Автор Тема: Отчет о лошади всем смотреть кто против меня!  (Прочитано 28607 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Алльо:)

  • Гость
Галю, то хто ж Вас змушує писати російською? Пишіть українською. Але зауважте: і в українській мові є крапки (.), коми (,). Зрештою, існує елементарна стилістика і орфографія. Є також загальноприйнята лексика. Для людини з вищою освітою.
Наступне. Якщо ж навіть була проблема (з конем, конюшнею, персоналом), то можна викласти все спокійно і конструктивно.
Ви ж робите самі з себе посміховисько.
Пишіть українською. Думайте ЩО пишете. І буде Вам щастя (с) на форумі.


Оффлайн Anka

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2759
  • Если безобразие не остановить его надо возглавить!
    • Просмотр профиля
А по украински то и в правду более читабельно.

Оффлайн Unikka

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4904
  • Серая тройка
    • Просмотр профиля
Але просто душа болить коли тобі продають коня хворого
А ви про ветогляд при купівлі тварини чули коли-небудь? Краще б було б заплатити вету, ніж потім лікувати, не знаючись достатьньо в цьому, хвору тварину.

Ви вибачте,просто я,по національності Українка і писати на російській мові мені дуже важко вибачте за мою орфографію і граматику.
Але мы те ж в більшості Українці і українська мова нам не є чужою. Чи можливо ви думаєте, що в інших частинах рідної неньки України ніхто не знає української. Якщо Вам легше писати українською, то краще пишіть українською, а то ті попередні пости справді читати не можливо, весь зміст написаного втрачено. А якщо комусь буде не зрозуміло українською, то ми вже якось переведемо для нього. :sarcastic:

І взагалі, можливо, Вам було б легше просто ходити до прокату, і проблем з іншими менше було б. Свій кінь це завжди якісь проблеми маленькі чи великі.

Оффлайн s_w_a

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3983
  • Я схватки не ищу... Но в жизни не спущу обид.
    • Просмотр профиля
Странно, вроде взрослый человек, но пока не дошло до общественной показательной порки - не было понятно, чего эта общественность хотела?
А всего то и делов...
И если не досконально, но в целом стало понятно, чего сказать хотелось.
И отношение изменилось, Вы не заметили?
Я человек русский, выросший в России, но тем не менее живя на Украине - научилась понимать язык.
И вполне обхожусь при чтении без переводчика.
Но язык, извините, неандертальца понимать отказываюсь.
Ведите себя как взрослый адекватный человек - І буде Вам щастя (с) на форумі.
Тогда ни я, ни кто другой не будет оскорблен Вами Вашим игнором общих правил форума

Оффлайн Галя

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 64
    • Просмотр профиля
Unikka так чула ми брали з собою вет лікаря

Оффлайн Unikka

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4904
  • Серая тройка
    • Просмотр профиля
І що ж він вам не сказав, що кінь хворий? h0.0

Оффлайн Галя

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 64
    • Просмотр профиля
він говорив э трохи проблеми але то пройде просто у ньго там всі коні такі худі вона була ще нормальна з них всіх а привезли на конюшню всю помінялось

Алльо:)

  • Гость
вроде взрослый человек
одной из писательско-конной династии аж 13 лет  h:D

Оффлайн Unikka

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4904
  • Серая тройка
    • Просмотр профиля
Якщо Ви брали тварину для дитини, щоб вона займалася, то не треба було брати з проблемами. Якщо Ви хотіли навантажувати її по повній, то требу було брати здорового коня.
Проблемна тварина потребує особливо відношення, навіть якщо їх трохи. Можливо Ви не змогли надати їй цього і в очах інших це виглядало як знущання.

И вет видимо был в доле при продаже :(.

Оффлайн Галя

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 64
    • Просмотр профиля
я хто сказав шо ми її навантажували? я її взяла томущо шкода стало :(

Оффлайн s_w_a

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3983
  • Я схватки не ищу... Но в жизни не спущу обид.
    • Просмотр профиля
Я не знаю сколько в династии персон, но было упоминание о 40-калетнем возрасте
Ну и стиль написания тогда настолько идентичен, что про гены можно петь гимны :sarcastic:

Оффлайн Unikka

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4904
  • Серая тройка
    • Просмотр профиля
я хто сказав шо ми її навантажували? я її взяла томущо шкода стало :(
"Добрыми намериниями вымощена дорога в ад" - знаете такую поговорку. Может не стоило брать, если не могли позаботивться в достойной мере. :yes: