Автор Тема: Ой, а что это с форумом? :)  (Прочитано 325134 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Mar Go

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4478
  • Осенний ветер заиграл на саксофоне...
    • Просмотр профиля
Ой, а что это с форумом? :)
« Ответ #1632 : Декабрь 14, 2014, 05:37:12 »
Подскажите пожалуйста как убрать уведомления на почту? В настройках галочку убрала, а они всё равно приходят :(


Timbuktu

  • Гость
Ой, а что это с форумом? :)
« Ответ #1633 : Декабрь 14, 2014, 11:42:00 »
А перенести ее в нужный раздел  сейчас не получается?

Я не пробувала. Думаю, що вийшло б, але якщо в мене і справді десь там висять теми, які чомусь не відображаються у моєму профілі, то це було б несправедливо - ніби я зловжила модераторськими функціями, щоб пропхнути свою тему повз заборону системи :scratch:.

А этих перенесенных больше чем три?


Перенесених тем більше ніж три, тому і виникла підозра, що вони рахуються як "мої". Адже коли модератор переносить тему, то в розділі залишається "болванка" теми, де модертор вже ніби як автор.
 

Оффлайн Мария Горовая

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2402
    • Просмотр профиля
Ой, а что это с форумом? :)
« Ответ #1634 : Декабрь 14, 2014, 11:45:43 »
Перенесених тем більше ніж три, тому і виникла підозра, що вони рахуються як "мої". Адже коли модератор переносить тему, то в розділі залишається "болванка" теми, де модертор вже ніби як автор.
 
Ну удалите их. Особой ценности в разделе продажи эти болванки не имеют)

Timbuktu

  • Гость
Ой, а что это с форумом? :)
« Ответ #1635 : Декабрь 14, 2014, 11:57:15 »
З вашого дозволу)), я краще почекаю, що на це скаже адміністрація. Якщо я понавидаляю не те що треба, мені не дуже допоможе пояснення, що "marovi сказала, що можна" :).

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Ой, а что это с форумом? :)
« Ответ #1636 : Декабрь 14, 2014, 14:32:33 »
Гм, маю проблему :la_la:. Спробувала створити тему в розділі "Продаж амуніції - приватні оголошення". Мені пишуть, що в мене вже є три теми в цьому розділі. Але це не так :). Я проглянула всі свої створені теми в профілі, і в цьому розділі в мене нічого немає, окрім тем, які я переносила туди як модератор. Чи може система це сприймати як "мої" теми, і чи можна цей факт якось виправити?
Я поки що створила потрібну тему в "Роботі і послугах", щоб не пропав набраний текст h:blush. Коли проблема владнається, я з радістю перенесу тему в більш відповідний розділ :blush:
Да, наверное дело в перенесенных темах. Вообще, по хорошему, эти темы-болванки нужно удалять через пару дней после переноса. Они нужны только для того чтобы автор нашел свою тему после переноса, а потом они только форум засоряют. Ну а свою проблему ты, как модератор, можешь решить и сама - перенеси тему в нужный раздел (в таком случае ограничение 3-х тем не действует).

Timbuktu

  • Гость
Ой, а что это с форумом? :)
« Ответ #1637 : Декабрь 14, 2014, 14:40:12 »
Зрозуміло, дякую :yes:.

Оффлайн Мария Горовая

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2402
    • Просмотр профиля
Ой, а что это с форумом? :)
« Ответ #1638 : Декабрь 14, 2014, 17:05:52 »
З вашого дозволу)), я краще почекаю, що на це скаже адміністрація. Якщо я понавидаляю не те що треба, мені не дуже допоможе пояснення, що "marovi сказала, що можна" :).
Якщо модерація бажає отримати відповідь від конкретної людини, то зазвичай пише їй у особисті повідомлення. Повідомлення у загальній темі у нормальному суспільстві позначає що автор бажає почути усі можливі відповіді від будь-якого учасника форуму.
Наступного разу будьте так ласкаві, зразу пишіть, що таке-то повідомлення призначене виключно для того-то, і я не стану напружувати Ваш мозок очевидними засобами вирішення проблеми.

Оффлайн Mar Go

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4478
  • Осенний ветер заиграл на саксофоне...
    • Просмотр профиля
Ой, а что это с форумом? :)
« Ответ #1639 : Декабрь 14, 2014, 17:08:43 »
Подскажите пожалуйста как убрать уведомления на почту? В настройках галочку убрала, а они всё равно приходят :(

Timbuktu

  • Гость
Ой, а что это с форумом? :)
« Ответ #1640 : Декабрь 14, 2014, 17:55:42 »
marovi, я не проти, щоб на мої повідомлення відповідали всі охочі. Мене просто трохи здивував ваш безапеляційний тон і "добро" на видалення тем, що, на мою думку, доречніше чути від того, хто надає техпідтримку.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Ой, а что это с форумом? :)
« Ответ #1641 : Декабрь 17, 2014, 11:39:33 »
Подскажите пожалуйста как убрать уведомления на почту? В настройках галочку убрала, а они всё равно приходят :(

Вам приходять сповіщення про особисті повідомлення, чи ще про щось? Якщо лише про особисті повідомлення, то в профілі/налаштування повідомлень/ змініть "Отримувати e-mail після отримання особистого повідомленні:" на "ніколи".

Оффлайн Mar Go

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4478
  • Осенний ветер заиграл на саксофоне...
    • Просмотр профиля
Ой, а что это с форумом? :)
« Ответ #1642 : Декабрь 17, 2014, 13:03:42 »
Подскажите пожалуйста как убрать уведомления на почту? В настройках галочку убрала, а они всё равно приходят :(

Вам приходять сповіщення про особисті повідомлення, чи ще про щось? Якщо лише про особисті повідомлення, то в профілі/налаштування повідомлень/ змініть "Отримувати e-mail після отримання особистого повідомленні:" на "ніколи".

Нет, так же мне приходят уведомления с дневников где я отписываюсь

Оффлайн Mar Go

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4478
  • Осенний ветер заиграл на саксофоне...
    • Просмотр профиля
Ой, а что это с форумом? :)
« Ответ #1643 : Декабрь 17, 2014, 13:05:27 »
Убрала, дальше посмотрим