Автор Тема: Допоможіть спасти коня, ветеринара не має можливості визвати! Допоможіть!!!!  (Прочитано 18291 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Рыбка-Ко

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 142
  • С улыбкой по жизни
    • Просмотр профиля
я не врач, но похоже на бородавки


Оффлайн Олег Лободенко

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3383
  • само плывёт в руки только то, что не тонет
    • Просмотр профиля
Це закордоном, та допоможіть скажіть що це може бути хоч приблизно, цьому коню 10 років після великого навантаження напухланога потім наклали якийсь компрес в результаті чого сталась така штука. Будь ласка хочу спасти коня скажіть що я можу зробити? крім мене ніхто не допоможе йому!
Как? Там нужен осмотр,и возможно вскрыть/промыть. Как помочь через монитор? Может спалили чем, занесли инфекцию, но неужели за границей нет вета который бы посмотрел ногу? В какой стране лошадь?

Оффлайн Destrie

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 10934
    • Просмотр профиля
не кололи ничего в ногу ?

Оффлайн OSA

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 765
    • Просмотр профиля
 Вже раз 6-й заходжу, не витримала.
Це закордоном
Це ключова фраза. Навіть якщо хтось із ветів і буде намагатися без огляду допомогти вам, то ЯК вам пропонувати щось робити, якщо навіть невідомо, які препарати ви зможете дістати в цій країні.   


 Ви зараз волаєте про допомогу, але з наявної інформаціі ні один вет у здравому розсудку надати її вам не зможе. Дуже замало інформації. Фото не помацаєш, і не покрутиш з різних ракурсів.
З чого накладали компресс?
Чи змили з ноги залишки компресу? Чи він ще й досі на шкірі?
Цитировать
в результаті чого сталась така штука.
Сталася за скільки діб?
Чим вже пробували лікувати?
Третя рана, то вже закриваєтся, чи тільки назріває прорив?
Припухлість навкруг ран наскільки широка, при натисканні на припухлість рани сочаться?
Взагалі, наскільки швидко погіршується стан рани?







Оффлайн Viphorse

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 342
    • Просмотр профиля
Мне это напоминает термический/химический ожог...

Оффлайн anastasiaao

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 16
    • Просмотр профиля
Ні казали примочку 8робили і таке сталось воно спочатку було як просто гульки але потім воно почало гноїтись, я його щараз обробляю антисептичним 9асобом вимиваю ту всю гадость з середини і ті гульки зменшуються і розкриваються з середини, но я думала що можливо купити якийсь препарат що б воно витягнуло той гній з капсул?! але я не знаю який препарат і чи допоможе, на рахунок ветеринара якби все так було просто я б не просила вашої допомоги!

Оффлайн anastasiaao

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 16
    • Просмотр профиля
Воно походже на пухлини з великою кількістб капсул всередині і має велику кількість гнійної рідини, по кругу уражень шерсті немає, але напухло тільки на запясному суставі і пясті там я мажу сомбігелем і воно стухає, на рахунок припаратів дістати можна, третя рана на фото саме набралась а зараз вона вже розкрилась я їх постійно обробляю антисептичним препаратом, але якщо щось сильніше надавлю або зачеплю то йде кров яку важко зупинити кровоточить мінімум хвилину. Видавлювати з відти нічого не получається, я зараз сфотографую теперішній стан ноги

Оффлайн anastasiaao

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 16
    • Просмотр профиля
Воно походже на пухлини з великою кількістб капсул всередині і має велику кількість гнійної рідини, по кругу уражень шерсті немає, але напухло тільки на запясному суставі і пясті там я мажу сомбігелем і воно стухає, на рахунок припаратів дістати можна, третя рана на фото саме набралась а зараз вона вже розкрилась я їх постійно обробляю антисептичним препаратом, але якщо щось сильніше надавлю або зачеплю то йде кров яку важко зупинити кровоточить мінімум хвилину. Видавлювати з відти нічого не получається, я зараз сфотографую теперішній стан ноги

Оффлайн anastasiaao

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 16
    • Просмотр профиля
От я зачепила і зразу кров іде

Оффлайн Мария Горовая

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2402
    • Просмотр профиля
anastasiaao, там мазать и выдавливать бесполезно. Там надо вскрывать и чистить, искать причину.

Оффлайн OSA

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 765
    • Просмотр профиля
Вже 3-й ветеринар глянувші на ваші фото рекомендує почну чистку.
Те що ви бачите на поверхні, то лише вихід назовні гною з глибоких шарів. З особистого досвіду - ніякими мазюками та чудодійними присипками його назовні не витягти.  Тільки лікар, відкривати та чистити.  Combigel цей ? Він прибирає запалення і все. А нога як гноїлась зсередини, так і гноїться.


Linseed Oil BP 3% w/w,
Diclofenac Diethylamine BP 1.16% w/w, (equivalent to Diclofenac Sodium 1.00% w/w),
Methyl Salicylate IP 10.00% w/w,
Menthol IP 5.00% w/w.   

 Я так розумію, ви вже все що знали перепробували?  Не грайтеся, знайдіть ветеринара. В іншому випадку можете втратити ногу.
 Якщо дуже важко з кінськими ветами, знайдіть хоча-б якогось, собачого, кошачого. Це звісно гірше, але на крайняк може притягти до коня людського хірурга.  Не можу сказати скільки , але часу в вас вже обмаль. Робити розріз, вичищати, і можливо курс антибіотиків.    Не тягніть.  Тут вже 3-вети відписалися, і іх думка -  що вам на даному етапі допоможе лише лікар, фізично присутній біля коня, а не за склом монітора. Раджу прислухатись.

Оффлайн Олег Лободенко

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3383
  • само плывёт в руки только то, что не тонет
    • Просмотр профиля
anastasiaao, вы сейчас за границей? В какой стране? по какой причине не приедет вет?
не играйтесь,