Автор Тема: Недобропорядочные покупатели  (Прочитано 112968 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Лолия

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4263
  • Давайте жить, пока мы живы. Гете
    • Просмотр профиля
Недобропорядочные покупатели
« Ответ #432 : Февраль 13, 2016, 08:00:37 »
Не похоже.
Наверное просто несерьезный человек с которым вряд ли стоит иметь дело(
А я так надеялась, что моя малявка останется хоть на время стоять у меня ... h:cry


Оффлайн Galina 611

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 105
    • Просмотр профиля
Недобропорядочные покупатели
« Ответ #433 : Март 01, 2016, 21:56:52 »
Всім доброго вечора. Хочу розповісти вам про недобропорядочного орендатора. У м. Львів на Львівському іподромі тримає коней Кондратенко Галина, на форумі відома як Таньга. Людина, яка взяла поні в оренду з амуніцією. Доставку їй ми оплатили, бо вона бідненька грошей немає, тримає двох коней. Результат через рік, коли довелось його забирати, понищила сідло, неоплатила аренду, нехотіла віддати коня, доки їй не оплатять 4 000 грн. За те що вона його утримувала. Паспорт ми так і не змогли в неї забрати. Ця людина дуже любить брехати. Ми просто в шоці! Розказувала що вона оплачує окремо аренду денника. Грошей він не заробляє. А насправді, як ми потім дізнались у директора, поні стояв безплатно. Ось такий поганий досвід ми пережили. Старайтесь не мати справ з мешканцями Львівського іподрому! Особливо не продавайте туди поні!  З них там знущаються!

Оффлайн ИНТРИГА

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4278
  • жизнь одна, обстоятельства разные...
    • Просмотр профиля
Недобропорядочные покупатели
« Ответ #434 : Март 02, 2016, 15:58:07 »
Цитировать
Особливо не продавайте туди поні!  З них там знущаються!
  это мнение Вашего пони :rolf:
У Гали все лошади, любимые и холёные!  Не стоит так врать, даже если это Вам для чего то выгодно  ;)
Ваш пони, был всегда накормлен и жил в большом деннике  :yes:
Очень сомневаюсь, что ему, у Вас лучше!  Иначе, не скитался бы по чужим рукам!

Оффлайн ЛУНА

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2703
    • Просмотр профиля
Недобропорядочные покупатели
« Ответ #435 : Март 02, 2016, 17:15:14 »
Знаю Галю и её лошадей лично, и это уж совсем перебор, утверждать,что она издевается над лошадьми.Дай Боже каждой лошадке такую же заботливую и любящую хозяйку как Галя.

Оффлайн Galina 611

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 105
    • Просмотр профиля
Недобропорядочные покупатели
« Ответ #436 : Март 03, 2016, 12:37:17 »
Читайте уважно! Із власними кіньми в неї все гаразд - до них ніяких питань. Я написала що на іподромі не вміють поводитись з поні. Я особисто бачила 7 місячного жеребчика, який катає дітей на прокаті. Та це на совісті тих людей. А Галю ніхто не просив брати поні. А у нас двоє дітей народилось, і часу на тренінг поні не було. І продавати його не хотіли. Коли людині пояснюєш, в чому різниця між понями і кіньми, а вона все одно загодовує його кормами, бо любить, а потім жаліється що він брикається. То що тут зробиш? Сусіди по конюшні розказували як вона працювала з ним під сідлом. Волосся дибом стає. Нам "добрі сусіди" показували навіть фото, де коню намагаються "розірвати" морду. Іподромовських коней теж їй довірили доглядати. Після того, як директор особисто перевірив стан коней - коней забрали.
Потім вона придумала, що відвезе поньчика в Трускавець, щоб він там заробляв. Нашого дозволу не питаючи. І це ви думаєте нормально? Тобі на шару привезли поні з амуніцією, бери і запрошуй дітей кататись. В чому проблема? Не хочеш катати, то просто доглядай за ним. Але не треба потім прикидатись, що я тут мучилась, платіть за мою роботу. Розказувати що вона платила за денник, а директор сказав що не взяв за поні ні копійки. Це нормально?
А коли приїжджали до неї та попросили щоб знайшла машину перевезти поньку, вона знайшла - за 6 000 грн (130 км в одну сторону)!!! А ми обдзвонили Львів і виявилось, що машина з батманом обійдеться у 2 000 грн. І цю вартість нам дала її подруга Тетяна. А нам Галя не змогла знайти "дешеву" машину. Кричала забирайте поні я його кормити не буду. І ми як знайшли машину та приїхали забирати, то чоловік 4 години просидів під конюшньою, бо вона не знайшла хто б міх приїхати відкрити двері. Коней прийшли годувати о 14-00.
І ще багато цікавого.... Хочете не вірте. Мені все одно. А брехати не в моїх інтересах. Але в цієї людини проблеми з психікою.

