Автор Тема: ДКП КК"Заречное" 28-29 января 2014г  (Прочитано 24763 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ada

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5263
  • лошади это чудо!
    • Просмотр профиля
ДКП КК"Заречное" 28-29 января 2014г
« : Январь 24, 2014, 08:12:43 »
Затверджено ФКСУ, Київ

Підпис: ________________________

Ксенія Горбунова

Голова тренерської ради ФКСУ з пробігів

2014 - ПРОБІГИ

Положення про змагання з дистанційних кінних пробігів

I. ВИЗНАЧЕННЯ ЗМАГАНЬ
Статус змагань:, клубні змагання
Категорія: CEN 20; CEN 40, CEN 80
Місце проведення змагань: АР Крим, Сiмферопольский р-он, с. Заречное.
Дати: з 28/01/2013    по     29/01/2013

II. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ
Ці змагання проводяться згідно:
- зі Статутом ФКСУ, чинним з 13.11.1991 року, зі змінами, що набули чинності з 12 вересня 2008 року.
- з Загальним Регламентом, видання перше, чинне з 01.01.2011, зі змінами. що набули чинності з 1 січня 2013 року
- з Ветеринарним регламентом FEI, видання 12-те, чинне з 5 квітня 2010 року, зі змінами, що набули чинності з 1 січня 2013 року.
- з правилами ФКСУ з дистанційних кінних пробігів, видання друге, чинне з 1 січня 2014 року.
- а також з усіма чинними редакціями вищезгаданих документів.
Арбітражна процедура провадитиметься згідно з Загальним Регламентом, згаданим вище.
Учасники відповідальні за достовірність наданих даних щодо віку та/або кваліфікації вершників та коней.
Це Положення після затвердження повинно бути надано усім офіційним особам змагань, а також  бути доступне усім зацікавленим особам.

ОБОВ'ЯЗКОВО ПОВИННО БУТИ НАДРУКОВАНО У БУДЬ-ЯКОМУ ПОЛОЖЕННІ
Кодекс поведінки по відношенню до коня
Міжнародна федерація кінного спорту (FEI) сподівається, що всі причетні до міжнародного кінного спорту будуть твердо дотримуватися Кодексу поведінки FEI, а також признавати та приймати той факт, що благополуччя коня завжди має бути першочерговим й ніколи не залежати від конкуренції або комерційних інтересів.
1. На всіх стадіях навчання та підготовки коней до змагань благополуччя коня повинно мати пріорітет перед усіма іншими питаннями. Це включає корректне управління конем, методи навчання, ветеринарне обслуговування, ковку й транспортування.
2. Коні та вершники мають бути відповідно підготовлені та здорові перш ніж будуть допущені до змагань. Це стосується вживання ліків, проведення хірургічних операцій, котрі загрожують здоров`ю та безпеці, вагітності кобил та зловживання допоміжними медичними засобами.
3. Спортивні заходи не повинні зашкодити благополуччю коня.
Йдеться про те, що необхідно приділити особливу увагу місцю проведення змагань, погодним умовам, стану грунту, умовам розміщення коней, безпеці траси та підготовленості коней до транспортування.
4. Необхідно гарантувати належну увагу коням після закінчення змагань, а також гумане ставлення до них по закінченні спортивної кар`єри. Під цим розуміють належну ветеринарну допомогу у випадку отримання травм під час змагань, безболісну смерть та ін.
5. FEI закликає усіх причетних до спорту намагатися отримати добру освіту у своїй галузі.
Повну копію цього Кодексу можна отримати у FEI

HM King HusseinI Building,
Chemin des Dйlices 9,
1006 Lausanne, Switzerland.
Telephone: +41 21 310 47 47.
Кодекс також доступний англійською або французською мовами на офіційному сайті FEI: www.fei.org.


ОДНОДЕННІ ЗМАГАННЯ
1. Кваліфікаційні

СEN 20мінімальна швидкість 10 км/год, максимальна 15 км/год,
СEN 40 мінімальна швидкість 10 км/год, максимальна 16 км/год.
СEN 80 мінімальна швидкість 10 км/год, максимальна 16 км/год

III. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

1. ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ

Назва (Ім’я): КК "Заречное"
Адреса: с Заречное, Сімферопольского р-ну, АР Крим.
Телефон: 0502387382 Григоренко Анатолий Николаевич      Факс:
Електронна пошта:                                                 Вебсайт:
Дані місця проведення змагань: КК "Заречное"с Заречное, Сімферопольского р-ну, АР Крим.
Адреса: с Заречное, Сімферопольского р-ну, АР Крим
Контактний телефон:
Від Сімферополя на авто: по трасі Сімферополь-Ялта до с.Заречное

2. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ
Почесний президент: Абзалов Руслан Ремович
Голова оргкомітету: Григоренко Елена
Головний секретар: Турбер Татьяна
Контактна особа для ЗМІ:
3. Голова оргкомітету:
Ім’я: Григоренко Елена
Адреса:
Телефон: 0950298797
Факс:
Електронна пошта:

IV. ОФІЦІЙНІ ОСОБИ

1. СУДДІВСЬКА КОЛЕҐІЯ (Щодо необхідного рівня офіційних осіб зверніться до ст. 824-825)

Голова:Геймур Iларiона                   
Ім’я: Грігоренко Евгения
Місто або область:  Сімферополь                                                             Категорія: ІII
Судді:
Ім’я:  Зуйко Юлiя                                                     
Місто або область:    Сімферополь                                                           Категорія: ІII
Ім’я:  Iванюк Ганна                                                       
Місто або область:  Сімферополь                                                             Категорія: ІII
Ім’я:      Рябцев Вадим                                                 
Місто або область:   Киiв                                                                                  Категорія:
Ім’я:                                                       
Місто або область:                                                                                     Категорія:

2. ТЕХНІЧНИЙ ДЕЛЕГАТ (бажано з іншого міста/області)
Ім’я:      Міхадюк   Олександр                                                 
Місто або область:    Ялта                                                                         Категорія:
Електронна пошта:

3. АПЕЛЯЦІЙНИЙ КОМІТЕТ
Голова:                                                     
Місто або область:                                                                                     Категорія:
Електронна пошта:
Члени:
Ім’я:                                                       
Місто або область:                                                                                     Категорія:
Ім’я:                                                       
Місто або область:                                                                                     Категорія:
Ім’я:                                                       
Місто або область:                                                                                     Категорія:

4. ГОЛОВНИЙ СТЮАРД
Ім’я:    Григоренко Иван                                                                                           
Місто або область: Сiмферополь                                                                        Категорія:
Email:
5. СТЮАРДИ
Ім’я:                                         Місто або область:Сiмферополь
Ім’я:                                                                                     Місто або область:
Ім’я:                                                                                     Місто або область:
Ім’я:                                                                                     Місто або область:

6. ВЕТЕРИНАРНА КОМІСІЯ
Голова:
Ім’я Мельниченко Сергій                                               Місто або область: Сімферополь
Ім’я Маценко Ольга                                                        Місто або область: Севастополь
Ім’я:   Нечпал Роман                                                        Місто або область:
м.Ялта                                                                                Місто або область:

7. ЛІКУЮЧИЙ ВЕТЕРИНАР(И)
Ім’я:  Воробьева Валерiя                                                  Місто або область: Феодосия
Ім’я:                                                                                     Місто або область:
Ім’я:                                                                                     Місто або область:

8. ЛІКАР/МЕДИЧНА СЛУЖБА
Ім'я:
Телефон:

9. КОВАЛЬ
Ім’я:
Телефон:

V. ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ТА УМОВИ

1. ЗМАГАННЯ
Командні Ні
Особисті Так
Обмеження часу
Метод старту індивідуальний або невеликими групами (до 3 вершників, не враховуючи супрводжуючих), проміжок між стартуючими 2 хвилини
Тип ґрунту переважно глиністий з невеликими кам’яними ділянками
Перепад висоти 400-600 м.

2. МІНІМАЛЬНА ДИСТАНЦІЯ ЗА ДЕНЬ

CEN 20
Кількість кілометрів 20
Кількість фаз (від 2 до 6) (ст. 800.)
ПВК (пункти ветеринарного контролю):
Довжина фази в км:   10        Час обов'язкового відпочинку: 30 хв.
Довжина фази в км:   10        Час обов'язкового відпочинку: фініш

CEN 40
Кількість кілометрів 40
Кількість фаз (від 2 до 6) (ст. 800.)
ПВК (пункти ветеринарного контролю):
Довжина фази в км:   20       Час обов'язкового відпочинку: 30 хв.
Довжина фази в км:   20       Час обов'язкового відпочинку: фініш.

CEN 80
Кількість кілометрів 80
Кількість фаз (від 2 до 6) (ст. 800.)
ПВК (пункти ветеринарного контролю):
Довжина фази в км:   30       Час обов'язкового відпочинку: 30 хв.
Довжина фази в км:   30       Час обов'язкового відпочинку: 30 хв, CRI
Довжина фази в км:   20       Час обов'язкового відпочинку: фініш.

3. РОЗКЛАД
CEN 20
Дата 29.09.2013
Час 9:00
Дата та час приїзду учасників: 28.01.2014 до 15:00, або 28.01.2014 не пізніше 6:30
Ветеринарна перевірка: разом з першою ветеринарною інспекцією
Перша ветеринарна інспекція: 28.01.2014 о 16:00, або 29.01.2014 не пізніше 7:00
Заключна ветеринарна інспекція:
Best Condition: не проводиться

CEN 40
Дата 29.01.2014
Час 8:30
Дата та час приїзду учасників: 28.01.2014 до 15:00, або 29.01.2014 не пізніше 6:30
Ветеринарна перевірка: разом з першою ветеринарною інспекцією
Перша ветеринарна інспекція: 28.01.2014 о 16:00, або 29.01.2014 не пізніше 7:00
Заключна ветеринарна інспекція:
Best Condition: не проводиться
CEN 80
Дата 29.01.2014
Час 7:30
Дата та час приїзду учасників:28.01.2014 до 15:00, або 29.01.2014 не пізніше 5:00
Ветеринарна перевірка: разом з першою ветеринарною інспекцією
Перша ветеринарна інспекція: 28.01.2014 о 16:00, або 29.01.2014 не пізніше 5:30
Заключна ветеринарна інспекція: 16:00
Best Condition: не проводиться

4. ПОКАЗНИКИ ПУЛЬСУ
Максимально можливий пульс на ПВК повинен бути не більше ніж 64 удари за хвилину протягом 20 хвилин відпочинку. На фінальному ПВК максимально можливий пульс 64 ударина хвилину протягом 30 хвилин.

5. МІНІМАЛЬНА ВАГА
(на кваліфікаційних змаганнях, а також для дітей, юнаків та юніорів мінімальна вага не встановлюється)
Кілограми:
Метод зважування

6. МІСЦЕ І ЧАС СТАРТУ
Місце КК «Заречное», АР Крим, Сiмферопольский р-он, с. Заречное
Час 7:30

7. СТАЙНІ:
Розмір боксів (мінімум 3 x 3 метри)
надаються цiна 50грн сутки без кормiв

8. ЗАПРОШЕННЯ

Кількість вершників від одної запрошеної команди - необмежено
Кількість коней на одного вершника - один

9. ЗАЯВКИ
Усі вершники та коні повинні бути зареєстровані у ФКСУ.
Оргкомітет має право не приймати заявки від учасників, що незареєстровані у ФКСУ або у іншій НФ.
ВАЖЛИВО: - форма заявки повинна містити наступну інформацію про:
Коня: • кличка • дата народження • порода • країна народження • назва студ-буку
• Номер паспорта ФКСУ/ФКСУ ID • масть • стать • ім’я власника(ів)
Вершника: • ім’я  • дата народження • реєстраційний номер ФКСУ
КІНЦЕВІ ДАТИ ПОДАННЯ:
Попередні заявки 14.01.2014
Іменні заявки 14.01.2014
Остаточні заявки 24.01.2014
Стартовий внесок 100 грн.
Заміна коня/поні:

Після подання остаточної заявки заміна коней або вершників можлива лише після узгодження з Оргкомітетом. Слід зауважити, що замінити можна тільки на коня та/або вершника, вказаного у іменній заявці.

Повернення стартових внесків:

10. ЗАГАЛЬНА КЛАСИФІКАЦІЯ
ВАЖЛИВО
Розмір призових за 1 місце не повинен перевищувати 1/3 загальної призової суми. Загальна призова сума, зазначена у положенні, повинна вся бути видана переможцям та призерам.
ЗАГАЛЬНА СУМА/ВАЛЮТА   НЕ НАДАЮТЬСЯ
Перше
Друге
Третє
Четверте
П’яте
Інші
Приз Best condition: Так/Ні/
Розмір:
Загальна призова сума:

11. НАГОРОДИ
Нагорода має бути видана усім учасникам змагань, які успішно завершили змагання.
Переможці та призери (1-3 місця) нагороджуються медалями. Усі учасники, які успішно завершили дистанції, нагороджуються грамотами

VI. ДОДАТКОВІ ПЛАТИ
Усі додаткові плати, наприклад, за електрику, сіно, тирсу, тощо, повинні бути перераховані разом із необхідною сумою до сплати.
Електрика:
Прибирання гною:
Сіно:
Солома:
Тирса:
Інше:

