Автор Тема: о чём вы думаете в данную минуту ;)  (Прочитано 1893390 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Antaxe

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3651
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #12240 : Март 19, 2014, 19:35:05 »
Муж правда сам ест. :hehe:
Дык это еще повезло. Мой, например, требует чтобы я ему компанию составила. ))))


Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #12241 : Март 19, 2014, 19:36:30 »
Мой, например, требует чтобы я ему компанию составила. ))))
Была бы возможность и мой бы требовал,а так у меня отмазка-дети,не могу их оставить,ток уложила,а вдруг кто проснётся. ;)

Оффлайн ИА

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2617
  • ))))))))))
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #12242 : Март 19, 2014, 22:28:31 »
 :end: Малявка бігала,бісилася. Перечипилася через здоровенну іграшку,впала так,що я думала шкаф завалився. Вночі кров у вусі з"явилася, спочатку ніяк з падінням не пов"язали,думали сама подряпала. На вечір другого дня зразуміли,що вухо вже турбує(світила ліхтариком,здалося,що щось туди запихнула),повезли у лікарню, получили по шапці від лора,виписали тонну ліків.
Мами,якщо у Вашої дитини з"явиться кров у вусі,навіть якщо Ви впевнені,що це поверхнева подряпина - везіть дитину до лікаря. Кров потрапляючи на барабанну перетинку,закипається на ній,та викликає запалення.
В нас,ще слава Богу все у початковому стані, та антибіотики вже прийдеться приймати. Нам якраз до наших щоденних ліків, ну прям дуже воно треба.
Кляну себе на чему світ стоїть.
П.С. Із доброго. Доця на цей раз не покусала жодного лікаря, тільки одну подряпала і держали вже не в чотирьох,а тільки в трьох,правда всі оглохли. Прогрес!

Garmata

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #12243 : Март 19, 2014, 22:30:09 »
Ой-ой-ой -(((((((((
Пусть малявочка выздоравливает -(((

Оффлайн ИА

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2617
  • ))))))))))
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #12244 : Март 19, 2014, 22:37:20 »
Ой-ой-ой -(((((((((
Пусть малявочка выздоравливает -(((
Дуже дякую.
Зараз дивлюся на її вушні краплі. Думаю може собі закрапати. Воно так верещало,шо я боялася,як би не прийшлося у лікарні вікна стеклити.
У самої тепер вуха болять. Чи то я так співчуваю?

Оффлайн Ля

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3491
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #12245 : Март 19, 2014, 22:39:22 »
П.С. Із доброго. Доця на цей раз не покусала жодного лікаря, тільки одну подряпала і держали вже не в чотирьох,а тільки в трьох,правда всі оглохли. Прогрес!

коли малої було три роки, оформлялися в садок. проходили медкомісію, прийшли здавати кров.
мала  з цією процедурою була незнайома, тому довірливо простягнула тітці - докторові лапку
від уколу здригнулася, а побачивши краплю крові на пальці, підняла на тітку квадратні оченята і обурено видала:
-Тьотя, ти що - дура??? Ти що зробила????

Оффлайн ИА

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2617
  • ))))))))))
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #12246 : Март 19, 2014, 22:49:09 »
П.С. Із доброго. Доця на цей раз не покусала жодного лікаря, тільки одну подряпала і держали вже не в чотирьох,а тільки в трьох,правда всі оглохли. Прогрес!

коли малої було три роки, оформлялися в садок. проходили медкомісію, прийшли здавати кров.
мала  з цією процедурою була незнайома, тому довірливо простягнула тітці - докторові лапку
від уколу здригнулася, а побачивши краплю крові на пальці, підняла на тітку квадратні оченята і обурено видала:
-Тьотя, ти що - дура??? Ти що зробила????
:rolf: :rolf: :rolf: І дитина таки мала рацію.


Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #12247 : Март 20, 2014, 03:24:22 »
irina aleksandrovna скорішого одужання донечці.

-Тьотя, ти що - дура??? Ти що зробила????
:rolf: :rolf:
Але ж дитина права. :hehe:

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #12248 : Март 20, 2014, 05:06:27 »
Лилит  :rolf: :rolf: :rolf:
irina aleksandrovna, от чудо мале маєш!
Виздоровлюйте там, пропеллери  :max:

Оффлайн Antaxe

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3651
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #12249 : Март 20, 2014, 05:42:58 »
Ирина Александровна, скорейшего выздоровления Вашей малышке!
Моя, повзрослев, спокойно осмотр врача переносит. А до годика... Каждого, абсолютно каждого врача она прицельно описывала или обкакивала. Или рвала, если доктор вдруг окулистом или лоров оказывался.

Оффлайн ИА

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2617
  • ))))))))))
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #12250 : Март 20, 2014, 10:20:05 »
Дуже дякую дівчатка, за побажання.  :thank:
Це ще нічого,яж кажу прогрес.
Вона у листопаді,коли її ложили на операцію та ставили катетер у руку,у перший день у лікарні,покусала одну медсестру.
А потім у останній день,коли знімали шви з голові,покусала ту ж саму,вже до крові. Та підскочіла,каже - знаю ж шо кусаеться,чого я дурна за ту голову вхопилася. Лікарю, каже, тримайте Ви.
А той - ні,я боюся,хай мама тримає.
Це при тому,що батьків на такі маніпуляції не пускають. Ото так у трьох і тримали. Лікар ноги,медсестра(приблизно 150 кг) поперек тулуба і руки під себе підм"яла,а я голову. А ще одна медсестра знімала шви з голови.
Отаке у мене Рембо карманне,із визгом Вітаса,якому щось притиснуло дверима.

Оффлайн Antaxe

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3651
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #12251 : Март 20, 2014, 12:54:20 »
Зайке страаашно!
У нас примерно так же манипуляции проходили. А сейчас не вырывается. У нас договор: за спокойно перенесенный укол (орать можно, сопротивляться нельзя) ребенок получает небольшую, но очень желанную игрушку (пони филли). Я, правда, чуть не разорилась, когда десятидневный курс антибиотика был да по два раза в день.  :hehe: