Автор Тема: Конкурс на сайті ФКСУ. Відвідуйте, голосуйте.  (Прочитано 16943 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Шановні учасники форуму!
Запрошую відвідати сайт ФКСУ, подивитись на конкурсні роботи митців і, за бажанням, залишити свій голос.
Приємного перегляду!

http://efu.org.ua/game/

Я беру участь в розділі "Живопис" - http://efu.org.ua/game/painting/
Завчасно дякую!


Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Вже так багато знайомих учасників форуму беруть участь!  :glad:

YT

  • Гость
Це конкурс не на майстерність, а на кількість підписників у соц. мережах, на жаль.
Добре, що ти, Катя, закликаєш людей до галереї, а не до конкретної роботи, як робить більшість :)


Timbuktu

  • Гость
Я теж заради цікавості подала роботу, оповідання. Сама ідея провести такий конкурс дуже непогана, за задум можна тільки похвалити, але організація м'яко кажучи не вражає. Правила не прописані чітко, дедлайн постійно переноситься, зворотній зв'язок з організаторами відсутній...
Наразі і справді виходить, що перевага в конкурсі елементарно на боці тих, у кого багато друзів у соцмережах, бо голосування відбувається саме через них :pardon:. У правилах цей момент якийсь туманний. Здається, написано, що повинен бути ще якийсь тур, де переможців визначатиме жюрі, а не голоси друзів з ВК чи ФБ?.. Ну, таке. "БудЄм посмотрЄть" :)

YT

  • Гость
Timbuktu, та я теж заради цікавості :) а у цілому, це не той конкурс, який доцільно вписувати в біографію чи резюме. Є підозра, що призи за другорядні місця теж того не варті, оскільки їх не вказали.
Теоретично голосуванням має формуватися шот-лист (список потенціальних переможців), з якого журі і обиратиме "щасливців". Але, хто входить до нього, окрім "Федерація кінного спорту України" не написано.
Тобто, результати будуть повністю суб'єктивними:
1. Формування шот-листу за нечесним голосуванням (після завантаження відразу пропонується розмістити запис у соц. мережах із шаблоном "проголосуйте за мою роботу")
2. Відсутність професіонального об'єктивного журі, котре може тверезо оцінити роботи.
3. Визначення переможців з формованого шот-листа

Разом з тим, щиро бажаю усім учасникам перемоги! Це як лотарея, пощастити може кожному  :max:

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Це конкурс не на майстерність, а на кількість підписників у соц. мережах, на жаль.
Добре, що ти, Катя, закликаєш людей до галереї, а не до конкретної роботи, як робить більшість :)

Згодна. Це стало зрозуміло ще при першому відвідуванні (нажаль я раніше 07.07.2014р. не бачила інформації щодо цього конкурсу). На позиції лідерів в розділі живопису знаходяться м/яко кажучи не найкращі роботи.
h:blush

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Я теж заради цікавості подала роботу, оповідання. Сама ідея провести такий конкурс дуже непогана, за задум можна тільки похвалити, але організація м'яко кажучи не вражає. Правила не прописані чітко, дедлайн постійно переноситься, зворотній зв'язок з організаторами відсутній...
Наразі і справді виходить, що перевага в конкурсі елементарно на боці тих, у кого багато друзів у соцмережах, бо голосування відбувається саме через них :pardon:. У правилах цей момент якийсь туманний. Здається, написано, що повинен бути ще якийсь тур, де переможців визначатиме жюрі, а не голоси друзів з ВК чи ФБ?.. Ну, таке. "БудЄм посмотрЄть" :)

Вже прочитала, дуже сподобалось (залишила голос)! :yes:

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Timbuktu, та я теж заради цікавості :) а у цілому, це не той конкурс, який доцільно вписувати в біографію чи резюме. Є підозра, що призи за другорядні місця теж того не варті, оскільки їх не вказали.
Теоретично голосуванням має формуватися шот-лист (список потенціальних переможців), з якого журі і обиратиме "щасливців". Але, хто входить до нього, окрім "Федерація кінного спорту України" не написано.
Тобто, результати будуть повністю суб'єктивними:
1. Формування шот-листу за нечесним голосуванням (після завантаження відразу пропонується розмістити запис у соц. мережах із шаблоном "проголосуйте за мою роботу")
2. Відсутність професіонального об'єктивного журі, котре може тверезо оцінити роботи.
3. Визначення переможців з формованого шот-листа

Разом з тим, щиро бажаю усім учасникам перемоги! Це як лотарея, пощастити може кожному  :max:

Та і я теж (наразі я ж не художник). Зараз майже всі конкурси так проводяться і це прикро...

Оффлайн Communica

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 508
  • В жизни пробиться сможешь только против ветра.
    • Просмотр профиля
Щось незрозуміло: написано з 15 квітня по 10 липня 2014. Зараз тільки 11 годин 10 липня, а конкурс вже закінчився. Зазвичай дати пишуть включно.

Радує те, що Федерація у нас така інтернаціональна: на строінках сайту присутні одночасно три мови - англійська, українська, російська  :sarcastic:

Timbuktu

  • Гость
Вже прочитала, дуже сподобалось (залишила голос)! :yes:

Дякую, я рада, що сподобалось. Але голос чомусь не врахований :pardon:. Я, до речі, теж чомусь не можу проголосувати за інших. Може, голосування теж закінчилось?

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Дякую, я рада, що сподобалось. Але голос чомусь не врахований :pardon:. Я, до речі, теж чомусь не можу проголосувати за інших. Може, голосування теж закінчилось?

Так, вже вказано на головній сторінці, що конкурс закінчено.

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Голосування нібито продовжено.