Автор Тема: Баталії. Релігійні і не тільки.  (Прочитано 211098 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Garmata

  • Гость
Re: Баталії. Релігійні і не тільки.
« Ответ #756 : Февраль 21, 2011, 17:57:57 »
ПО прежнему не могу этого кадра воспринимать в серьёз. Моя версия неизменна-троль!!!

Причем наинизшего пошиба  :glare:


Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Re: Баталії. Релігійні і не тільки.
« Ответ #757 : Февраль 21, 2011, 17:58:24 »
Вот именно почитайте иссторию возникновения униацтва и Филаретовщины и точто вы меня назы ваете тролем мне неважно я не девка чтобы всем нравится мы жэ на на баталиях . Откройте книгу ,история православной цэркви.

А я протестую против подобной стилистики письма . Я нифига не понимаю, приходится читать два раза :8): Нееее, я с человеком такого уровня не могу позволить себе общаться, даже онлайн  :8): Хоть точки бы ставил. Я уж не говорю про запятые и вообще минимальную граммотность :8):

"И этот человек хочет запретить мне ковыряться в носу?!" :sarcastic:

Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Re: Баталії. Релігійні і не тільки.
« Ответ #758 : Февраль 21, 2011, 17:59:20 »
О, Гармошка, ты тоже так считаешь?

Кстати да, авка не особо политкорректная  :hehe:

Garmata

  • Гость
Re: Баталії. Релігійні і не тільки.
« Ответ #759 : Февраль 21, 2011, 17:59:25 »
Вот именно почитайте иссторию возникновения униацтва и Филаретовщины и точто вы меня назы ваете тролем мне неважно я не девка чтобы всем нравится мы жэ на на баталиях . Откройте книгу ,история православной цэркви.

Я протестую! Вся православная церковь в своё время откололась от католической  :glare:. А до неё язычество было - тоже ничё так вера  ;).

Шото я не поняла. Это как это - от католической?

Оффлайн Kum

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 339
    • Просмотр профиля
Re: Баталії. Релігійні і не тільки.
« Ответ #760 : Февраль 21, 2011, 17:59:57 »
Родная моя слово Православная появилось в 3 веке нашэй эры вовремя борьбы с ересью арианства а слово католическая в 1554 году во время раскола  западной и восточной цэрквей

Garmata

  • Гость
Re: Баталії. Релігійні і не тільки.
« Ответ #761 : Февраль 21, 2011, 18:00:08 »
Кстати да, авка не особо политкорректная  :hehe:

О, ты серьезно?  :( Тю, а мне казалось такая забавная.

Garmata

  • Гость
Re: Баталії. Релігійні і не тільки.
« Ответ #762 : Февраль 21, 2011, 18:00:39 »
Ладно, ща полезу найду чего-нить...

Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Re: Баталії. Релігійні і не тільки.
« Ответ #763 : Февраль 21, 2011, 18:00:51 »
Аньк, я шутююююю
Очень милая :yes:

Garmata

  • Гость
Re: Баталії. Релігійні і не тільки.
« Ответ #764 : Февраль 21, 2011, 18:02:30 »
Поздно!

Оффлайн Адажио

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9882
  • мудрый ничего не делает против своей воли
    • Просмотр профиля
Re: Баталії. Релігійні і не тільки.
« Ответ #765 : Февраль 21, 2011, 18:04:51 »
Родная моя слово Православная появилось в 3 веке нашэй эры вовремя борьбы с ересью арианства а слово католическая в 1554 году во время раскола  западной и восточной цэрквей
А вы родственники? :rolf:по стилю письма непохоже :sarcastic:

Garmata

  • Гость
Re: Баталії. Релігійні і не тільки.
« Ответ #766 : Февраль 21, 2011, 18:07:57 »
Отрывок из статьи "Патріархат-рейдер", журнал "Український тиждень", №6 от 11-17 февраля 2011 г.
Автор: Олександр Крамар.



Усе розпочалося з того, що у 1299 році тогочасний митрополит Київський Максим утік із «неспокійного Києва» до російського Володимира над Клязьмою. А його наступник Петро 1325-го перебрався уже до Москви. При цьому, щоправда, відмовлятися від титулу «Київського» ані вони, ані їхні наступники не збиралися, оскі­­льки в такому разі втратили б власну легітимність. Усе змінилося лише через століття. Хоч як парадоксально це виглядає, але свою автокефалію псев­­до-Київська (Московська) митрополія здобула менш канонічно, аніж сучасний «розкольницький» Київський патріархат.

Відбулося це так: Собор єпископів тогочасної Московії 15 грудня 1448 року обрав митрополитом рязанського єпископа Іону без узгодження й не отримуючи благословення патріарха Константинопольського. Хоч Іо­­на за інерцією все ще іменував себе «Київським», але його наступники відмовилися від цього атавізму, який нагадував їм про зв’язок із Константинополем та почали титулуватися по факту – «митрополитами Московськи­­ми». Після цього Московська митрополія залишилася за межами Матері-Церкви і 141 рік (з 1448-го по 1589-й) не мала офіційного визнання від жодної іншої православної церкви світу.

В не менш специфічний спосіб був створений і Московський патріархат. Тоді вперше яскраво заявило про себе тяжіння російської церкви до силового, рейдерського вирішен­­ня власних завдань. Тогочасний регент сина Івана Ґрозного, а пізніше цар Боріс Ґодунов запропонував Константинопо­­льському патріархові Ієремії ІІ переїхати із захопленого турками Константинополя до Москви. Коли ж довірливий патріарх приїхав для переговорів, виявилося, що кремлівське керівництво підступніше, ніж турки. Фактично взявши патріарха під домашній арешт, Ґодунов почав вимагати від нього не лише визнати тогочасного, до того ж невизнаного іншими православними церквами, митрополита Московського Іову, а й надати йому титул Патріарха. І взятий у полон Ієремія мусив виконати вимогу. Щоправда, навіть у таких обставинах він визнав за МП юрисдикцію лише над власне російськими єпархіями, без українських та білоруських.

До речі, постать самого новоявленого в такий оригінальний спосіб «патріарха» Іова характерна для усієї подальшої історії РПЦ. Він був типовим прислужником світської влади, а його підвищення відбувалося під час правління сумнозвісного царя Івана Ґрозного. Ос­­танній, як відомо, відзначився терором проти усіх церковних діячів, які намагалися протистояти його самодурству та відстоювати традиції православної церкви. Переведений до столиці за наказом царя 1571 року, у 1575-му він стає архімандритом царського Новоспаського монастиря, через шість років – єпископом, а в 1586-му – архієпископом і митрополитом Московським.

Garmata

  • Гость
Re: Баталії. Релігійні і не тільки.
« Ответ #767 : Февраль 21, 2011, 18:11:27 »
Кум, читаете? Или с украинским проблемы?