Автор Тема: Итоги июля 2010  (Прочитано 29958 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Unison

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5963
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #24 : Август 10, 2010, 07:11:46 »
Джина, Сергей, мы уже говорили, что для того, чтоб оценивать рисунки в отдельном зачёте, нам нужен ещё хотя бы один автор. Его пока нет.
Эту ремарку я вообще не поняла:

За своє фото звісно нічого не буду казати, але люди, розрізняйте фото які дійсно можуть брати участь в конкурсах та заслужено отримувати нагороди і ті шо годяться для "сімейного альбому", поки що лідирують завжди останні...


Оффлайн Сергій

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #25 : Август 10, 2010, 08:01:44 »
Unison, поясню трошки загально :
не кожен, хто візьме фотоапарат є фотографом, можна взяти камеру і відзняти те шо вийде, не задумуючись взагалі ні над якими технічними та психологічними сторонами фото (композиція, ракурс, взагалі побудова і зміст)... ото і є те що називається "фото для сімейного альбому", звісно там є картинка, якісь емоції і всі родичі та знайомі будуть в захваті, або ж будуть голосувати як отут у конкурсі ! Але ці всі речі дуже помітні, коли скажемо в кадрі просто "каша", але фото отримує найвищі бали. Ну і є фото які претендують вже на шось більше, коли той, хто взяв у руки камеру, ще не полінився і повчитись і над собою попрацювати, тоді і роботи змістовні і видно в них думку автора, мабуть тільки тоді можна називати людину з фотоапаратом фотографом.
Ну і звісно це стосується не тільки фотографії, це в кожній діяльності так, і тут вже стає питання підняття рівня як і авторів, а з ним і рівня самого конкурсу... А поки що те, шо я бачу, як раз стосується того, що "сімейне фото" іде на "Ура !", друзі-знайомі за це голосують, а організатори за це віддають призи... Не знаю де стався якийсь злам, але те шо я зараз бачу на відміну від перших конкурсів : не голосуються самі фото, не обираються за жодним з критеріїв ну хоч якоїсь художності чи хоч оригінальності ! Власне тому я і проголосував за малюнок, бо там дійсно людина старалась, з кожним разом розвивається і роботи не тільки цікаві, але зачасту і грамотні, чого не скажеш про більшість фото ! Ото ж і кажу шо треба більш критично авторам відноситись до своїх робіт, ми ж їх виставляємо на конкурс, а не просто шо є те і  викидуємо сюди ! І байдуже в принципі шо фотоконкурс, буду тільки радий якшо переможе малюнок, бо заслужено буде ! :)

Оффлайн Bettina

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 173
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #26 : Август 10, 2010, 08:13:40 »
однозначно № 8!!!

Оффлайн Poni

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 17658
  • Школа общения с лошадьми "Экви-Вита"
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #27 : Август 10, 2010, 08:14:27 »
1,4

И я в корне не согласна с Сергеем.
Фотографию оценивает зритель и, если она его зацепила, вовсе не важно, какие у нее при этом технические параметры.
"Цепляющие" фото я как раз чаще вижу у любителей (это не только и не столько этого портала касается), а те, у кого камера дорогая и есть навык (может и знания) чаще делают как раз безупречные фото без души. Где ни умело поставленный свет, ни грамотная композиция ни правильно расставленные акценты не спасают ситуацию.

Оффлайн Antosha

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 440
  • No hour is wasted that is spent in the saddle
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #28 : Август 10, 2010, 08:18:11 »
3, 8

Оффлайн Lu41k

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 553
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #29 : Август 10, 2010, 08:27:53 »
1, 8, 9
Голосовала только за фото. Т.к. картины все замечательные, выбрать из них нельзя, разве что в ущерб фотографиям..

Оффлайн Анэт

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1432
  • Что нас не убивает, делает сильнее!!!
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #30 : Август 10, 2010, 08:34:39 »
3,7,8,9

Оффлайн Сергій

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #31 : Август 10, 2010, 08:40:37 »
Poni, я не зовсім про те писав....
 Що заважає любителю попрацювати над собою і не полінитись хоч якісь ази фотографії вивчити, вони ж існують для того щоб кадр ще більше міг показати, підсилити оті враження... І звісно я не про тих "профессіоналів", що намагаються все правильно по підручникам зробити, втративши саме зміст фотографії !
Я кажу щоб люди не лінились подумати, розвиватись, а ще про те, щоб відійти від тієї ситуації, коли просто по "дружбі" голосується, на такі речі повинно бути якесь внутрішнє моральне "табу", щоб реально оцінювати роботи, а не тому що когось поєднують спільні спогади та емоції...

Оффлайн yatsun

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1252
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #32 : Август 10, 2010, 08:50:46 »
9
И ну дайте Машке приз!

Оффлайн Сергій

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #33 : Август 10, 2010, 08:57:57 »
9
И ну дайте Машке приз!

Та по любому "Машка" буде з призом !
ПС : я все висказав що хотів, можливо хтось зрозуміє, ну і кожному побажаю успіхів і не лінитись ! )

Оффлайн Habanera

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 6115
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #34 : Август 10, 2010, 09:52:07 »
відійти від тієї ситуації, коли просто по "дружбі" голосується, на такі речі повинно бути якесь внутрішнє моральне "табу", щоб реально оцінювати роботи, а не тому що когось поєднують спільні спогади та емоції...

есть здесь пользователь с ником Мама, появляется только в конкурсе и честно пишет, что голосует за доцю :hehe: это ее моральное право и ни у кого возмущения не вызвало :) и нет, я совсем не о том, что те фотографии не красивые или совсем не достойные..
давайте не забывать, что конкурс оценивает не профессиональное жюри, а обычные пользователи, и кто-то может быть далек даже от азов фотографии.
здесь нет моих друзей и родственников и я хочу сохранить за собой право голосовать как за фото действительно достойные журнального разворота, так и за прикольные или умильные на мой взгляд фото или просто момент редкий пойман, хоть и не совершенные с технической точки зрения

Оффлайн Tarasyan

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 418
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #35 : Август 10, 2010, 14:51:13 »
4, 10