VII. ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Докладно опишіть проїзд до бази змагань, тип розміщення коней, вершників, період перебування за рахунок організаторів та інші компенсації у наступному порядку:
1. СПОРТСМЕНИ
Готель: Назва, зірковий рівень, адреса, телефон, інші контактні дані
Умови перебування (ліжко, ліжко та сніданок, душ у кімнаті, на поверсі, тощо)
з                                   по                                 вартість
Сніданок/обід/вечеря за кошт оргкомітету/учасника з:                                   по:
Витрати на проїзд до місця старту:
2. КОНОВОДИ
Заявки на розміщення коноводів повинні надсилатися разом з заявками на участь у змаганнях.
Плата за проживання коноводів за рахунок учасника
         з:                                                                                               по:
Сніданок/обід/вечеря за кошт учасника  з:                                   по:
Якщо учасники перебувають на території змагань декілька днів, Оргкомітет повинен забезпечити можливість митися у душі з гарячою та холодною водою для грумів-чоловіків та грумів-жінок окремо. Ці душові повинні утримуватися у належному санітарному стані.
3. КОНІ
Транспортні витрати несе учасник
Розміщення у стайні з:   28.01.2014                                     по: 29.01.2014
4. ПРИБУТТЯ
Час та дата прибуття водіїв з кіньми та транспортних засобів повинні бути повідомлені Оргкомітету, щоб він міг забезпечити належне розміщення одразу по прибутті.

VIII. РЕКЛАМА НА ВЕРШНИКАХ ТА КОНЯХ
Дозволено

IX. ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
1. ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ
Вкажіть кількість спортсменів, які повинні бути присутні особисто на церемонії нагородження кожного виду змагань.

2. СТРАХУВАННЯ ТА ДОЗВОЛИ
Кожен вершник повинен надати на мандатній комісії страховий поліс, що діє у період змагань. Вершники, яким на день змагань не виповнилося 18 років, повинні надати письмовий дозвіл від батьків.
Усі власники та спортсмени несуть особисту відповідальність за шкоду, спричинену третім особам ними самими, їхніми співробітниками або їхніми кіньми. Тому ФКСУ рекомендує мати діючий страховий поліс громадянської відповідальності щодо третіх осіб.
Якщо офіційній особі ФКСУ стане відомо про будь-який інцидент, що може спричинити шкоду, така офіційна особа повинна повідомити про це ФКСУ, надавши усі відомі йому/їй подробиці представникові ФКСУ.

3. ПРАВО ПЕРЕБУВАННЯ У ЗОНІ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ: СТАРТУ, ФІНІШУ, ПВК, ГРУМІНГУ.
Будь ласка, вкажіть осіб, що мають право перебувати у вищезгаданих місцях (власники, коноводи, вершники, та ін.)
Власники, коноводи, вершники, группа підтримки.
4. ПРОТЕСТИ/СКАРГИ
Усі скарги та протести повинні бути викладені письмово та подані разом з депозитом у 500 гривень, який повертається у разі задовільнення протесту або скарги.

5. ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ
У виключних ситуаціях після наради з Представниками команд та Суддівською колеґією, оргкомітет залишає за собою право вносити зміни до положення задля пояснення деяких питань, що виникають внаслідок помилок або через непередбачувані обставини. До непередбачуваних обставин не мають відношення такі, що виникли внаслідок внесення змін до положення без затвердження у ФКСУ.
Усі внесені зміні повинні бути повідомлені усім учасникам та офіційним ососбам якнайшвидше, також про них необхідно неґайно повідомити ФКСУ.

6. СПОРИ
У випадку виникнення спорів щодо інтерпретації положення внаслідок перекладу, вирішальною повинна вважатися українська версія.

7. РЕЗУЛЬТАТИ
Для найшвидшої публікації результатів змагань а також для їх урахування у квалілфікаціях, ФКСУ наполягає на відправленні результатів до ФКСУ одразу по закінченні змагань.
Результати у вигляді файлу Excel слід надіслати на електронну адресу infо@efu.org.ua
Бланк можна знайти за наступним посиланням: equidata.com.ua/forum/ у розділі "Дистанційні кінні пробіги" після реєстрації.
Усі результати повинні мати інформацію щодо реєстраційного номера вершника та коня у ФКСУ.
Будь ласка зауважте, що Оргкомітет будь-якого національного змагання повинен поінформувати ФКСУ про результати та надані призи протягом п’яти днів після закінчення змагання, якщо інше не вказане ФКСУ окремо. Якщо ці дані не будуть надані у ФКСУ у встановлений термін та у встановленому форматі, такий Оргкомітет отримає попередження, а у випадку подальшого зволікання до нього буде застосоване покарання на розсуд Комітету з пробігів.
X. ВЕТЕРИНАРНІ ВИМОГИ
Кожен кінь, що прибуває для участі у змаганнях, повинен мати
- форму №1 (Прохідне)
- позначку у паспорті про щеплення від грипу, що зроблене не раніше ніж за 6 місяців до завершення змагань (обов’язково)
- позначку у паспорті про щеплення від рінопневмонії, що зроблене не раніше ніж за 12 місяців до завершення змагань (рекомендовано)
ХІ. ПАСПОРТ СПОРТИВНОГО КОНЯ
General Regulations Article 137

