Автор Тема: Майдан - II ?  (Прочитано 5114024 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #432 : Апрель 28, 2010, 08:00:34 »
То, что делала Россия со своим народом - это их исторически проблемы. Нам надо думать о себе.
на тот момент - это был однозначно один народ и одна страна. Давай подумаем о себе и о том, что делал Бандера. Тоже можно много интересного придумать.


Garmata

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #433 : Апрель 28, 2010, 08:04:05 »
Я вище доповнила. На мою думку, зрозуміло.

Мова в її теперішньому вигляді склалася завдяки Котляревському  :sarcastic:
Вибивання грошей - це просто ще один великий плюс. Поєднати, так скажемо, приємне з корисним.
Україна - споконвік болюче для Росії місце. Ніколи вона, ця Україна, не сиділа спокійно і не рипалась. Її постійно треба було "заспокоювати", вЪязати по руках і ногах. Засилати до Сибіру, розстрілювати. І морити голодом також.

Timbuktu

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #434 : Апрель 28, 2010, 08:06:00 »

2. Заявление насчет предприятий улыбнуло. Предприятия не нужны.

Перепрошую, де ви таке вичитали? Писалося про те, що підприємства перебувають у приватній власності. Прибутки таких підприємств йдуть не в бюджет, а в кишеню власника. В бюджет надходять лише податки, та й то, кожен власник намагається "намахати" державу на сумі податків. Якщо у такого підприємства зміниться власник, то нам з вами буде, по суті, ні холодно, ні жарко.

А про Голодомор... Відкрили архівні документи, де звучить наказ "підкоригувати" чисельність "малоросів". Якщо це не геноцид, то що тоді можна вважати геноцидом? Ті, хто не хоче визнавати геноцид українського народу, не вИзнає його, навіть якщо привид Сталіна виступить з трибуни ПАРЄ і розкаже як саме і з якою метою він знищував українців. А головне ж, ніхто б не звинувачував сучасну Росію за сталінські злочини, якби Росія їх визнала та публічно сказала кілька співчутливих слів. Ніхто не вимагає ніяких репарацій, компенсацій, не залазить росіянам до кишені. Але Росія примудряється з піною на вустах заперечувати очевидне... Ну та Бог їм суддя.

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #435 : Апрель 28, 2010, 08:06:44 »
От до речі, щодо Бендери. Просто жахливо непрофесійні і тупі дії Ющенка і ко.
П"ять років людина була при владі. Невже не можна було тихо і красиво налагодити піар щодо того ж Бендери?
Чесно кажучи, я, хоч і дружина "западенця"  :sarcastic: і часто буваю на Заході, не можу якось спокійно відчути правильність завння Герой України.
Я про Бендеру мало чого знаю, але в підсвідомості спливає негатив.
При цьому, в чому він полягає і чому негатив, я пояснити не можу.
Ще бабця покійна казала про Бендеру в негативному сенсі.

Тому я сперечатись не буду, бо просто не маю даних, але на мою думку, зарано і без підготовки Ющенко прикрив резонансним "ГУ" Степану Бедері різні, досить жирні і соковиті звання, ранги і нагороди, які він наостанок розіпхав десяткам своїх працівників. І тому це некрасивий вчинок особисто Ющенко В.А.

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #436 : Апрель 28, 2010, 08:11:39 »
Я вище доповнила. На мою думку, зрозуміло.

Мова в її теперішньому вигляді склалася завдяки Котляревському  :sarcastic:
Вибивання грошей - це просто ще один великий плюс. Поєднати, так скажемо, приємне з корисним.
Україна - споконвік болюче для Росії місце. Ніколи вона, ця Україна, не сиділа спокійно і не рипалась. Її постійно треба було "заспокоювати", вЪязати по руках і ногах. Засилати до Сибіру, розстрілювати. І морити голодом також.


Аня, мені просто соромно читати такий набір агіток і нічим історично не підкріплених гасел.
Мова Котляревського і офіційна українська мова - дві дуже великі різниці.
Україна, крім Західної України, для Росії - це ніяке не болюче місце абсолютно. Це корито, з якого їсти. І постійна, перепрошую, не знаю, як українською, разобщенность місцевих еліт, з якими, завдяки цьому, можна робити все що хочеш. Так було завжди на протязі україно-російської історії. Ще від княжої доби.
А в контекст колгоспів і тоталітаризму власник просто не вписувався. Тому його, як одиницю, нищили скрізь де переважало сільске господарство. Ось і все.
А хто він там був, пофіг.

Оффлайн gold unicorn

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 874
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #437 : Апрель 28, 2010, 08:13:13 »
То, что делала Россия со своим народом - это их исторически проблемы. Нам надо думать о себе.
на тот момент - это был однозначно один народ и одна страна. Давай подумаем о себе и о том, что делал Бандера. Тоже можно много интересного придумать.

+100, мы были одним народом, и между прочим и сейчас в некоторой степени остаемся, у половины украинцев русские корни, родственники, дети, родители. Я до сих пор считаю нас одной нацией, хоть и в разных государствах. Мы даже говорим на одном языке.
Кстани у меня близкие родственники из России, так они отлично говорят и понимают украинский язык, притом в Украину они приезжают примерно раз в три года.

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #438 : Апрель 28, 2010, 08:13:42 »
Допишу ще - свої ж українські громадяни і нищили.

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #439 : Апрель 28, 2010, 08:15:15 »
То, что делала Россия со своим народом - это их исторически проблемы. Нам надо думать о себе.
на тот момент - это был однозначно один народ и одна страна. Давай подумаем о себе и о том, что делал Бандера. Тоже можно много интересного придумать.

+100, мы были одним народом, и между прочим и сейчас в некоторой степени остаемся, у половины украинцев русские корни, родственники, дети, родители. Я до сих пор считаю нас одной нацией, хоть и в разных государствах. Мы даже говорим на одном языке.
Кстани у меня близкие родственники из России, так они отлично говорят и понимают украинский язык, притом в Украину они приезжают примерно раз в три года.

Ми не один нарід, ми дві споріднені нації, які нещодавно були громадянами однієї країни. Кожна зі своїм корінням і своєю політикою.
Це добре і це треба використовувати в плані національних інтересів. Як білоруси.

Garmata

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #440 : Апрель 28, 2010, 08:21:30 »
Ладно, поехали.

Правова кваліфікація Голодомору 1932-1933 років
в Україні та на Кубані як злочину проти людяності та геноциду


У цьому Висновку зроблена спроба довести, що Голодомор 1932-1933 років в Україні і на Кубані має ознаки злочину проти людяності відповідно до Римського статуту Міжнародного кримінального суду (далі – РС МКС) від 17 липня 1998 року  та геноциду згідно з Конвенцією «Про запобігання злочину геноциду та покарання за нього» (далі – Конвенція) від 9 грудня 1948 року.
Відповідно до п. 1 статті 7 РС МКС «злочин проти людяності»
«означає будь-яке із наступних діянь, які здійснюються в межах широкомасштабного або систематичного нападу на будь-яких цивільних осіб, якщо такий напад здійснюється свідомо:
а) вбивство;
б) знищення;
в) поневолення;
г) депортація або насильницьке переміщення населення;
д) вміщення до в’язниці або інше жорстоке позбавлення фізичної свободи у порушення основоположних норм міжнародного права ;
є) катування;
е) зґвалтування, обернення в сексуальне рабство, примус до проституції, примусова вагітність, примусова стерилізація або будь-які інші форми сексуального насильства порівнянної тяжкості ;
ж) переслідування будь-якої ідентифікованої групи або спільноти за політичними, расовими, національними, етнічними, культурними, релігійними, ґендерними, як це визначено в п.3, або іншими мотивами, які повсюдно визнані неприпустимими згідно із міжнародним правом, у зв’язку з будь-якими діяннями, вказаними в даному пункті, або будь-якими злочинами, які підпадають під юрисдикцію Суду;
з) насильницьке зникнення людей;
і) злочин апартеїду;
ї) інші нелюдські діяння аналогічного характеру, які полягають в умисному спричиненні сильних страждань або серйозних тілесних ушкоджень або завдання серйозної шкоди психічному або фізичному здоров’ю.»
Згідно з п.2 статті 7 РС МКС
«для цілей п. 1 статті 7:
а) …
б) «знищення» включає навмисне створення умов життя, зокрема, позбавлення доступу до продуктів харчування і ліків, розрахованих на те, щоб знищити частину населення;
…»
Конвенція ООН «Про запобігання злочину геноциду та покарання за нього» (далі – Конвенція) була ухвалена Генеральною Асамблеєю ООН 9 грудня 1948 року в Парижі і набула чинності 12 січня 1951 року. Ратифікована Президією Верховної Ради СРСР 18 березня 1954 року.
Відповідно до статті 6 РС МКС та статті ІІ Конвенції геноцид визначається як
«наступні дії, вчинені з наміром знищити, цілком або частково, яку-небудь національну, етнічну, расову або релігійну групу як таку:
а) вбивство членів такої групи;
b) заподіяння серйозних тілесних ушкоджень чи розумового розладу членам такої групи;
c) навмисне створення для якої-небудь групи таких життєвих умов, що розраховані на повне чи часткове фізичне знищення її;
d) заходи, розраховані на недопущення дітонародження в середовищі такої групи;
е) насильницька передача дітей із однієї групи в іншу.»
Згідно із статтею 3 Конвенції караними є наступні діяння:
«а) геноцид;
b) змова з метою вчинення геноциду;
c) пряме або публічне підбурювання до вчинення геноциду;
d) замах на вчинення геноциду;
e) співучасть у геноциді.»

Оффлайн gold unicorn

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 874
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #441 : Апрель 28, 2010, 08:22:40 »
сейчас в некоторой степени остаемся - я і мала на увазі, що зараз ми споріднені, але колись були одним. Але взагалі ми всі пішли з Київської Русі, у нас багато спільного, навіть дуже багато - і тепер також, тому я не ділю на  росіян і українців - але це моє ИМХО.

Garmata

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #442 : Апрель 28, 2010, 08:23:16 »
Мова Котляревського і офіційна українська мова - дві дуже великі різниці.

Не передергивай. В таком случае нынешний украинский язык и язык начала двадцатого века - такие же две большие разницы.

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #443 : Апрель 28, 2010, 08:24:09 »
Мова Котляревського і офіційна українська мова - дві дуже великі різниці.

Не передергивай. В таком случае нынешний украинский язык и язык начала двадцатого века - такие же две большие разницы.

А це не початок століття. Це 30-50 роки.