Автор Тема: Вопросы и замечания относительно модерирования форума  (Прочитано 301996 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Timbuktu

  • Гость
[Виправлено. Написала не те...]


Garmata

  • Гость
Вопрос: почему закрываются актуальные темы в Конференц-зале? Имею ввиду вот эту, т.к. мне, например, очень хотелось бы, чтоб владельцы некоторых конюшен её прочли: https://uahorses.com/Forum/index.php?topic=35578.0

Закрывают их авторы.
А читать закрытые темы и так можно.

Оффлайн Anastasia

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 993
  • Мы пашем как кони,чтоб наши лошади жили как люди.
    • Просмотр профиля
Так она же уползёт  :unsure: далеко)) Туда, где не видно. Да и комменты оставить нельзя. Новую создавать как-то не очень, уже ведь и эта есть... или можно?

Timbuktu

  • Гость
Гм, здається, раніше у користувачів не було можливості закривати свої теми, окрім тих, що в розділі оголошень :scratch:.
Я думаю, що так було правильно. Загальні, універсальні теми, як мені здається, не повинні закриватись, якщо тільки вони не починають грубо суперечити правилам форуму (втрачати конструктив і переростати у срач, наприклад). Якось егоїстично почати тему, отримати відповідь на своє запитання чи почути те, що хотілось, і закрити її. А як же інші форумчани, які теж можуть захотіти щось перепитати, додати, уточнити, обговорити з цього приводу?   

П.С. Щодо цієї конкретної теми. Я-то технічно її можу відкрити, але цікаво було б знати думку всіх: як хто вважає, чи повинен автор розпоряджатись своїми темами на власний розсуд, хочу - відкрию, хочу - закрию, чи все-таки універсальні теми (все, що не щоденники і не оголошення) повинні залишатись відкритими для зручності інших користувачів форуму?

Garmata

  • Гость
П.С. Щодо цієї конкретної теми. Я-то технічно її можу відкрити, але цікаво було б знати думку всіх: як хто вважає, чи повинен автор розпоряджатись своїми темами на власний розсуд, хочу - відкрию, хочу - закрию, чи все-таки універсальні теми (все, що не щоденники і не оголошення) повинні залишатись відкритими для зручності інших користувачів форуму?

Вот я про это тоже думала, кстати. Давай у администрации спрашивать -))

Timbuktu

  • Гость
Все, в Конференц-залі теми просто "по щучьему велению" більше закриватись не будуть, якщо не суперечать правилам :yes:.

Garmata

  • Гость
Все, в Конференц-залі теми просто "по щучьему велению" більше закриватись не будуть, якщо не суперечать правилам :yes:.

Так надо тогда возможность закрывать у пользователей прикрутить.

Timbuktu

  • Гость
Тобто?..
Виходить, що автори могли закривати свої теми в Конференц-залі, а це якось не комільфо. А зараз не можуть)

Garmata

  • Гость
Тобто?..
Виходить, що автори могли закривати свої теми в Конференц-залі, а це якось не комільфо. А зараз не можуть)

В смысле, уже не могут?

Timbuktu

  • Гость
Ну, ніби, Інвізібл відключив таку можливість для Конференц-залу.

Garmata

  • Гость
Ну, ніби, Інвізібл відключив таку можливість для Конференц-залу.

А, гут -)

Оффлайн Anastasia

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 993
  • Мы пашем как кони,чтоб наши лошади жили как люди.
    • Просмотр профиля
О, спасибо!  :yes: