Автор Тема: Хочу здавати квартиру - які є підводні камені?  (Прочитано 20290 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Хочу здавати квартиру - які є підводні камені?
« Ответ #48 : Февраль 12, 2014, 15:57:29 »
Marysa, це ще недорога ціна за такий шикарний досвід та оновлення крові  :rolf:
Про опис  книжка-ложка-картинка то правильно.
Докажи що перед цим не Шишкін висів, то є добре для двох сторін - хоч трішки встидно мені було тицяти пальцем в описані предмети, але я очі в Сірка позичила  h:blush
З квартиранткою гарні відносини - хоч дитинЯ таке перелякане приїхало, то ж вар"яти насвистіли жУтіків про бендеровців.
От вона і чекала коли її на гілляці вішати будуть  :sarcastic:
Але така мимру як ваша баришня - то її в зоопарку за гроші треба показувати  :hehe:
Ultra, Вам треба їх налякати що терміново потрібно квартиру звільняти - ось тоді забігають-закіпішують та почнуть цінувати те, що мають! :yes:
Tatyana65, таНімаБазару  ;) , напишіть мені е-мейл і звертайтеся коли щось незрозуміло - я тепер з понтом ношу звання ОРЕНДОДАВЕЦЬ  :king:


Оффлайн Marysa

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2354
  • Маруся
    • Просмотр профиля
Хочу здавати квартиру - які є підводні камені?
« Ответ #49 : Февраль 12, 2014, 17:45:01 »
Ох Илоночка,если бы она еще и запомнила или вычеркнула из того описа то,что ей понадобилось и она это забрала...Вот звонит и говорит что мне нужна такая -то книга Экзюпери,такой-то том Хаяма и Некрасов,я ищу,оставляю у консьержа без задней мысли...через три месяца вопрос:"Мариночка,а где делись книги?Я увезла?Странно...Я конечно у себя посмотрю у себя,но если не найду,я вам включу в счет  ..."После этого она пристебалась  за какие-то наволочки которые были но исчезли,статуэтку и вазу...Человеку объясняешь что мы переехали к ней со всем своим г...м которое девать некуда и нам чужое явно не нужно,но нет,она выносила мозг что она точно не помнит,но оно  где-то тут должно быть!!!Ребята,меня рвало на части,как эта тетка мной манипулирует!А я не могу сказать:"Тетя,а не пошли бы вы в пень!?!"не могу я со старшими так...Под конец она начала просить,что если нам что-то из своих вещей и мебели будет не нужно,она может безвоздмездно принять их в дар...Финиш...Наверное торговое образование ей в жизни реально очень жить помогает...У меня появилось впервые в жизни стойкое отвращение к человеку и я удалила ее телефон из моей мобилки,только тогда меня попустило...

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Хочу здавати квартиру - які є підводні камені?
« Ответ #50 : Февраль 12, 2014, 18:59:40 »
Marysa, у нашому житті зустрічаються різні люди - і ми маємо бути їм ... так, вдячні :)))
Бо вони нас вчать різному - і хорошому і поганому і терпінню і відноситися з гумором до негараздів.
Головне - робити висновки і нарощувати на собі панцир як у краба!
І оминати десятими дорогами таких як ваша тьотька - бо там енергетичний вампірізм так лізе, аж пищить  :(
Тому я завжди вдячна тим, з ким я дружу і навіть тим з ким гаФкаюся   :aggressive:
І навіть багато з тих, з ким з ворогувала - стають моїми ну не друзями, а скажімо - хорошими приятелями.
Просто в мене така натУра - я легко до всього ставлюся і забуваю, бо жалію таких людей.
Щасливі люди ніколи не ставляться до інших з негативом, не сваряться і не вияснюють стосунків.
Ну єдине - коли за живе зачеплять, то вже гріх не повоювати   :sarcastic:
У мене було кілька неадекватних господарів квартир в Києві - але я якось легко розрулювала ситуйовини, бо в мене завжди були на підхваті друзі в котрих можна залишити і коробки з моїми речами і там, де можна передрімати на диванчику  :sarcastic:
А молодість  то така штука - де неприємності та гарні сюрпризи утворюють одний пазл, після якого залишаються тільки веселі спогади!
Отже, висновок для орендаторів:
- у квартирі від господарів мають бути тільки речі першої необхідності, такі як світильник, килим, стіл, одіяла і т.д.
Всілякі Омар Хаями та перші еротичні фото на випускному - велкам у ящик, бо у вас свого добра достатньо.
- біля унітазу робимо очі як у котика зі "Шреку" - то завжди болюча тема для двох сторін, тому не встидаємося і пхаємо туда писок і описуємо всілякі примхи бачка та способи їх усунення
- постіль.... народ, купіть собі гарний та натуральний набір і краще вранці прати і до вечора висушити ніж спати на дідько знати на чому (мож там гОцкався якийсь туземець-збоченець, ще блохУшок підчепите заморських  :tong:)
- сурово домовлятися про час відвідування господарів - а раптом ви вирішили воплотити в життя свої еротичні фантазії, а тут скрип дверей і постать з тортиком!
- налаштувати чоловіка на роль Термінатора - нехай завжди мовчить, скрипить зубами і блИмає очиниськами з-під лоба. Хай бояться  :sarcastic:
Ой, ща згадаю і ще напишу - в мене тут Назарчик кусок дивана відгризає  :crazy:

Оффлайн Marysa

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2354
  • Маруся
    • Просмотр профиля
Хочу здавати квартиру - які є підводні камені?
« Ответ #51 : Февраль 13, 2014, 06:00:11 »
Да  Илоночка,вы правы,опыт был просто колоссальный ,вот та тетка такую школу жизни школу мне подкинула,что я преподавать теперь умею :-;