Автор Тема: Пропозиція по щоденникам :)  (Прочитано 14358 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн MOPOK

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1528
    • Просмотр профиля
Пропозиція по щоденникам :)
« : Декабрь 26, 2011, 09:01:19 »
є маса дуже цікавих щоденників які дуже цікаво читати, кожен пост автора якось обговорюється користувачами форуму, в принципі це нормально на те він і форум, але перечитувати гори флуду не завжди м'яко кажучи хочеться, деколи цей флуд дуже корявить атмосферу щоденника, читати стає просто неприємно і просто жалко ту людину яка старається, але це вже проблеми ясне діло того хто читає і нікого воно не хвилює. Так от :) пропозиція така, треба правда програмінг, цього дати не можу, але можу сформулювати ідею.

Щоденник є в тому вигляді що і зараз, але має бути опція, яка дозволить автору щоденника вести щоденник без флуду. Як це працює - автор пише повідомлення, якщо це просто повідомлення, спілкування в щоденнику він просто пише і відправляє, якщо це частина історії автора, він відзначає галочкою, "щоденник". В результаті, що ми отримуємо, є тема "Щоденник" можна просто переглядати тему і читати все, а можна вибрати переглядати як щоденник, просто читати історію автора щоденника без флуду, обговорення і тому подібного "корисного" наповнення форуму :) для цього біля назви теми розмістити іконку-кнопку щоденника, натиснувши її читаєш собі щоденник :) всі задоволені, автор, флудери і читачі :) ну крім адміна, йому це реалізовувати, як не знаю :) зі своєї сторони можу намалювати кнопку і придумати куди її розмістити :)


Оффлайн Г@р@ж

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5449
    • Просмотр профиля
Пропозиція по щоденникам :)
« Ответ #1 : Декабрь 26, 2011, 09:33:24 »
Идея замечательная, только не знаю насколько осуществимая. Некоторые дневы, действительно, выглядят как чаты, которые интересны только тем, кто там чатится, а че-нибудь стоящее, интересное и информативное можно найти только перелопатив кучу белиберды

Оффлайн Black Unicorn

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • A scattered dream that's like a far-off memory
    • Просмотр профиля
Пропозиція по щоденникам :)
« Ответ #2 : Декабрь 26, 2011, 10:19:24 »
На форуме, мне кажется, такое тяжело будет реализовать. Я так понимаю имеется в виду размещение тэгов. Но ведь это не блоги, поэтому вряд ли...

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Пропозиція по щоденникам :)
« Ответ #3 : Декабрь 26, 2011, 10:23:42 »
А есть уже такое: https://uahorses.com/index.php?option=com_myblog&blogger=invisible&Itemid=266
Примерно так там всё и работает - можно отображать комментарии, а можно - только записи автора. Поэтому если я когда раз в 100 лет что-то пишу, то пишу именно туда, а не в дневники на форум. Но никто блогами не пользуется, из чего можно сделать вывод, что такая функция не нужна.

Если говорить о большом количестве флуда в дневниках, то можно разрешить автору удалять чужие посты. Насколько это нужно?

Оффлайн MOPOK

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1528
    • Просмотр профиля
Пропозиція по щоденникам :)
« Ответ #4 : Декабрь 26, 2011, 10:36:19 »
ну по суті  флуд теж потрібен, тим хто флудить, а це просто кнопочка прибрати флуд, до блогів народ треба довго привчати, та й спеціально ходити читати блоги я не буду, в мене не так багато вільного часу, заскочив прочитав щось цікаве і все, воно все зібрано на форумі, блоги винесені окремо, доводиться вибирати або форум або блоги, для мене важливіше форум, та й для багатьох людей думаю також.
Якщо бути чесним це блоги не потрібні тому що це зовсім інший проект виходить :)
Якщо стоїть задача підвищити відвідування сайту то просто відкривати для читача щоденник в новому вікні в оболонці сайту, так буде зручно всім, все одно в такому вигляді людина не буде постити, буде просто читання щоденника і все.

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Пропозиція по щоденникам :)
« Ответ #5 : Декабрь 26, 2011, 10:49:21 »
Не согласен. Функция или нужна или нет. Если она нужна не настолько чтобы нажать одну кнопку чтобы переключиться на блоги, значит она не нужна. И не имеет смысла добавлять на форум ненужные функции, тем более что добавить конкретно эту какими-то стандартными средствами форума без серьёзных изменений в движке невозможно.

Оффлайн MOPOK

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1528
    • Просмотр профиля
Пропозиція по щоденникам :)
« Ответ #6 : Декабрь 26, 2011, 10:52:54 »
жаль