Автор Тема: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)  (Прочитано 1058662 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7560 : Июль 23, 2015, 17:39:41 »
и тут внезапно я поддержу Макса) в смысле квоты - зло, а современные феменистки ппрегибают палку, вспомним хоть знаменитую рубашку.


Оффлайн Kat

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3869
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7561 : Июль 23, 2015, 19:19:58 »
Цитировать
Феминистки подменяют равенство возможностей равенством результата.
Наведу приклад, який я вже колись, здається, наводила. Як поводять себе більшість українських чоловіків, коли  заходять до приміщення, де є чоловіки та жінки? Кожному чоловікові тиснуть руку, жінкам (в найкращому випадку) кажуть "привіт". Іноді просто не помічають, проходячи повз них до наступного чоловіка. На перший погляд, можливості у всіх присутніх  в кімнаті однакові - привітатися з тим, хто зайшов. Але результат абсолютно різний. Феміністки  вважають, що це образливо. І хочуть, щоби результат був однаковий для всіх: і чоловіків, і жінок.

 У наведеному мною прикладі спрацьовує інертність мислення "бо так завжди було... так історично склалося". Ідентична інертність, на жаль, спрацьовує у багатьох сферах родинного, соціального та політичного життя. Тому запровадження квот у виборчій системі дає шанс жнікам зовсім не на рівні права, а на те, щоби хоча б почати рухатися у напрямку рівних прав та можливостей.
Цитировать
По-моему, я уже давал определение (каким я его считаю). Могу повторить. Грубое, но, в целом, верное описание
А для визначення термінів пропоную використовувати більш академічні джерела  ;)

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7562 : Июль 23, 2015, 22:31:17 »
под эт. квоты будут судорожно собирать жен и сестер))
вообще у нас, если кто забыл, женщина благополучно баллотиртвалась в последних выборах. и провалилась не из-за пола. королевская, богуславская и пр. - отлично показывают, что женщин у нас в политике ограничеаает только желание. как и мужчин. это я про савченко не вспоминаю
не,  я полагаю, феминизм уверенно победил, и теперь идет процесс перегиба маятника естественный, но не то, чтоб правильный.

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7563 : Июль 24, 2015, 06:43:08 »
и теперь идет процесс перегиба маятника
не замечала. правда и вопросом этим не интересовалась особо.
Як поводять себе більшість українських чоловіків, коли  заходять до приміщення, де є чоловіки та жінки? Кожному чоловікові тиснуть руку, жінкам (в найкращому випадку) кажуть "привіт". Іноді просто не помічають, проходячи повз них до наступного чоловіка.
да, так и есть.

Garmata

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7564 : Июль 24, 2015, 07:20:11 »
и тут внезапно я поддержу Макса) в смысле квоты - зло, а современные феменистки ппрегибают палку, вспомним хоть знаменитую рубашку.

каку-таку рубашку?

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7565 : Июль 24, 2015, 07:22:15 »
и тут внезапно я поддержу Макса) в смысле квоты - зло, а современные феменистки ппрегибают палку, вспомним хоть знаменитую рубашку.

каку-таку рубашку?
я вчера едва удержалась от этого вопроса :sarcastic:

Оффлайн Kat

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3869
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7566 : Июль 24, 2015, 09:02:49 »
вообще у нас, если кто забыл, женщина благополучно баллотиртвалась в последних выборах. и провалилась не из-за пола. королевская, богуславская и пр. - отлично показывают, что женщин у нас в политике ограничеаает только желание.
Це - одиниці. Скільки жінок у політиці? А чоловіків? Жінці добитися керівних посад у бізнесі та політиці дуже складно, якщо вона не створила цю фірму/партію самостійно. В протилежному випадку перевага завжди надається чоловікам (за невеликим винятком мультінаціональних компаній). До традиційно чоловічих професій жінкам важко потрапити і ще важче втриматися. Через ставлення "не жіноча справа, нема чого тут жінкам робити", яке в агресивній формі проявляється в "колег" та в пасивній - в оточуючих. Наприклад, скільки жінок в нашому уряді? Які посади вони займають?
Жінкам на співбесідах при прийомі на роботу ставлять питання, які ніколи не ставлять чоловікам: заміжня/незаміжня, чи є діти, чи збираєшся найближчим часом заміж/народжувати дітей, хоча це - їхня особиста справа. Чоловіків не питають "збираєшся одружуватися, заводити дитину", бо не вважають що це вплине на їхню працездатність. Молодій дівчині навряд чи запропонують підвищення, бо завжди підозрюють, що вона піде в декрет. Жінкам пропонують меншу зарплатню та надають менше можливостей для кар`єрного росту - це офіційні статистичні дані. На вищу посаду з  кращею зарплатнею у 90% відсотках приймуть чоловіка.
В побуті маємо ще більшу стагнацію, особливо на Західній Україні, де родинні зв`язки дуже сильні. Хто жодного разу не чув "кухня - то жіноча справа" або "чого я буду варити їсти, в мене три баби в хаті" і тому подібне?
Цитировать
  я полагаю, феминизм уверенно победил, и теперь идет процесс перегиба маятника естественный, но не то, чтоб правильный
Особисто я бачу, що чоловіки радісно перестали демонструвати жінкам шану як слабкій статі ("бо ви ж цього самі хотіли"), але сприймати як рівних  не почали і не збираються, прикриваючись відмовками "так історично склалося" (звичайно, не всі, але дуже великий прошарок).

Про рубашку я теж не в курсі  :unsure:

До Макса: шо ОСОБИСТО тобі  поганого зробили феміністки (приклади з Америки не приймаються  ;))?

Garmata

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7567 : Июль 24, 2015, 09:34:21 »
Жінкам на співбесідах при прийомі на роботу ставлять питання, які ніколи не ставлять чоловікам: заміжня/незаміжня, чи є діти, чи збираєшся найближчим часом заміж/народжувати дітей, хоча це - їхня особиста справа. Чоловіків не питають "збираєшся одружуватися, заводити дитину", бо не вважають що це вплине на їхню працездатність.

Вот это, правда, кстати :glare: Крайне неприятно. Надо доказывать, что личной жизни у тебя нет и не будет, чтобы попасть на работу.
Но это потому, что у нас мужчины еще не уходили в декрет, как это сейчас принято на Западе.

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7568 : Июль 24, 2015, 09:43:13 »
Особисто я бачу, що чоловіки радісно перестали демонструвати жінкам шану як слабкій статі ("бо ви ж цього самі хотіли"), але сприймати як рівних  не почали і не збираються
власне, від чоловіка періодично чую: ти не зробила того по дому, а ще це не так... Кожного разу доводиться нагадувати, що я також працюю, і мені навіть довше до роботи добиратись, чому тоді всіх собак на мене вішати? На що отримую частенько "я більше заробляю". А чому?  Тому що жінка потенційно може піти в декрктну відпустку, і хороша зп чи посада для заміжньої жінки репродуктивного віку - зась. Згадую, коли змінювала роботу і поставила в резюме фразу "одружена" - кілька звінків на тиждень. Як тільки дану фразу прибрала - по кілька співбесід за день! Ось не бачу я у нас рівних можливостей чоловіків та жінок, а перегинів і подавно.

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7569 : Июль 24, 2015, 10:25:56 »
Цитировать
Це - одиниці. Скільки жінок у політиці? А чоловіків? Жінці добитися керівних посад у бізнесі та політиці дуже складно, якщо вона не створила цю фірму/партію самостійно.
так может, женщины просто не хотят в политику, а?
про сложности в добивании руководства - не, не согласна, я работала с кучей женщин-руководителей разного уровня,  сама ей была - нет сложностей больших, чем у мужчин. Опять же, дамы реже готовы на это вкалывать просто.

вопрос про планы на декрет логичный, уж прости. руководству хочется знать, как надолго ты к ним. ну что поделаешь, даже феминизм не отменил беременность. опять же, по моему опыту и  опыту знакомых - при желании это не мешает занимать должности, прилично зарабатывать и т.д.

рубашка с комиксами у чувака, котоовй посадил спутник на комету. мне с телефона неудобно все расписвать, погуглите или вечером.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7570 : Июль 24, 2015, 10:50:27 »
Згадую, коли змінювала роботу і поставила в резюме фразу "одружена" - кілька звінків на тиждень. Як тільки дану фразу прибрала - по кілька співбесід за день!
А як додати: Одружена, двоє дітей 12-14 років, то взагалі з руками відірвуть.

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7571 : Июль 24, 2015, 10:53:48 »