Автор Тема: Фильм Невзорова  (Прочитано 14953 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ruzhaja

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 10
    • Просмотр профиля
Фильм Невзорова
« : Июнь 14, 2008, 09:38:44 »
Понимаю, что меня сейчас закидают тапками и все такое, но скажите, все, что показано в этом фильме, правда? недавно посмотрела - был шок. я конечно понимаю, что для лошади это больно и вредно, но никак не думала, что до такой степени... :cry:


Оффлайн Black Unicorn

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • A scattered dream that's like a far-off memory
    • Просмотр профиля
Re: Фильм Невзорова
« Ответ #1 : Июнь 14, 2008, 13:11:51 »
Неправда. Убедила?

Fabiola

  • Гость
Re: Фильм Невзорова
« Ответ #2 : Июнь 14, 2008, 14:03:57 »
не дивилась я останній фільм,але попередні два вивчила як два плюс два... я не скажу, шо там повна брехня...є речі,які говоряться правильно, але багатьох випадках вони перебільшуються майже втричі...якщо не більше  :glare: ...я зовсім не проти його методики, основний секрет, яким він так ні з ким і не ділиться - це терпіння, якого на жаль у нас "простих смєртних" оййой як невистачає ... багато пліток пустили щодо його майстерності... не знаю, не буду казати ... але маючи терпіння і час, зробити з коня подібне, а то й краще не так вже і важко... скільки прикладів вже навіть на цьому форумі є ... той же самий ролик про конкур на кордео ...

П.С. Відштовхує від його Школи епатажність, небажання спілкуватися з людьми, які не є їхніми прибічниками, миттєва агресивна реакція більшості на безвинне, на перший погляд, запитання (тема з користувачкою Нежность мене ще раз в цьому переконала :glare:), оці фрази "для праздничного кордео я обычно (!) беру седло 18 века", "для тех кто непонял про мускулюс вентралис и так далее-с, обьясняю проще.."... вибачте, у нас жоден анатом досконало не знає будову тіла коня... короче є над чим задуматись... особисто для мене вони наче секта зі своїми крайностями і лозунгом "Ми зробимо своїх коней счасливими, але як саме вам не скажемо"... так, не всі такі, але основна маса та й сам МАЕСТРО від якого все і починається, характеризують цю школу як її більшість...


Оффлайн Татьяна "Status"

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2895
  • Конный завод "Статус"
    • Просмотр профиля
Re: Фильм Невзорова
« Ответ #3 : Июнь 14, 2008, 17:16:33 »
Секта - потдерживаю :yes:
он умелец собирать всё самое ужасные случаи в 30ти минутный ролик и на фоне этого, на своей лошади без збруи выглядеть как ангел во плоти, да и все. Пиар за счет чужого горя и неудач...
Чистая пустышка, о которой уже и писать не хочется. :glare:

Оффлайн Tunchik

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7175
    • Просмотр профиля
Re: Фильм Невзорова
« Ответ #4 : Июнь 14, 2008, 17:28:43 »
А темка-то почему в Оффтопе? Да и похожая тема уже есть в Конференц-зале.
Относительно того, что в этом фильме правда, можно рассуждать долго. Ну, например, про первые премоляры, которые в обязательном порядке вырывают всем лошадям, - неправда. И про лошадей, которые массово гибнут во время соревнований, а их потом прикапывают там же - неправда.
Можете еще тут почитать http://carfagen.com/forum/viewtopic.php?f=41&t=1261