Автор Тема: Майдан - II ?  (Прочитано 5135544 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

gadyuka

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #360 : Апрель 27, 2010, 06:12:27 »
Есть престижные государства и с несколькими языками  :sarcastic: Но не от языка престиж то зависит, а от народа и его адекватного правительства. А у нас правительство только ругаться привселюдно могут, да и еще это показать на весь мир  :rolf:

Между прочим, "мир" Оранжевую революцию приветствовал как победу демократии на Украине. И как раз после нее, наконец, некоторые несознательные иностранные граждане взяли себе за труд разделять Россию и Украину как два разных государства.

А дальше, как в старой поговорке: за что боролись, на то и напоролись ... :sarcastic:


Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #361 : Апрель 27, 2010, 07:03:25 »
Перечитала з боку розмову голд Юнікорн та Гармати. Може ви, дівчата, раніше спілкувалися, але збоку, Ань, виглядає що співрозмовник викладається (і не дурні речі пише), а ти відгавкуєшся такими собі відписками, провокуючими, я вже не кажу про неповагу.

Те що в Європі клали на нас з великої гори не означає, що братній російський нарід такий вже дуже хороший, давайте не відповідати в стилі "сам дурак". Так, Європа клала на нас з великої гори. Я поки що трішки поїздила по цій самій Європі, але ми є гівно там. І ставлення відповідне. І є дві площини - приїхали дикі туземці на Лєксусє, о, бабло ся припхало.
А друга - приїхало м"ясо гроші заробляти, можна топтати як хочеться.

А в Росії хоть і гівно ставлення, і вбили там мого родича на заробітках, але є таки зав"язка на спорідненість і на можливу підтримку. Бо я не вірю, що в дружній Польщі, де (вже після помаранчевої революції) нам мало не плюли навздогін, мені б хтось дуже допоміг.

Я не є великим експертом, але власні інтереси понад усе. Особливо, якщо є сильна позиція. А у України на сьогодня немає сильної позиції. Тому ми не можемо нічого декларувати. Ми, панове, в сраці. В боргах. В залежності. І тому протести нічого не дадуть. Бо немає альтернативи.

А якщо є альтернатива - велкам.

Що мали на вашу думку зробити нинішні можновладці, щоби домогтися зниження російського тиску і переписати угоди, які дискредитують країну і запихають її в боргову яму до щасливої Європи - МВФ та решти? Що вони мали зробити за умов подвійного тиску, пустого бюджету, депресії суспільства і таке інше?

І нарешті. Я пишу українською (хоча не дуже люблю цього і не прагну, просто дійсно у мене комп з російською, але там екран маленький, а у малого комп лише укр.+англ. і там великий екран). Досі ніхто - жоден - ні однісінький - з вас, які в тому числі декларують, що відповідають такою мовою, на якій до них звертаються, мені не відповів вашою, яку ви захищаєте і бідкаєтесь, що ж її в суспільстві так мало. Ну і де? (Тімбукту я не маю на увазі, бо вона я так розумію, десь з Заходу України) Ну і власне про що ми говоримо? Про фікцію, аби поговорити  :sarcastic:

Оффлайн gold unicorn

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 874
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #362 : Апрель 27, 2010, 07:19:52 »
Тулуза 100 відсотків маєте рацію. Мене дуже дратує те, що тут так активно захищають українську мову та принижують російську, так ціж люди на захист рідної мови, нічого на ній не написали. Тобто це що - лицемірство?!
А з приводу Гармати, я жодно разу не чула від неї ніякого конструктиву, тільки кепкування над людьми. В мене вже зароджуються сумніви, чи не з малолітнью дитиною я вела розмову. Така неповага до співрозмовника не підвищую рейтингу.
Тулуза, я хоч і користуюсь українською не так часто, але цим постом хочу показати, що я не голословно кричу, що її знаю та можу на ній спілкуватися, та просто із поваги до співрозмовника.  ;)   

Garmata

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #363 : Апрель 27, 2010, 07:23:33 »
Перечитала з боку розмову голд Юнікорн та Гармати. Може ви, дівчата, раніше спілкувалися, але збоку, Ань, виглядає що співрозмовник викладається (і не дурні речі пише), а ти відгавкуєшся такими собі відписками, провокуючими, я вже не кажу про неповагу.

Саш, сорри, но отвечать на подобное (Юникорн) серьезно мне совесть не позволила -))

Garmata

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #364 : Апрель 27, 2010, 07:24:22 »
А з приводу Гармати, я жодно разу не чула від неї ніякого конструктиву, тільки кепкування над людьми.    

А вы прочитайте ВСЮ тему, а не только мои посты, относящиеся к вам, и увидите конструктив (если вам это, конечно, надо)

Оффлайн gold unicorn

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 874
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #365 : Апрель 27, 2010, 07:27:47 »
Саш, сорри, но отвечать на подобное (Юникорн) серьезно мне совесть не позволила -))

Интересно и что же ваша совесть вам говорит? Ваша совесть вам говорит унижать совершенно незнакомых вам людей? В чем проблема то?
По-моему с моей стороны к вам было проявлено максимум уважения и лояльности, как к совершенно незнакомому человеку.  

Оффлайн gold unicorn

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 874
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #366 : Апрель 27, 2010, 07:30:15 »
А вы прочитайте ВСЮ тему, а не только мои посты, относящиеся к вам, и увидите конструктив (если вам это, конечно, надо)

Меня интересует лично ваше отношение ко мне. И я анализирую ваши посты направленные в мою сторону. Так как для меня остается загадкой ваше превзятое отношение (хотя у меня есть некоторые соображения на этот счет).

