Автор Тема: "Новий Зір", "Ексімер", "ЦМХО" та інші клініки. Відгуки.  (Прочитано 19444 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн gold unicorn

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 874
    • Просмотр профиля
Тимбукту, Вам удачи и ждем ваших отзывов. Может и я решусь...

Также прошу Татьяну Black Unicorn поделиться именем врача, что "не очень", в личку, буду признательна.


Timbuktu

  • Гость
Дякую, дівчата! Судячи з усього, удача знадобиться))

Оффлайн Black Unicorn

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • A scattered dream that's like a far-off memory
    • Просмотр профиля
Имя не помню, но эта женщина, по-моему, там одна, к ней отправляют всех после проведения тестов, на консультацию. Под двояким впечатлением я подразумевала, что с одной стороны специалист вроде неплохой, но с другой сложилось впечатление, что нас хотят максимально развести на деньги. По крайней мере на вопрос о возможных последствиях нам стали рассказывать о том, какой чудесный у них лазер, с темы осложнений просто съехали.
А вот врач, который непосредственно проводил операцию, показался довольно толковым. Но опять таки, год назад дело было, имен и фамилий не помню. Да и операция в моем случае была очень простой и заняла 2 минуты, как там уже с более сложными процедурами я не знаю

Оффлайн Communica

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 508
  • В жизни пробиться сможешь только против ветра.
    • Просмотр профиля
Не всем, кстати, можно делать лазерную коррекцию. Если сетчатка тонкая - то запрещено.

Рассмотрите вариант ночных линз. Почему-то мало кто знает об этой технологии. Я уже почти 4 года пользуюсь - очень довольна. Не помню, какое точно у меня там по цифрам зрение, но даже верхнюю строку ШБ я не видела. А сейчас на ночь ставлю ночные линзы, утром сняла - и 100-110% зрение. Эффект временный, конечно, но намного удобнее дневных. Если одну ночь не поставить - то уже 50%. Если две - то 25%. Потом возвращается свое. Многие клиники в Киеве сейчас предлагают эту услугу. Но она не сильно рекламируется, наверное, лазер клиникам выгоднее  :sarcastic:

Timbuktu

  • Гость
Не минуло і року, як я вирішила описати свої враження)
В принципі, нічого нового я не скажу, Black Unicorn на попередній сторінці дуже точно все написала.
Я зробила вибір на користь Нового Зору. Ексімер відпав через занадто багато негативної інформації. ЦМХО програв із, можливо, чисто суб'єктивних причин, як не набагато дешевший, але гірше оснащений і більш "совковий".
Багато претензій до клініки, які періодично трапляються у різних відгуках у мережі, на моєму досвіді не підтвердились. Наприклад, не спостерігається ніякого хамства з боку персоналу. Всі дуже привітні і намагаються допомогти. Впадала в око фантастична терплячість лікарів :). Основна маса їхніх пацієнтів - старі люди, з якими буває непросто. Але в персоналу нерви залізні)) Про те, що неохоче віддають результати аналізів на руки, доводиться ледь не видирати їх зі скандалами, теж неправда. Виписки дають без жодних проблем, навіть просити не доводиться, самі відразу всім пропонують.
Із недоліків - справді дуже багато чекання. Запис ведеться на конкретний час, але в цей же час там іще група людей, і всі гуртом чекають, а потім всіх проводять "конвеєром". Ну, тобто, самі аналізи сумарно займають із півгодини, але просидіти в очікуванні між аналізами доводиться в цілому години три. Тому в запасі треба мати вільних півдня і багато терпіння. Ну, і ще дорого, звичайно. Але що зараз дешево? :glare:
А так, клініка зручна, архічиста, апаратура сучасна, стоїть кулер з водою, кавовий автомат, зручні крісла. Немає живої черги, за якою треба стежити, у стилі "кто последний?-я за вами!"(с), до кабінетів викликають по іменам.
Це перші враження, але мені туди ще їздити, тому можливі апдейти :).

Оффлайн lara_

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 85
    • Просмотр профиля
А як щодо результату?

Timbuktu

  • Гость
Я ж написала,
але мені туди ще їздити, тому можливі апдейти :).

Я роблю не лазерну корекцію, тому в мене попереду ще досить довге поетапне лікування, і результати буде видно тільки за якийсь час. Тоді і відпишусь, чи залишилась повністю задоволена.

Оффлайн lara_

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 85
    • Просмотр профиля
Сподіваюсь, все буде якнайкраще :yes:

Garmata

  • Гость
Кстати, вдруг кому еще понадобится.

В "Центре микрохирургии глаза" людям устанавливали китайские хрусталики глаза вместо дорогих американских

http://censor.net.ua/news/279399/v_tsentre_mikrohirurgii_glaza_lyudyam_ustanavlivali_kitayiskie_hrustaliki_glaza_vmesto_dorogih_amerikanskih

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Малює помилку 404. :unsure:

Garmata

  • Гость
Хм, удалили новость  :unsure:
В общем, писали, что в Центре этом жулики работают.

Оффлайн Marysa

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2354
  • Маруся
    • Просмотр профиля
Тоже была в Эксимере и  в этом году посетила Новый зир ,понравилось.В Эксимер не хожу так как после диагностики (а я туда пришла беременная для проверки) начали не дав даже  мне родить кошмарить письмами  с угрозами что если я не сделаю у них эту операцию,я ослепну...вот пять лет не де делаю и ничего,не ослепла.