Автор Тема: Эмфизема. Помогите советом.  (Прочитано 18808 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Buzzard

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 292
    • Просмотр профиля
Эмфизема. Помогите советом.
« : Апрель 20, 2014, 19:56:27 »
  Лошадь возростная, точно не скажу сколько лет. Орловский рысак. Работаю с ним последние 5 лет, что было раньше - неизвесно. Всегда долго востанавливался после работы, приходилось долго шагать. Последние два года начал кашлять, преимущественно зимой. Думаю из-за того, что больше времени стоит в закрытом помещении. Сейчас уже опять весь день на пастбище. Нагрузок тяжелых не несёт. Или корда, или прогулка в поля - шаг, рысь. Иогда немного галопа. Сам когда гуляет, то любит поскакать с другими лошадьми.
  В этом году кашляет очень сильно. Кашель в начале работы и после. Просто стоит, тоже сильно кашляет.Когда последний раз врач смотрел, сказал эмфизема. Посоветовал Вентипульмин. Еще не успела купить.
  Может кто посоветует еще что-то? Как его дальше работать? Как по возможности облегчить его жизнь?)))
  Спасибо за каждый совет. Лошадь не моя, хозяин особо не интересуется (раз в год примерно) Коня жаль очень...
 


Оффлайн Орлі

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 62
    • Просмотр профиля
Эмфизема. Помогите советом.
« Ответ #1 : Апрель 20, 2014, 20:58:51 »
Я б порадила Вам спробувати народний засіб (борсучий жир чи песцевий).Чула досить хороші відгуки

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Эмфизема. Помогите советом.
« Ответ #2 : Апрель 21, 2014, 15:55:35 »
Орлі, а що може зробити борсучий жир при ефіземі?
Загалом цікаво, Ви лікували чи підтримували емфіземника?

Оффлайн лисица

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 966
    • Просмотр профиля
Эмфизема. Помогите советом.
« Ответ #3 : Апрель 21, 2014, 17:00:35 »
да, присоединяюсь к вопросу о жире

Оффлайн Marysa

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2354
  • Маруся
    • Просмотр профиля
Эмфизема. Помогите советом.
« Ответ #4 : Апрель 21, 2014, 17:41:39 »
И где этот вентипульмин можно достать?

Оффлайн inSpirit

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1612
  • Я знаю,где-то есть земля,где ждут нас умершие кони
    • Просмотр профиля
Эмфизема. Помогите советом.
« Ответ #5 : Апрель 21, 2014, 18:04:30 »
Вентипульмин можно достать в России. Из личного опыта: большая вероятность, что один вентипульмин без комплексного подхода к лечению ничего не даст. Т. е, часто случается, что препарат дает лишь временный эффект, а через какое-то время проблема возвращается. Но это, конечно, зависит от характера конкретной проблемы.

У эмфиземников часто страдает сердце, поэтому работа должна быть регулярной, но по состоянию (в сильные приступы даже активный шаг - иногда слишком сильная нагрузка).

Советую Вам внимательно прочитать эту тему: http://www.prokoni.ru/forum/viewtopic.php?f=7&t=72907&sid=0c8d6d8b1c073fb431870424a944908e

Оффлайн Marysa

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2354
  • Маруся
    • Просмотр профиля
Эмфизема. Помогите советом.
« Ответ #6 : Апрель 21, 2014, 20:02:19 »
InSpirit,огромное спасибо вам!

Оффлайн Орлі

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 62
    • Просмотр профиля
Эмфизема. Помогите советом.
« Ответ #7 : Апрель 21, 2014, 22:04:30 »
Орлі, а що може зробити борсучий жир при ефіземі?
Загалом цікаво, Ви лікували чи підтримували емфіземника?


На жаль, я не знаю як саме борсучий жир діє на емфізему, але результат бачила. Про такий метод почула від одного старого діда в Карпатах, так він свого коня лікував. Він змішував жир розтоплений на паровій бані (столова ложка), мед (столова ложка) і сік алое ( пів столової ложки) і все це давав 3 рази на день по 1 ложці перед їжею. Я бачила коня лише після лікування і на скільки був його стан тяжким до того сказати не можу. За словами хазяїна ветеринари прогнозували максимально рік для коня, а пройшло на той час 4 роки. Кінь не виконував важкої роботи, але шагом в возі ходив і як  на пережиту хворобу виглядав досить добре.
В лікуванні людей борсуковий ( песцевий,норковий і багато інших жирів) досить часто і успішно застосовуються в пульмонології як допоміжні, підсилюючі засоби разом із основним лікуванням. Тому, на мою думку, спробувати варто. Тільки такий жир краще купляти в провірених місцях, а не в бабульок на базарі. :yes:  Крім того, чула про "Центр ефективної медицини" в Києві,які лікують емфізему за сучасними методиками,можете порадитись з їхніми фахівцями,може щось підкажуть.

