Автор Тема: Щоденник селянина,або конюх в відставці. Життя Зорі.  (Прочитано 30235 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Нарешті тирсу загрузили 20 бегів ура :glad:


Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Минула субота ознаменувалася тим,що виорали і зібрали половину бульби. Орав мій родич вуйко Місько конем (мерином темно гнідої масті Василієм Михайловичем ( так коня звати тому,що родич вже старший,не жонатий і дітей не має і тому коня в селі Михаличем називають. Зоря ті 2 дня паслася ,десь роздерла собі холку до крові потім фотку скину,бо хочу знати,що за рана вдарино,чи здерто,боюся ще щоб не укус миші. Потім Васю сфотографую як можливість буде. Сама найбільша картоплина яка була.


Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Давно я тут не писав і не розказував ні про Зорюху свою, ні про роботу не розказував.
Отже Зоря відкормилася нарешті після "добрих ручок" і почувається тепер добре, на зиму вся обросла, покрилась гарною,довгою шерстю. Зима в нас того року досить сувора, бувало і до мінус 20-25 доходило. В таких випадках підстеляв двойний шар тирси 10 тачок і постійно подавав сіно,збільшував пайку овса з 1 до 3 літрів на день, давав 5 літрове відро бураків,або 10 літрове каші. Кобилка замітно поправилась, стала спокійніша і здоровша. Фото зимових не маю,бо нема фоткающого устройства. (телефон старий Нокіа) 
Чекаєм весни вже всю амуніцію купив но для нормальної їзди чекаю весни, слизько + попони не маю, а коня мокрого після роботи в денник ставити без неї боюся, ібо може простудитись.
По роботі скажу наступне працюю зараз конюхом в Milady власниця класна, вільний графік маю і так далі, сам зрозумів вже що бажано підбирати почаще + легше вигрузити малу машину,чим велику. Тирси зараз у Львові нема перейшли на солому, то має ряд переваг і недоліків,як для коней,так для конюхів. з переваг для коней мякість, можливість їсти підстилку. з инедоліків для коней можливе загнивання копит, коліки. )Завтра от пробую перший раз соломяну підстилку міняти