все ніяк не візьму фот і поробити фотки малечі що у мене їздить.Ото голова дірява.  :glare:
Ото і всі новини. А ще погода не радує...  червень вирішив,що він жовтень... :(

Оффлайн Marysa

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2354
  • Маруся
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #8816 : Июнь 26, 2014, 18:27:05 »
Ну ось промайнув ще один день.Ми стали дорослішими на один місяць.Ванюша вже сам один раз сів,чому ми несказанно зраділи.


Поздравляю !!! Это такое счастье видеть как  детки растут и каждый раз учатся чему-то новому  :glad: :glad: :glad:

KRASAVA

  • Гость
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #8817 : Июнь 27, 2014, 14:03:12 »
Давай новые фоточки.)

Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #8818 : Июль 01, 2014, 03:50:00 »
Давай новые фоточки.)
Фотки кого?МоЇх малих вередунІв чи моЇх учнІв?Є невелика проблема-ЮСБу роз*єм для карти пам*яті в мене накрився в ноуті і через каблЮ ЮСБу з фота не хоче скидати.  :cry: Для мене це трагедія.Тепер міняємо карту пам*яті в телефоні на ту що в фотику і тільки так.Ну сама розумієш-якраз є час на це...  :glare:

Трохи відчитаюсь про минувший тиждень.Мої дві ляльки(учениці ко трі не поїхали відпочивати) мають позитивний ріст в заняттях.Одна(вчора виповнилось 4 рочки) вже поїхала галопом(на корді,маленькими репризами),а інша(та котра не займалась поки я була в декреті)вже у всю силу галопує,щоправда теж на корді. Але ми наберемось вправності і поїдем самі.  :yes:

Оффлайн Criminal Mind

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5975
  • ниии...чего не понимаю...
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #8819 : Июль 01, 2014, 11:24:29 »
Какая Вы молодец...детей приобщаете......
Расскажу одну историю,а потом еще.....не выдуманную.....
оця моя старшая училась в Англии-в универе.Я ж как квочка поехала устраивать дете :yes:
Ну и в первый месяц там-знакомства,запись в клубы....и т д.Увидела я Конный кружок при универе.....Зная,что моя малышка сильно скучает за своим серым врединой-потащила записаться на экскурссию.МЕСТ НЕТ.Хотя все небезплатно.Уговорила доцю пойти на отправление-вдруг кто откажется......Был ШОК!!!!Все первокурсники пришли в бриджах!!!!сапогах!!!! и с шлемами!!!!Вот как там развито.......А у нас то дети не хуже(уверена-лучше в сто раз)