Оффлайн Galina 611

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 105
    • Просмотр профиля
Недобропорядочные покупатели
« Ответ #437 : Март 03, 2016, 13:11:41 »
А наші поні утримуються добре. "ИНТРИГА", не хвилюйтесь. Дихають чистим Карпатським повітрям, багато гуляють. І катають наших племінників і наших дітей, яким вже 4 і 2 рочки. І вони вже самі тримаються в сідлі. Тільки ще не можуть самі керувати поньками, але ще навчаться. І якщо ви вважаєте що в я все набрехала, і що в цій ситуації так і треба поводитись з людьми, які тобі повірили, то мені жаль. А хто дуже вірить Кондратенко Галині, то можете перевірити свою дружбу, наприклад позичте їй грошей, або дайте щось під виплату, і наступні історії в цій темі будуть ваші. На все добре!!!  h:hi:

Оффлайн барбос

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 328
    • Просмотр профиля
Недобропорядочные покупатели
« Ответ #438 : Март 03, 2016, 13:47:49 »
 Розказувати що вона платила за денник, а директор сказав що не взяв за поні ні копійки. Це нормально?

Тобто виходить, що на Львівському іподромі можна тримати коней безкоштовно? чи тільки поней?  :facepalm:
Ну ну

Оффлайн Galina 611

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 105
    • Просмотр профиля
Недобропорядочные покупатели
« Ответ #439 : Март 03, 2016, 14:25:10 »
Якщо ви будете доглядати за кіньми іподрома, то можливо вам дозволять тримати поні безплатно. Але якщо ви немаєте можливості оплачувати денник для поні, то поні не купляйте. Мені набридло вияснювати хто бреше, а хто із них каже правду. Якщо нам брехав директор, то я теж брешу. Але є багато перевірених фактів, де неправду говорила Галина Кондратенко.

Оффлайн Galina 611

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 105
    • Просмотр профиля
Недобропорядочные покупатели
« Ответ #440 : Март 03, 2016, 14:30:35 »
Ось так. Я не розумію чому в нас такі люди. От розказуєш правду, а тобі ніхто не вірить.

Garmata

  • Гость
Недобропорядочные покупатели
« Ответ #441 : Март 03, 2016, 14:37:52 »
Ответы в виде смайликов запрещены.

Оффлайн Jotun

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 161
  • Мы - одно целое
    • Просмотр профиля
Недобропорядочные покупатели
« Ответ #442 : Март 26, 2016, 17:52:16 »
Сегодня случился один неприятный момент. На днях у меня купили б/у ногавки и подпругу (покупателя зовут Чередниченко Екатерина). Попросили наложенный платеж и я пошла человеку на встречу - отпправила. Перед этим описала все недостатки того, то покупают. И даже больше - я предложила фото недостатков, но их от меня не потребовали  (но были фото ногавок со всех сторон ). Однако от посылки отказались и девушка объяснила это тем, что они порваны в хлам и в нерабочем состоянии (хотя такого и близко не было). Я предупредила. что на задних ногавках есть протертые места на мягкой подкладке, однако восприятие у каждого разное.
Ну и оказалось так, что я виновата и так не красиво с моей стороны, хотя претензий к подпруге нет. Это не огромная беда, но все же неприятный осадок остался. Теперь понимаю почему нужно всегда просить оплату на карту. Всем удачных покупок!

Оффлайн Екатерина Чередниченко

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2040
  • тел 095 327 40 05
    • Просмотр профиля
Недобропорядочные покупатели
« Ответ #443 : Март 26, 2016, 19:04:38 »
Сегодня случился один неприятный момент. На днях у меня купили б/у ногавки и подпругу (покупателя зовут Чередниченко Екатерина). Попросили наложенный платеж и я пошла человеку на встречу - отпправила. Перед этим описала все недостатки того, то покупают. И даже больше - я предложила фото недостатков, но их от меня не потребовали  (но были фото ногавок со всех сторон ). Однако от посылки отказались и девушка объяснила это тем, что они порваны в хлам и в нерабочем состоянии (хотя такого и близко не было). Я предупредила. что на задних ногавках есть протертые места на мягкой подкладке, однако восприятие у каждого разное.
Ну и оказалось так, что я виновата и так не красиво с моей стороны, хотя претензий к подпруге нет. Это не огромная беда, но все же неприятный осадок остался. Теперь понимаю почему нужно всегда просить оплату на карту. Всем удачных покупок!


хорошо, что вы сами написали. я переживала, и не хотела писать в тему, ну видимо нужно.
фото ногавок


спросила о недостатках.
мне ответили
цитата " размер фулл. Из дефектов только на одной задней ногавке протерта мягкая подкладка. Могу выслать фото сейчас. Бронь поставлю, если надо, только на 2 дня."
когда я увидела их в живую, я была в шоке. на них места живого нет, все 4 в хлам. наверняка это фото сделано давно.
кто купит эти ногавки подтвердит мои слова. мне нужны были ногавки, но я их даже бесплатно на лошадь не одену.