Автор Тема: Майдан - II ?  (Прочитано 5134156 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Texs

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3158
  • Без любви к ним ,жизнь будет не полной.
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #384 : Апрель 27, 2010, 12:42:22 »
Макс дякую за фото і опис подій. Я ніби побувала на Майдані.
Багато було людей?


Max T

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #385 : Апрель 27, 2010, 12:52:04 »
Много. Сколько - не знаю. Я видел только две толпы, разделённые кордоном - свою и соседнюю  :sarcastic: К самой Раде я пробиться не смог
Багато. Скільки - не знаю. Я бачив тільки два натовпи, розмежованих кордоном - свій та сусідній. К самій Раді я пробитися не зміг.

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #386 : Апрель 27, 2010, 13:02:58 »
Максе, якщо так будете працювати, багатим точно ніколи не станете. Хіба що душевно  :sarcastic:


Invisible


Ні, Сєрьожо, у нас щось та таки виробляють. Гіршої якості, але роблять.
Чимось же бюджет наповнюють  :sarcastic:
А боргова яма у нас взялась від того, що те, що виробляється не покриває того, що витрачається населенням.
А також тим, що воно старіє і т.п.
А ще тому, що ніхто не навів порядку в хабарницві, а останні інвестиції втікли через рейдерську політику пана Портнова, через умови бізнесу, які встановлював пан Губський (наприклад). А тепер встановлюватимуть регіонал, хто там сматрящій по областях.

Сергій, ціна на газ і економіка то є пряма залежність. Бо в бюджеті грошей на газ немає.
І брати їх немає де.
А ти угоду газову тимошенчихіну читав?
Щоби зараз таки відновити бюджет хоч трохи, наповнии його, а ще платити МВФ відсотки, треба з Росією домовитись.
Бо немає ж ні х.ра, самі дірки.
А олігархи - каки, це точно і вірно.
Я була великим адептом помаранчової революції  :sarcastic:. Цілих три дні, до того як Юлька до АП зходила на чолі народу.
А потім почалася туса і фестиваль. Бо стало зрозуміло, що Кучма не азіат і війська демонстрантів не потопчуть.

А потім нікого з придушувачів демократії і падонків не розвішали на осінках.
Чистки крові не відбулось, всі - і Ющенко, і Юлька залицялися до олігархів, робили те, що їм треба, роздавали бюджетні кошта та преференції Васадзе, Таруті і іншим "своїм", голосували закони, дерибанили добро по всій Україні.

І народом тупорилим всі дірки затикали.

І от, в якийсь момент я на цей процес вирішила плюти з великої гори. На вибори не ходжу, Шустера не дивлюсь, лозунгами не переймаюсь і в революції не вірю.
От ці працюють, хай працюють. Нічого радикального в Україні вже не відбудеться.
Домовився собі крупний капітал з Росією, зробили пару реверансів, на радість жителів Севастополя.
Московському ведмедю прилюдно в ноги впали і росіяни тепер мають змогу, зберігши обличчя, відійти на більш прийнятні позиції.
Ну і слава Богу.

А Тимошенко я, як колишній піарник, розумію. Вона, як і свого часу Яценюк, просто боїться політичного забуття.
Тому триндить за любим способом і буде ще триндіти.
Але не переживайте. Насправді чекають БЮТ осені - щоби вже було за що конкретно Янека критикувати.
Бо восеи вибори, скорше за все.
Або зараз буде Тимошенко тиснути, щоби вибори були.
Поки ще піплу добре жити не стало і він ще гасла дурні хаває.
Яка різниця, принижувала Тимошенко президента своєї країни публічно, чи ні.
І до Москви моталась, підписувала просто ганебні угоди, щоби протриматися до прездентських виборів, чи ні.
І здала би - сто процентів! - можете не сумніватись, - флот, бо до того йшло.
Бо інакше Росія свої претензії назад не забрала, їм також тра обличчя зберігти...