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #367 : Апрель 27, 2010, 07:35:37 »
Зрозумілі всі позиції. Так, здача національних інтересів. Так, а борги - не здача національних інтересів?
Україні більше нічого не лишається, як здавати національні інтереси.
Одним уран, іншим базу. І "улибайтєсь, господа, улибайтєсь" (с)

Поведінка Юлії Володимирівни, яка тільки-но була владою, просто ганебна, я вважаю. І ніколи собі не дозволю її підтримати.
Я не вірю людям, які говорять голосно, що вони патріоти і нічого для цього не роблять.
Ну так воно якось отак.

Себе патріотом великим не вважаю, хоча родіну люблю (с)  :sarcastic: і напевно ніде більше жити не зможу, бо це питання вже стояло на порядку денному :sarcastic:
Але вона у мене досить дивна, ця Родіна. Тому прийдеться любити як є. І ні від чого не відмовлятись.
А то потім виявиться, що брешу  :sarcastic:

Garmata

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #368 : Апрель 27, 2010, 07:44:45 »
Поведінка Юлії Володимирівни, яка тільки-но була владою, просто ганебна, я вважаю. І ніколи собі не дозволю її підтримати.

А в итоге окажется, что все различие между Юлей и Яныком в том, что она бы не сдала Севастополь, а Янык сдал. И сдаст еще много чего. Не раздаст он долгов, не улучшит он экономику. Впрочем, через полгодика посмотрим.

Оффлайн Texs

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3158
  • Без любви к ним ,жизнь будет не полной.
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #369 : Апрель 27, 2010, 07:46:15 »
Из всего что я прочитала на 25-ти страницах больше всего конскруктива в постах Аси и Invisible. Вот с постами этих людей я могу согласится. Какие-то личные симпатии и антипатии в таких темах не уместны. У каждого все равно свое мнение. Мое личное мнение,в Украине ОДИН государственный язык - украинский,  и в таком статусе он  и должен оставаться.
Насчет сдачи национальных интересов. Лично я считаю что флоту  Российской Федерации не место в наших портах и в наших териториальных водах.

gadyuka

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #370 : Апрель 27, 2010, 08:58:11 »
Из всего что я прочитала на 25-ти страницах больше всего конскруктива в постах Аси и Invisible. Вот с постами этих людей я могу согласится. Какие-то личные симпатии и антипатии в таких темах не уместны. У каждого все равно свое мнение. Мое личное мнение,в Украине ОДИН государственный язык - украинский,  и в таком статусе он  и должен оставаться.
Насчет сдачи национальных интересов. Лично я считаю что флоту  Российской Федерации не место в наших портах и в наших териториальных водах.

Неудивительно, что "больше всего конскруктива в постах Аси и Invisible. " вам нравятся больше всего.  А оговорочка-то прям по Фрейду!  :sarcastic:

Timbuktu

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #371 : Апрель 27, 2010, 09:11:14 »
Досі ніхто - жоден - ні однісінький - з вас, які в тому числі декларують, що відповідають такою мовою, на якій до них звертаються, мені не відповів вашою, яку ви захищаєте і бідкаєтесь, що ж її в суспільстві так мало. Ну і де? (Тімбукту я не маю на увазі, бо вона я так розумію, десь з Заходу України) Ну і власне про що ми говоримо? Про фікцію, аби поговорити

Про особисте. Я не з заходу, а зі стольного граду Києва. Те, що будь-яку людину, котра розмовляє українською, відразу (може, частково й підсвідомо) вважають західняком, уже говорить про те, що "не все спокійно в данськім королівстві". Ніби ніде, крім заходу, вкраїнська більше не водиться :sarcastic:.

Про вибір. Я вважаю, що нас великою мірою робить наш вибір. Моя мама - росіянка з Калінінграду. Тато - в минулому "рухівець", якого (історія багато в чому схожа на історію Asja) тягали до КДБ як "нєблагонадьожного". Дитиною я більше часу проводила з мамою, тому й говорила російською. Але я - українка, у мене є моя держава, а в держави є ще, слава богу, своя мова. І я на неї перейшла. Але я частково розумію й тих, хто не перейшов. Часом ті, хто тільки починає говорити українською, припускаються помилок або вживають русизми, а їхнє оточення, замість того, щоб допомогти, починає підсміюватися чи казати щось на кшталт "не вмієш - не берися". Людина й покидає таку невдячну справу. Мене ця проблема оминула, бо я завжди багато читала, тому з грамотністю в мене було все більш-менш у порядку. Зате я мала проблеми іншого гатунку: нерозуміння оточення (коли друзі та знайомі дивуються різкій зміні й наполегливо просять "повернути все як було"), подивовані чи й відверто зневажливі погляди сторонніх на вулицях, у транспорті тощо (коли, наприклад, у маршрутці кажеш "на зупинці, будь ласка" і вся маршрутка дивиться тобі у спину круглими очима), вдавання продавчинь у крамницях, що "мая твая нє панімай"... Не кожен таке витримає, бо говоріння українською не обіцяє жодної матеріальної сатисфакції, а страждати за саму лише "ідею", хай навіть національну, зараз мало охочих.

Я щиро рада кожному симпатику, який "просто відповідає українською тим, хто до них звертається українською", бо така людина може неабияк підтримати того, хто саме боязко намагається переходити на українську, або того, хто й так розмовляє українською, але вже стомився подумки робити для себе постійні переклади з російської.