Автор Тема: ВКІ на дивані :) Дивимось трансляції.  (Прочитано 30244 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Solnze

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 131
  • vip
    • Просмотр профиля
ВКІ на дивані :) Дивимось трансляції.
« Ответ #24 : Август 28, 2014, 16:50:43 »
+100
Не считаю, что мы, зрители, имеем моральное право критиковать спортсменов за тот или иной результат. Самое лучшее что мы можем сделать, это поддержать и поблагодарить тех, кто нашел время, силы, возможность организовать подготовку и участие представителей страны в крупнейшем и престижном конноспортивном турнире.


Timbuktu

  • Гость
ВКІ на дивані :) Дивимось трансляції.
« Ответ #25 : Август 28, 2014, 17:57:43 »
Не считаю, что мы, зрители, имеем моральное право критиковать спортсменов за тот или иной результат.

Гм, не згодна. Глядач, як "споживач продукту" цілком має право коментувати (і критикувати, якщо є за що) виступи і результати спортсменів. Так само як не треба бути актором чи режисером, щоб мати право висловитися з приводу гиденького фільма, повного ляпсусів і непереконливої гри. Не треба бути письменником, щоб мати право сказати, що книжка бездарно написана, якщо вона у стилі "я среди здесь пробуду целый вечер, бессмертные творения пиша". Не треба бути кравцем, щоб мати право висловлювати незадоволення погано пошитим одягом. І т.д. і т.п.

Це я зараз не про конкретний виступ нашої збірної, бо особисто на мою думку їх зараз критикувати нема за що. Враховуючи не ідеальні (Ковщовим раптом надурняк привалила з неба пара великопризних коней з чудовими рухами), а реальні обставини, вони зробили все що могли, і зробили непогано.

Але я в цілому не згодна з позицією "спєрва добєйся": http://lurkmore.to/%F1%EF%E5%F0%E2%E0_%E4%EE%E1%E5%E9%F1%FF 

Оффлайн Ultra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1593
    • Просмотр профиля
ВКІ на дивані :) Дивимось трансляції.
« Ответ #26 : Август 28, 2014, 18:21:02 »
Скромно отступлюсь от темы - может кто подскажет где посмотреть полную версию церемонии открытия?

Оффлайн Nina

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2237
  • Свободный художник
    • Просмотр профиля
ВКІ на дивані :) Дивимось трансляції.
« Ответ #27 : Август 28, 2014, 18:26:54 »
Потребитель продукта как правило "голосует рублем" за свои пристрастия, будь то это книга, костюм или концерт, а если просто поговорить...ну поговорили, и что? Конкуренцию и результаты создает не критика, а экономическая база и положительный резонанс общества.

Timbuktu

  • Гость
ВКІ на дивані :) Дивимось трансляції.
« Ответ #28 : Август 28, 2014, 19:12:32 »
а если просто поговорить...ну поговорили, и что?

Отримали моральне задоволення від дискусії і обміну враженнями :). Це форум. Сюди люди приходять поговорити. Чи то Бог, чи еволюція (кому що ближче) наділили людину даром членоподільного мовлення, тому поговорити - це в людській природі))

Окрім того, підхід "ну, поговорили, і що це дасть" сильно відрізняється від "не маємо морального права говорити", чи не так? ;)

Я тут з вами все одно не згодна, але якщо ми тут продовжимо цю розмову, то я буду змушена самій собі попередження видати за відхилення від теми :sinjak:.

Скромно отступлюсь от темы - может кто подскажет где посмотреть полную версию церемонии открытия?

Я її теж шукала, але, схоже, ще ніхто не виклав. Тільки шматки трапляються.

Оффлайн Nina

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2237
  • Свободный художник
    • Просмотр профиля
ВКІ на дивані :) Дивимось трансляції.
« Ответ #29 : Август 28, 2014, 19:18:13 »
Окрім того, підхід "ну, поговорили, і що це дасть" сильно відрізняється від "не маємо морального права говорити", чи не так? ;)


Не считаю, что мы, зрители, имеем моральное право критиковать спортсменов
Не вижу равенства между понятиями говорить и критиковать :)

Timbuktu

  • Гость
ВКІ на дивані :) Дивимось трансляції.
« Ответ #30 : Август 28, 2014, 20:18:28 »
Якщо я заміню у своєму коментарі "говорити" на "критикувати", вас влаштує? Бо оскільки ми початково розмовляли саме про критику, її я і мала на увазі. Для мене "критикувати" = "говорити про недоліки", а отже входить в поняття "говорити".

Оффлайн Ultra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1593
    • Просмотр профиля
ВКІ на дивані :) Дивимось трансляції.
« Ответ #31 : Август 28, 2014, 20:24:07 »

Я її теж шукала, але, схоже, ще ніхто не виклав. Тільки шматки трапляються.

Если найдете - киньте плиз в теме ;)

Timbuktu

  • Гость
ВКІ на дивані :) Дивимось трансляції.
« Ответ #32 : Август 29, 2014, 12:26:08 »
Сьогодні можна буде подивитись кюри на каналі XSport, початок о 19.00. Або завтра на каналі Євроспорт, початок о 13.00 (це я так думаю, що на Євроспорті завтра кюри, бо насправді в програмі не вказано, що саме там буде. Але якщо вжити дедукцію, то варіантів, здається, немає :) ).

Оффлайн Ultra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1593
    • Просмотр профиля
ВКІ на дивані :) Дивимось трансляції.
« Ответ #33 : Август 30, 2014, 11:29:04 »
30.08.14 ТРИБОРСТВО: Крос по пересіченій місцевості
11:30 17:30
На сайті (прям.трансл.) - (инфо отсюда http://vk.com/equestriansua)

 включила в 11.30 и сейчас - показывают какой-то кикбоксинг и баскетбол :(

Оффлайн Margaret

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 204
  • Мечта сбывается тогда, когда становится целью
    • Просмотр профиля
ВКІ на дивані :) Дивимось трансляції.
« Ответ #34 : Август 30, 2014, 21:45:06 »
Потребитель продукта как правило "голосует рублем" за свои пристрастия, будь то это книга, костюм или концерт, а если просто поговорить...ну поговорили, и что? Конкуренцию и результаты создает не критика, а экономическая база и положительный резонанс общества.
Так что, скинемся сборной на хорошую лошадь? ;) Если кого-то смущает, что мы тут из пустого в порожнее переливаем :sarcastic:
А на счет можно обсуждать достижения спортсменов, или нельзя, кто-то на форуме уже приводил хороший пример о футбольных болельщиках: половина из них по мячу не попадет и хорошо, если пробежит 100 м секунд за 15, а тем не менее каждый из них лучше игроков и тренера знает кого из игроков на матч выпускать, как строить игру и пр. И смело это между собой обсуждают. И ничего, никто им претензий на этот счет не предъявляет :yes:
А возвращаясь к искомой теме не могу не отметить, на мой взгляд, самое раскошное музыкальное сопровождение из всех КЮРов, которые были на этих ВКИ (особенно в той части, где начинается галоп, жаль, но всадница иногда не очень успевает за музыкой)
Kristina Sprehe and Desperados: https://www.youtube.com/watch?v=QBLpwqx4XwY
К сожалению, качество хромает на все 4, но лучше не нашла.

Timbuktu

  • Гость
ВКІ на дивані :) Дивимось трансляції.
« Ответ #35 : Август 31, 2014, 15:41:41 »
Триборство

Командний залік:
Золото - Німеччина,
Срібло - Великобританія,
Бронза - Нідерланди.

Особистий залік:
Золото - Сандра Ауффарт на Опґан Луво (Німеччина),
Срібло - Міхаель Юнг на Фішер Рокана (Німеччина),
Бронза - Вільям Фокс-Піт на Чилі Монінґ (Великобританія).