Одним словом, мені вже наплювати, чесно.

А щодо історії, Сергію, яка розсудить, то от я Грушевського вважаю наздвичайно слабким політиком. Як і Миколу другого, чи Луї 16го. А з іншого боку, якась у них карма така була, і немає суду історії, є суд істориків.
Але, якщо так розмовляти українською, то за сто років вже і судити нема чого буде. Все одно на китайську перейдуть  :sarcastic:

Тімбукту
Ну, бачте, яка ви молодець, приклад для решти адептів україномовності в цій гілці  :yes:

Оффлайн Kat

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3869
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #387 : Апрель 27, 2010, 13:23:04 »
Tuluza, решта адептів україномовності в цій гілці принаймні висловлюються літературною мовою.
Вважаєте, що використання ненормативної лексики (хоч і в закамуфльованому вигляді) та суржику підсилює аргументи? 

Оффлайн Masha S.

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2377
  • Horseland
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #388 : Апрель 27, 2010, 14:11:11 »
прямая трансляция из рады  :rolf: :rolf: :rolf:
http://inbiz.livejournal.com/20929.html

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #389 : Апрель 27, 2010, 15:03:30 »
Tuluza, решта адептів україномовності в цій гілці принаймні висловлюються літературною мовою.
Вважаєте, що використання ненормативної лексики (хоч і в закамуфльованому вигляді) та суржику підсилює аргументи?  

Ну, я і не пропагую велику правильність власної мови, пр що і згадую неодноразово  :sarcastic: А що, така суцільна нецензурщина, мат-перемат, і суцільний суржик (до речі, а що саме "суржик")? Тим більше, в закамуфльованому вигляді. До того ж, в творах сучасних українських і російських митців далеко не таке можна зустріти, принаймні, страшніше ніж "хєрня" і "срака". Але ж, власне, ніхто не вчить, знайомі всі російськомовні, нема де знайти взірець чистоти, але емоції  :sarcastic:
Ні, я не вважаю, що щось підсилює аргументи. Але даруйте, що потривожила ваше почуття прекрасного. Я ж не нав"язуюсь, не читайте  :sarcastic:

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #390 : Апрель 27, 2010, 15:10:28 »
Переглянула останній пост. Суржика нема. Є крилаті вислови, жаргонні. Знову плутають  :sarcastic:
"Падонкі" - шматок знаменитого вислову Л.Д.Кучми з плівок Мельниченка. "Єто какой-то падонок вісшей мєри, бля" - повна цитата. Свого часу ходила дуже на ФУПі, зідки родом я, як з першого мого форуму нета.
"Піпл хаваєт" - дуже розповсюджений вислів штабістів кандидатів в президенти. Вже історія не каже, якого саме, приписують одне одному, але користувалися всі.

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #391 : Апрель 27, 2010, 15:18:30 »
прямая трансляция из рады  :rolf: :rolf: :rolf:
http://inbiz.livejournal.com/20929.html

Нарешті Литвину хтось в око поцідив.
По темі - зрозуміло було, що проголосують. Хоча, голосували хамськи, як втім і раніше. Ахмєтова здається вже за місяць як став депутатом, в Раді ніхто не бачив. "Він працює" (с)  :sarcastic:

Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #392 : Апрель 27, 2010, 15:25:32 »
Ne mogu poddergat obshenije - vy menia ne pojmiote i budete rugatsia. No prosto ne smogla sdergatsia - Invisible, i vnov PPKS (rgachno vygliadit  :sarcastic:).
Sash, a tebia ne smushiajet, chto ty sporish pro voprosy ekonomiki s dvumia ekonomistami (eto ja pro gaz, proizvodstvo i prichinu ekonom. g..py v Ukraine)? Dvumia, t.k. ja polnostju poddergivaju Invisible. Dage dobavit nechego. Ja ponimaju, chto gurnalisty znajut vsio po opredeleniju (menia etomu mug nauchil, v proshlom gurnalist), no vsio-taki .....
Invisible, jeshio raz - KRASAVA!
Izviniajus pered polzovateliami i moderatorami za latinizu :blush: no ja g tut v eksile :hehe: Kstati, ja mnogo vsegda obshalas (i obshajus) s evropejzami i nikto i nikogda ne shital menia govnom. Eto vyskazivanije menia prosto porazilo. Skolko g vy budete sami delat iz sebia usherbnych, liudi?! :vmad:

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #393 : Апрель 27, 2010, 15:33:32 »
Ась, я не спорю, если ті не заметила до сих пор.
Я понимаю позицию по поводу сдачи флота и зависимости от РФ. Я же ссілку дала на статью Лещенко, имхо, толковую.
Но мне кажется, что другого віхода нет. Инвизибл не обосновал свою точку зрения по поводу газа, потому я написала свою. Что касается тебя, то я не помню єкономической обоснованности твоих постов, в основном о язіке. БОлее того, наш с тобой разговор біл о прикладном украинском. И более того - и там я с тобой не спорю, я тебе просто задаю прямой вопрос, почему ті не говоришь по-украински, если не признаешь компромиссов для носителей русского (не второго государственного, а компромиссов - вообще с крімчан все началось) и более грамотной и умной политики украинизации в стране...
Так что, нет, не смущает. Рада буду, если єкономисті четко и ясно напишут, чем грозит и чем не грозит харьковское соглашение.

Оффлайн Kat

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3869
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #394 : Апрель 27, 2010, 15:50:23 »
почему ті не говоришь по-украински, если не признаешь компромиссов для носителей русского (не второго государственного, а компромиссов - вообще с крімчан все началось) и более грамотной и умной политики украинизации в стране...
Хіба їм хтось забороняє спілкуватися російською вдома, в родині, з друзями? читати російські книжки?  :shocked: поставити собі супутникову антену та дивитися росіські канали/фільми?

А як ставитися до Толстого - видатного російського письменника, в книжках котрого цілі сторінки написані французькою? І взагалі до російської аристократії 19 ст., що спілкувалася французькою, але вважала себе росіянами?

gadyuka

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #395 : Апрель 27, 2010, 18:45:04 »
Ась, я не спорю, если ті не заметила до сих пор.
Я понимаю позицию по поводу сдачи флота и зависимости от РФ. Я же ссілку дала на статью Лещенко, имхо, толковую.
Но мне кажется, что другого віхода нет. Инвизибл не обосновал свою точку зрения по поводу газа, потому я написала свою. Что касается тебя, то я не помню єкономической обоснованности твоих постов, в основном о язіке. БОлее того, наш с тобой разговор біл о прикладном украинском. И более того - и там я с тобой не спорю, я тебе просто задаю прямой вопрос, почему ті не говоришь по-украински, если не признаешь компромиссов для носителей русского (не второго государственного, а компромиссов - вообще с крімчан все началось) и более грамотной и умной политики украинизации в стране...
Так что, нет, не смущает. Рада буду, если єкономисті четко и ясно напишут, чем грозит и чем не грозит харьковское соглашение.

Если экономически: выхода не было. Иначе - дефлот. Отдача всего, что только осталось, за долги кредиторам. И все сидим без штанов. Кроме тех, кто денежки потырил.  ;)

Уже писала, что после юлькиных понтов каждый гражданин (включая пенсионеров и грудных детей) должен иностранным кредиторам более 7000 зеленых президентов. И проценты растут ...Конечно, для некоторых эта сумма не деньги. Но они и отдавать ничего не будут. Должно государство, т.е. обычные граждане. С чем вас и поздравляю.

Нынешнее правительство ищет хоть какой-то выход. Тем более, что лучше продавать предприяти хоть за какие-то деньги, а не отдавать по бросовой цене за  долги ...