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Эмфизема. Помогите советом.
« Ответ #8 : Апрель 22, 2014, 03:25:07 »
Орлі, запевняю Вас, емфізема - не єдина хвороба легенів.
Емфізема - це вже незворотні процеси в легенях. Можна полегшити стан коня, можна профілактично підтримувати, - в залежності від стану й ступеня враження альвеол. Але вилікувати все одно не вдасться.
Борсучим жиром ми також вилікували коня, у якого були пневмонія + плеврит.
Емфіземника підтримували 3 роки. Але щоб вийти на оптимальний курс, його протягом тижня спостерігав ветеринар, замірювався пульс і частота дихання у різних ситуаціях, після різних навантажень. У нашому випадку ефективними були курси гомеопатії, інгаляції. Обов'язково, в комплексі - кардіологічні препарати.
За увесь час лише двічі виходили на приступи, коли доводилось колоти преднізолон.
 Протягом всіх цих років мінімум раз на один-два тижні коня оглядав і слухав ветеринар. Помер кінь раптово, через 20 хвилин після огляду, граючись у конюшні з кіньми. Розрив аорти...

І ще. Будь-яке лікування емфіземника чи "хоблика" повинно починатись з умов утримання, де на першому місці - цілодобовий вигул на свіжому повітрі.

Оффлайн Орлі

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 62
    • Просмотр профиля
Эмфизема. Помогите советом.
« Ответ #9 : Апрель 22, 2014, 13:20:50 »
Алльо, я не ветеринар, а людський лікар. Про борсуковий жир розповіла як про підтримуючий засіб і як доповнення до основної терапії. Не стверджую що це панацея, але в описаному мною раніше випадку досить добре допомогло. І запевняю Вас, що сьогодні емфізему можна вилікувати. Методика перевірена на людях , тому вважаю, що можна спробувати застосувати і у лікуванні коня. Як підтвердження ссилка на статтю медичного центру, де це успішно лікують http://dazdorov.com.ua/katalog1/emfizema.html?gclid=CKejqeCR9L0CFZDKtAoddAoAFQ  Результат бачила на свому пацієнтові, від нього про цей заклад і почула.

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Эмфизема. Помогите советом.
« Ответ #10 : Апрель 22, 2014, 16:35:45 »
І запевняю Вас, що сьогодні емфізему можна вилікувати. Методика перевірена на людях , тому вважаю, що можна спробувати застосувати і у лікуванні коня. Як підтвердження ссилка на статтю медичного центру, де це успішно лікують http://dazdorov.com.ua/katalog1/emfizema.html?gclid=CKejqeCR9L0CFZDKtAoddAoAFQ  Результат бачила на свому пацієнтові, від нього про цей заклад і почула.
Орлі, я зверталась до цього закладу. Зверталась до німецьких фахівців, до наших лікарів. Так, вдавалось коня тримати у доброму стані.  За три роки ми мали два приступи. Але були загострення, вони були сезонними і знімались інгаляціями через небулайзер вентоліну (сальбутамол). У запасі був пульмікорт, але до нього справа не доходила.
До речі, борсучий жир теж спробували. ККД був нульовим.
Довший час (1.5 року) дуже ефективним були: тричі на день- бронхаліс+енгістол+тетрафедрель+траумельС і раз в тиждень мукоза.
Єфективним був сульфакамфокаїн, і серце підтримував, і кашель знімав.
Респес-гель давали на тлі інгаляцій.
Але у нас ситуація була тяжка, ліва сторона вже була практично ніяка.

Оффлайн sergeyant8

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1244
    • Просмотр профиля
Эмфизема. Помогите советом.
« Ответ #11 : Апрель 23, 2014, 18:08:27 »
Кто не встречался с хрониками, тот может лелеять различные илюзии о якобы излечении эмфиземы. Люди находятся в более в камфортных условиях чем лошади. Людям более доступны методы лечения чем лошадям. Лечить лошадей по сравнению с людьми очень не удобно.  Для поддержки лошади в хорошем состояние необходимо применять ежедневно ингаляционные кортикостеройды (бекламетазон,будесонид). Это основной препарат для таких лошадей и он для них пожизнен. Второй препарат из группы бронходилятаторов: ингаляционные сальбутамол, сальметерол, альбутерол, фенотерол. Обязательно применять муколитические препараты,- ацетилцестеин. И обязательно применять атровент (ипратропиум вромид). Эти препараты применяют и медики. Но первых два являются основными. Можно добится хороших успеховодной из жидкостью, которую мне посоветовали белоруские коллеги. Но эту жидкость опишу потом, когда буду дома.