Автор Тема: Результати чемпіонатів Європи та світу з виїздки  (Прочитано 14149 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн glorin

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 2
    • Просмотр профиля
Доброго дня усім!
Нещодавно вирішив написати декілька статей про українських вершників до української Вікіпедії і при написанні статті про Юрія Ковшова натрапив на наступну проблему - дуже важко знайти інформацію про результати змагань 80-х та 90-х років. Трійки призерів, зрозуміло, що є скрізь. А повної викладки, на жаль, немає (хоча б просто з розподіленням місць)... Дещо вдалося знайти у інтерв'ю самого Юрія Олександровича, а багато чого знайти поки що не вдалося ніде...
Можливо хтось володіє інформацією де шукати усі ці данні та допоможе на благо популяризації українського кінного спорту? :)


Timbuktu

  • Гость
А Вам конче необхідні повні викладки? Боюсь, що без особливих зусиль їх знайти не вийде. Навіть в електронній базі даних FEI (Міжнародної федерації кінного спорту) найдавніші протоколи датуються '96-тим роком, здається. Легко знайти тільки інформацію про призові місця. 

Оффлайн glorin

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 2
    • Просмотр профиля
Ну, не так щоб вже й конче потрібні, але бажано... :)
До речі, кому буде цікаво, можу поділитися результатами своїх пошуків...
Чудовий сайт http://www.equestrian-database.com/
Потребує регістрації, проте там я знайшов відповіді на усі питання, що мене хвилювали.
Дякую за увагу і бажаю усім успіхів!