Автор Тема: В мире животных  (Прочитано 151468 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
В мире животных
« Ответ #96 : Март 12, 2013, 13:39:05 »
Ну так нехай би пікетували проти хутра всього, я ж не проти, по всьому світу протестують, масові заходи влаштовують. Конкретно ці із Симферополю мені противні. Лежали б там шкірки лисиці з головами і лапками - то і дітей би водили дивитись. :glare:


Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
В мире животных
« Ответ #97 : Март 12, 2013, 16:15:40 »
Щодо котячих шкірок. Ну блін, чим вам кролик не угодив? Милий, лупатий і пухнастий. Так ні, пікети проти кроликів та інших песців ніхто не влаштовує. :glare: Фу, показушність.

Он Гармата гарне написала - хотіли заборонити тестування на тваринах і заборонили, при чому на ВСІХ тваринах, а не на якихось обраних.
я вообще против шкурок. Современные материалы способны даже в Сибири помочь.
С другой стороны, вон вся Европа скандалит о конячей ДНК. Говяжья их не смущает. Животное-компаньон и всё такое.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
В мире животных
« Ответ #98 : Март 12, 2013, 16:36:11 »
У мене кролик був тварина-компаньон. :glare: Та і взагалі кролики доволі популярні стали, як домашні тварини. Але чомусь Європа з приводу кролячої ДНК не скандалить. Так що це все ще один спосіб якоїсь політичної боротьби і переділу сфер впливу, як зі свинячим грипом. До речі, я так чекала риб"ячого грипу в цьому році, а вони щось геть забули про традиційну зимову забаву. :sarcastic:

Прийшло в голову щойно: а може це все дуже продумано? Спочатку заборонять їсти коней (собак-котів уже наче заборонили, принаймі не їдять їх). Потім кролів. Потім хтось заведе собі курчат у квартирах. Потім корова стане улюбленцем сім"ї. Під кінець не лише міні-пігів, а і добрячих таких хряків вигулюватимуть на повідку. Це все з відповідними заборонами їх їсти. І вуаля! Вегетаріанці перемогли! :sarcastic:

Garmata

  • Гость
В мире животных
« Ответ #99 : Март 12, 2013, 16:56:37 »
Прийшло в голову щойно: а може це все дуже продумано? Спочатку заборонять їсти коней (собак-котів уже наче заборонили, принаймі не їдять їх). Потім кролів. Потім хтось заведе собі курчат у квартирах. Потім корова стане улюбленцем сім"ї. Під кінець не лише міні-пігів, а і добрячих таких хряків вигулюватимуть на повідку. Це все з відповідними заборонами їх їсти. І вуаля! Вегетаріанці перемогли! :sarcastic:

Ты прямо идеальное будущее описала  :love:

Оффлайн Lina_Rich

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 113
  • Киев 0503589390 linarich.af@gmail.com
    • Просмотр профиля

Garmata

  • Гость
В мире животных
« Ответ #101 : Март 12, 2013, 19:30:33 »
как уж тут слюнями не залиться...

Garmata

  • Гость
В мире животных
« Ответ #102 : Март 14, 2013, 15:10:34 »
Привет догхантерам. Рано или поздно они убьют человека и, надеюсь, будет суд Линча.

http://vikna.stb.ua/news/2013/3/13/126965/#.UUHRXbgnbCM.facebook


Оффлайн gecs_j

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 262
  • УЛЫБКА - это моё лицо. РАДОCТЬ - это моя жизнь!
    • Просмотр профиля
В мире животных
« Ответ #103 : Март 14, 2013, 16:01:07 »
остановите догхантеров

Я только что подписал(а) петицию "Министру внутренних дел Украины Захарченко В.Ю.: Требуем наказания для живодеров и закрытия доступа к сайту vredy.org" на Change.org.

Мне кажется, что это важно. Может быть, вы тоже подпишите? Вот ссылка на петицию:

http://www.change.org/ru/петиции/министру-внутренних-дел-украины-захарченко-в-ю-требуем-наказания-для-живодеров-и-закрытия-доступа-к-сайту-vredy-org

Большое спасибо!


Timbuktu

  • Гость
В мире животных
« Ответ #104 : Март 14, 2013, 17:12:04 »
Стосовно конячої ДНК. Там шум піднявся не тільки через те що коні сприймаються як "неїстівні" тварини-компаньйони. По-перше, у них, м'яко кажучи, елементарно не прийнято, щоб вміст продукту не відповідав тому, що зазначено на упаковці. Там обман споживача = велетенський скандал. По-друге, там бояться, щоб таким чином до харчового ланцюга людини не потрапив фенілбутазон (у нас поширений у складі Фенілджекту), а також, можливо, й інші препарати, не призначені для споживання. Попри те що коні зараз більше сприймаються як компаньйони і практично домашні улюбленці, законом не забороняється їсти конину, і коні класифікуються як сільськогосподарські тварини. У паспортах тамтешніх коней є графа про те, чи є вірогідність, що ця тварина колись призначатиметься для споживання людиною. Якщо так, то це вказується у паспорті, і ветеринари, які будь-коли лікуватимуть такого коня, будуть сильно обмежені у тому, які медикаменти йому можна призначати. Якщо ж у цій графі буде вказано, що кінь не потрапить у харчовий ланцюг, то у ветеринарів розв'язуються руки, але, відповідно, його вже ніколи не можна буде здати на м'ясо. Випадок із конячим ДНК у продукті, де мала бути "100% яловичина", викликав обурення , бо показав, що в системі безпеки є збій, і до харчового ланцюга може потрапити конина із зарубіжжя, де немає таких пересторог із паспортами, а нечисті на руку виробники, які не стидаються фальсифікувати склад продукції, точно не перейматимуться, на яких медикаментах "сидів" кінь перед забоєм.     

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
В мире животных
« Ответ #105 : Март 14, 2013, 18:36:14 »
Цитировать
там бояться, щоб таким чином до харчового ланцюга людини не потрапив фенілбутазон (у нас поширений у складі Фенілджекту)
Ить. А у нас же цим не переймаються, так? Тобто, ми цей фенілбутазон жуємо ледь не регулярно, коли їмо ковбасу? :blink:

Оффлайн Paloma

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 216
    • Просмотр профиля
В мире животных
« Ответ #106 : Март 14, 2013, 19:22:32 »
И еще пара слов к тому скандалу с кониной. В том конкретном случае:
" то, что производители назвали «кониной», вовсе не сочный стейк. Это так называемая «мясная масса», состоящая из жира, жил и коллагена. Константин Соллогуб, французский инспектор боен с русской фамилией, которого на днях проинтервьюировали коллеги с новостного сайта Rue89, назвал этот продукт и еще одним словом — «дерьмо». Так и сказал: «Это дерьмо сорок лет назад сжигали и не решались продавать даже на консервы для кошек. Трудно поверить, что сегодня мы это едим».

Garmata

  • Гость
В мире животных
« Ответ #107 : Март 14, 2013, 21:30:48 »
Вот тут видно, что лиса - это просто рыжая собачка -))

https://www.youtube.com/watch?v=9iy2xOTIyHY

Че-то у меня ютуб перестал встраиваться...