Автор Тема: И только лошади летают вдохновенно...  (Прочитано 22647 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Fabiola

  • Гость
Re: И только лошади летают вдохновенно...
« Ответ #12 : Декабрь 04, 2007, 17:11:24 »
Fabiola, ты прелесть :rolf: :rolf: :rolf:
 А лошадка явно прошла курс Испанской шкоы :sarcastic:

шо вона в мене тільки не проходила!!!! :girl_haha: літали(до речі не тільки через кавалетті,а й в калюжі,в сугроби...мордою...точніше..обома мордами)....повзали (коли над нею пролітав вертоліт низько,вона миттєво зупинилася і спокійно лягла на землю, а коли він пролетів,спокійно встала і побігла на корді далі)...і плавали (перший раз їй захотілося подивитися а шо ж там на "дні морському", голову опустила а дихання не затаїла...ну і як винирне...очі повилазили, плюється,матюкається...більш не дивилися :grin:...мабуть не сподобалося)...ми навіть по місту гуляли...очолювали козачий рейт по місту ... до речі ось фотки як доказ:)


Mick

  • Гость
Re: И только лошади летают вдохновенно...
« Ответ #13 : Декабрь 04, 2007, 17:26:53 »
Чудовi фотки , так тримати:yes: :yes: :yes:
А "Машка" твоя, напевно унiкум :rolf: :rolf: :rolf:

Fabiola

  • Гость
Re: И только лошади летают вдохновенно...
« Ответ #14 : Декабрь 04, 2007, 19:54:08 »
Чудовi фотки , так тримати:yes: :yes: :yes:
А "Машка" твоя, напевно унiкум :rolf: :rolf: :rolf:

О, а як прикольно ми вміємо стрибати втрьох... ми не знали що вона вагітна, вона мабуть теж про це дізналася вже коли народила...ми її на 10ому місяці на змагання випхали, ще й третє місце по молодим заняли...а кобилі тоді 4 роки лише було... а рівно через місяць в нас з'явилася копія цього унікума... тільки рижа....тобто рижий.... народжувала неначе кожен день цим займалася...в 12 дня (коні зазвичай вночі народжують коли нікого немає), перед цим погайсавши в леваді без жодних ознак...за 20 хвилин....батя аліменті не платить....самі ростили...просто один мій друг...дісно друг...був...після нашої сварки вирішив відігратися на моїй кобилі і покрив втихаря своїм жеребцем...а я весь час була впевнена, шо вона ще "дівчинка" :girl_haha:отака моя Машка

Оффлайн Homak

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15534
    • Просмотр профиля
Re: И только лошади летают вдохновенно...
« Ответ #15 : Декабрь 05, 2007, 08:36:03 »
Fabiola, а может ту, летающую фотку, на конкурс?  :sarcastic:

Fabiola

  • Гость
Re: И только лошади летают вдохновенно...
« Ответ #16 : Декабрь 05, 2007, 10:38:02 »
Fabiola, а может ту, летающую фотку, на конкурс?  :sarcastic:

Ти читаєш мої думки...як раз сьогодні я думала,яку четверту фотографію скинути....мабуть сьогодні цю и викладу:)

Mick

  • Гость
Re: И только лошади летают вдохновенно...
« Ответ #17 : Декабрь 05, 2007, 22:59:06 »
Fabiola, а может ту, летающую фотку, на конкурс?  :sarcastic:
Саме так, (гармонiя двух сердець) :yes: