Автор Тема: Історії з аматорського життя  (Прочитано 62927 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #144 : Май 05, 2016, 07:33:22 »
Історія №31
Несподіванка

Нещодавно залишилась в селі на ночівлю. Вже затемно вирішила заглянути до коней, що вони роблять (сплять, мабуть). Надворі темно хоч око виколи, лише від будинку слабе сяйво дозволяє в двері втрапити. Не встигла я зайти - сінник був відчинений - повз мене щось прошаруділо, я ледь не наступила. Швидко так, впітьмах ледь обриси побачила. Кішка? Велетенський щур? Чужий собака? Вмикаю все доступне світло, і знаходжу.. їжачка. Хто б знав, що вони вміють так тікати! Знала б - не лякала, хай би й далі мишей ловив. Ми його трохи помацали й одпустили.


Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #145 : Май 06, 2016, 08:58:39 »
Кобила Гуцулка й кобила Манюня добре уживаються в спільній леваді, можна навіть лишати без нагляду.

Обидві, як виявилось, вміють пастися на прив'язі, тож я цей тиждень обтикувала ними огорожу по периметру, аби чоловікові менше косить було.

Виколупала з півдвору якоїсь травички, що коні її не їдять. Волохата, колючкувата, одна стеблина з невеличкими листочками та маленькими синенькими квіточками. Дуже легко видирається з коренем. Тепер у мене в основному спориш та пирій, ніби навмисне засіяний. Ще трапляється осот, полинь, амброзія, любисток та чистотіл, але в такій мізерній кількості, що коні їх самі обійдуть.

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #146 : Май 06, 2016, 12:30:24 »
Манюня точно як конячка з того малюнку!  :sarcastic: Зате вибігалась - і можна дітям віддавати сміливо і не сивіти  :yes:
Я, до речі, Гаді почала потрохи додавати вівса. І роботи  :hehe: Навіть 70 см вже аж три рази стрибали. Тобто, три перешкоди  h:blush Вона нарешті виліняла, і такими яблуками покрилась  :love:
А ви з вівсом обережніше, він явно шкодить таким Манюням  ;)

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #147 : Май 06, 2016, 20:17:17 »
Там вівса з півкілограма на добу, наряд чи зашкодить. Лише щоб було з чим вітаміни давать, та аби Гуці не заздрила.

А ще я кожного разу відчуваю полегшення, коли дивлюсь на оголошення купівлі-продажу, що в мене ця перипетія скінчилась. Чи вдасться обмін? Чи потрапить кобила в хороші руки? Чи підійде новий кінь? Чи взагалі вдасться знайти Галактиці нового хазяїна? А тут все скінчилось, яке полегшення, наче після іспитів.

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #148 : Май 06, 2016, 21:18:02 »
Галактика прекрасна!!! Це саме той кінь, якого я шукала! І дуже сподіваюсь, що їй добре в нашій команді :) Принаймні, на сьогоднішній день вона - найчастіше пригощувана і вигуляно-випасена моїми дівчатами конячка в нашій команді :) Гадя має двох чудових фанаток, що її просто обожнюють  :glad:
Відповідно, дуууууже сподіваюсь, що наша Манюня буде так само втішати вас ;)

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #149 : Май 07, 2016, 06:39:10 »
Відповідно, дуууууже сподіваюсь, що наша Манюня буде так само втішати вас ;)
Без сумнiву :)

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #150 : Май 09, 2016, 07:05:00 »
Нарештi:



Оффлайн tigra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1067
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #151 : Май 09, 2016, 07:25:16 »
Ну вещь же ж!

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #152 : Май 09, 2016, 17:22:55 »
Таак :)

А я сьогодні озброїлась цукериками і вивела Манюню працювати на самоті. Скинути пару на корді їй не вдалося, бо дисципліну треба наводити, і, коли вона розганялась, я її одразу завертала на мале коло. Зате під сідлом вона спробувала відігратись.

Біда відкритого поля в тому, що кобила несе не до виходу, а куди забажає. Забажала вона до стайні, причому настільки сильно, що в мене був вибір або зчухратись о хвіртку, або сусідська городина, думки про яку допомогли мені не запанікувати та завернути Манюню якимось чудом. Бо що наліво, що направо морду вона виверта, а з напряму не зверта.

Чудо нас не вразило, тож мене чекала друга спроба, до якої я була вже готова: перехопила правою рукою обидва поводи, а лівою схопилась майже біля трензеля. Отакий виверт справив більше враження, я б навіть сказала, аж до самісіньких кінських мізок. Далі була несподівано спокійна робота (нагадую: на самоті вперше після поселення).

Я спіймала натхнення, та виконала останній запланований трюк: навернула коло по сільським дорогам. На це в мене пішли майже всі цукерики, але ми пройшли самотню подорож, машини, дрелі й собаки з гідністю. Ще й корови минули.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #153 : Май 09, 2016, 17:39:32 »
Історія №32
Як корчувати пні або одна кінська сила

Як я впевнилася, що коні спокійно пасуться на прив'язі та не заплутуються, то почала активно ними викошувати подвір'я. Прив'язувала до стовпчиків огорожі, та, наприклад, до старого пенька, що вже кілька років стирчить та заважає, особливо щорічними пагонами. Сьогодні до нього припнула Манюню. За годинку чую: хлоп! Повертаюсь - Манюня вже прямує кудись, а за нею повільно сунеться пеньок. Я швиденько схопилась, поки вона не зрозуміла, що там позаду теліпається. Тепер пня корчувати не треба.

Гуца не настільки ласа до трави, аби пнутись щосили, зате не втратила шансу викачатись на огірках, коли недовуздок несподівано розстебнувся. Не на траві, а обов'язково треба на посадженому городі, аби пилючкою вкритись. Я лише рота роззявила.

Оффлайн tigra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1067
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #154 : Май 09, 2016, 17:49:28 »
Бедный огород)) Бедная мама))) (Наболевшее :hehe:)

Можно с твоей зверушкой попробовать поработать в руках на ответ на железо. Если имеют место быть такие разносы - он однозначно хромает. Приеду - покажу ,короче, сама играться буш)

Пы.Сы. А мы завтра тоже на мамин огород едем - к базе верхом. Совместить приятное с полезным: помочь с огородом плюс выгулять 2 конских силы)))

Пы.Пы. Сы. Кстати, пни можно не только корчевать, но и возить. Что мы с Зоряной Павловной и Мышой успешно доказали в прошлом году, натаскав себе поваленных дровишек из лесу) система элементарно проста: подпруга с веревочкой (ну ,или шлейка ,ежели есть), корда и моток бревнышек)

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #155 : Май 09, 2016, 18:52:47 »
Оо, буду чекать. Спробую посягти цю велику науку.

А ще я сьогодні знову двір виполювала від неїстівної трави. Минулого року вигрібала амброзію все літо, зате зараз на території подвір'я її нема. Задача копітка, але здійсненна.