Для будь-якого коня може бути випущений національний паспорт спортивного коня або паспорт FEI або FEI Recognition Card. Це питання вирішується національною федерацією, до чиєї юрисдикції кінь належить.
Аби брати участь у національних змаганнях в Україні, кожен кінь повинен бути належним чином зареєстрований у національній федерації і мати принаймні національний паспорт.
До спортсменів, які подають документи на коней, що офомлені не належним чином   (без опису коней, з порушенням порядку обліку вакцинацій або т.ін.,) будуть застосовані наступні санкції:
Для  отримання документів на коней  по закінченні змагань спортсмен повинен підписати визнання щодо кожного порушення в оформленні документу. Якщо порушення не будуть виправлені протягом 30 днів або до наступного старту, такий кінь до змагань не допускається.
 



Оффлайн ada

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5263
  • лошади это чудо!
    • Просмотр профиля
ДКП КК"Заречное" 28-29 января 2014г
« Ответ #1 : Январь 24, 2014, 08:17:05 »
Прошу не забыть, что для участия нужна страховка для всадника,шлем защитный,необходимые документы на лошадь.Стартовые составляют 100 грн.
Обратите внимание, что время отдыха сокращено до 30 минут!!!(Холодно все-таки).

Оффлайн Г@р@ж

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5449
    • Просмотр профиля
ДКП КК"Заречное" 28-29 января 2014г
« Ответ #2 : Январь 24, 2014, 09:40:30 »
Положення затверджено. По технічним причинам не можу розмістити примірник із підписом

Оффлайн anabella

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 978
    • Просмотр профиля
ДКП КК"Заречное" 28-29 января 2014г
« Ответ #3 : Январь 24, 2014, 09:53:21 »
Крым как всегда впереди всех:)) по открытию спортивного сезона:)) Молодцы:))

Оффлайн Unior

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 152
  • Лошади-смысл жизни :)
    • Просмотр профиля
ДКП КК"Заречное" 28-29 января 2014г
« Ответ #4 : Январь 24, 2014, 16:54:02 »
Ураа :glad:
Собираю сумку h:hi:

Оффлайн Sova_yalta

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 306
    • Просмотр профиля
ДКП КК"Заречное" 28-29 января 2014г
« Ответ #5 : Январь 24, 2014, 18:03:15 »
вот только погода настораживает.. будет круче чем в феодосии..бедные 80ки..

Оффлайн Crimea horses

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 18
    • Просмотр профиля
ДКП КК"Заречное" 28-29 января 2014г
« Ответ #6 : Январь 24, 2014, 18:46:10 »
Есть смельчаки которые на 80 км поедут?

Оффлайн Sova_yalta

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 306
    • Просмотр профиля
ДКП КК"Заречное" 28-29 января 2014г
« Ответ #7 : Январь 25, 2014, 07:39:38 »
вроде по слухам одна девушка была...

Оффлайн anabella

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 978
    • Просмотр профиля
ДКП КК"Заречное" 28-29 января 2014г
« Ответ #8 : Январь 25, 2014, 09:26:41 »
Есть смельчаки которые на 80 км поедут?
Это не смельчаки:)) Это герои:))

Оффлайн Аня Александрова

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 11
    • Просмотр профиля
ДКП КК"Заречное" 28-29 января 2014г
« Ответ #9 : Январь 26, 2014, 20:03:25 »
Много ли будет участвовать? Интересно вот :)

Оффлайн Unior

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 152
  • Лошади-смысл жизни :)
    • Просмотр профиля
ДКП КК"Заречное" 28-29 января 2014г
« Ответ #10 : Январь 26, 2014, 21:27:49 »
Много ли будет участвовать? Интересно вот :)
Это да))) и мне интересно :yes:
Интересно, есть уже списки заявленных участников? ;)

Оффлайн Unior

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 152
  • Лошади-смысл жизни :)
    • Просмотр профиля
ДКП КК"Заречное" 28-29 января 2014г
« Ответ #11 : Январь 27, 2014, 11:48:20 »
Ребят, такая погода...:(
Никаких изменений дня старта нет? h:wink