Голосование

Заборонити розміщення антиукраїнських постів, аватарів

так
27 (61.4%)
ні
16 (36.4%)
мені байдуже
1 (2.3%)

Проголосовало пользователей: 41

Голосование закончилось: Март 24, 2014, 06:53:47

Автор Тема: Україна - єдина! Досить російського шовінізму і агресії!  (Прочитано 33798 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
I не можна забороняти чиюсь думку.
думку - ні, забороняти не можна. А агресію, шовінізм і підтримку порушення територіальної цілісності країни можна і треба.



Оффлайн Эне Бердыева

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2484
    • Просмотр профиля
На жаль, я ні підтримую ні вступ до ЄС,  ні російську політику сьогодення, хоч і не ставлюсь до подій байдуже. Тому йду мовчки повз запропоноване голосування. На жаль цензура не вирішуе проблеми відносин між людьми або культури. Проти політики Кремля проголосую з задоволенням, якщо зустріну таку пропозицію.

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Анна, я би не називала це цензурою.  Це елементарне людське небажання бачити хамство відносно своєї країни і свого народу.
Люди прийняли для себе рішення - до Росії. Ок.
 Для чого паплюжити Україну і плюватись у цьому середовищі, де кілька років їм було комфортно, де їм допомогали практичко з кожного куточка країни?
Повторюсь: якщо в людях відсутня елементарна етика і культура, то це не означає, що ми маємо компенсувати це власною гідністю.

Оффлайн Эне Бердыева

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2484
    • Просмотр профиля
Переконали. Голосую - проти антиреклами України

Оффлайн dalgo

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 465
    • Просмотр профиля
празявили вы Крым.осталось,только жёлтый тлен и сырость.в дальнейшем можно вам предложить,хороших лошадей из России.

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
празявили вы Крым.осталось,только жёлтый тлен и сырость.в дальнейшем можно вам предложить,хороших лошадей из России.
по-перше, вивчіть російську мову і її граматику, бо з такою грамотністю дійсно можна лише хрестик в бюлетень поставити.
По-друге, відкрийте підручник з історії - Київ під окупаційними військами був 778 днів. А ще добре б було  Вам почитати історію Ізраїлю.

Оффлайн dalgo

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 465
    • Просмотр профиля
Украина единная была вчера.

Оффлайн Petr Vladimirovitch

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1049
    • Просмотр профиля

Украина единная была вчера,а сегодня дырка от бублика а не Крым.

Я не понимаю. Если плохо было Вам в Украине настолько, что после оккупации Россией осталось только непонятное веселье и злорадство, то почему на протяжении всех лет независимости Вы не уехали в обожаемую страну? Почему оставаясь в этой стране Вы ее предаете? Нет, вовсе не голосом на псевдо референдуме, а веселясь и злорадствуя.

Оффлайн Эне Бердыева

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2484
    • Просмотр профиля
Петр Владимирович, время все расставит на свои места. Если у человека мнение отличное от Вашего и вероятно, моего, он может об этом сказать. Может, не все могут объяснить. почему в данный момент занимают такую позицию, но это позиция человека, который живет в Крыму. Лично мне будет достаточно, если станет меньше хамства. причиной которому стали вопросы политики. Это конный форум, и мне абсолютно все равно, где живут люди и каких политических взглядов придерживаются, когда обсуждаются вопросы спорта, заводства и прочего. Лично мне хочется меньше политических склок - для этого есть масса других ресурсов.

Оффлайн Antaxe

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3651
    • Просмотр профиля
Простите, не сдержалась.


Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Лично мне будет достаточно, если станет меньше хамства. причиной которому стали вопросы политики.
Анна, політика була до кінця лютого, коли дискусії йшли між прихильниками і противниками Майдану. Тоді всі ще були громадянами однієї країнами і ніхто політику в цих дискусіях не пробував обмежити. На відміну від тих же проконей, де будь-який сумнів щодо найменшого ікання Путіна викликає припадки у модераторів і у 90% форумчан - "ни слова о политике, бо закроют и посадют".
Політика завершилась з російською окупацією.
Абсолютно погоджуюсь з Вами: для вияву своєї ейфорії, розміщення дешевих фоток з автоматами і БТРами, є інші ресурси. А тут - кінний форум, який кілька років допомагав новоспеченим "іноземкам" у лікуванні, радів успіхам чи вболівав за вкрадених коней. І не треба мати багато розуму, щоб поводитись етично, поважаючи тих, з ким ще два тижні тому були громадянами однієї країни. Якость дуже швидко вони просякли всеросійською біснуватістю і злобою. 

Оффлайн Нина Золотова

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 720
    • Просмотр профиля
Здається, висловлювання користувача dalgo у цій темі досить наочно продемонстрували те, про що говорить Алльо.
Так, люди можуть мати різні точки зору, перебувати по різні боки барикад і при цьому нормально, ввічливо спілкуватися.
Але я не бачу жодної причини, чому зараз ми маємо терпіти їхнє пусте та безглузде зловтішання.