Автор Тема: Лола - цуценятко-калічка просить про допомогу :(  (Прочитано 20690 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Ну ось, тепер я з протягнутою рукою... :blush:
Івано-Франківськ, благодійна організація "Дім Сірка", збите цуценятко, перетрощені задні лапки  :(
http://vk.com/topic-8261205_29724855
Прошу не дивитися вразливим людям - у мене образ ампутованих пальчиків в лотку перед очима стоїть...
Розумію що всім не допоможеш, але ця Лола така ще дитинка, біднятко нещасне, така самотня зі своєю біллю та страхом, ну просто серце розривається  :cry:
Я прошу - хоть по пару гривен зекономлених на маршрутці або на чашечці кофе і вже дитинці буде хоч на пеленочку...
Бо по крихточці ми можемо полегшити її стан!


   
 
Цитировать
1.) БО "Дом Сирка"
ЕДРПОУ 37952464
р/с 2600 5060 8300 12
КБ " ПриватБанк" МФО 336677
С ПРИМЕЧАНИЕМ "ДЛЯ ЛОЛЫ" !!!!
☎ 0951026169 Люда
☎ 0973757598
https://vk.com/id55654203
2.) На карту ПриватБанка сокуратора Лолы в Киеве:
5168755361156983 - Гальченко А
Сокуратор в Киеве на момент лечения- администратор нашей группы Ann Alex -https://vk.com/id225380274
3.) Яндекс кошелек 410011886946213
Большая просьба сразу отписываться о переводе здесь: https://vk.com/topic-8261205_29724855,или хотя бы под постом.

Я частину грошей, котрі відкладала на відпочинок, вже перевела - буду Львовом по веб-камері милуватися  :yes:


Оффлайн Ля

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3491
    • Просмотр профиля
з мене вечером 100 грн

Оффлайн Орлі

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 62
    • Просмотр профиля
щось з медикаментів потрібно ще?відпишіть в лс

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
   
Цитировать
Люда
Ми незнаємо..чекаємо результатів аналізу..там погано..ще нічого навіть не пишу...ввечері вже має бути операція..чекаємо тільки ХОРОШИХ новин..

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля


Перед рентгеном у київській клініці
Боже, ті культяпки...   :(

Оффлайн Mikky

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4532
    • Просмотр профиля
Подкинем немного денег, как только Таня до работающего терминала доберется. У нас как раз заказики были.

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Ой, дякую щире!
Я потім коли в гроші впаду - про ваших хрюндиків не забуду  :kon19:
Просто два місяці на дітей гроші не дають, то я децл обідніла...


Оффлайн Mikky

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4532
    • Просмотр профиля
Ну, щенуля выглядит значительно веселее, т-т-т. А на будущее можно и протезы поставить, и в Европу попиарить. Кстати, как раз в Киеве делают протезы для животных.

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Цитировать
Люда Рой
НОВИНИ ПІСЛЯ РОЗМОВИ З ЛІКАРЕМ

Під час переливання крові у Лолочки розвинулася алергічна реакція , опухла мордочка . Слава Богу лікарі швидко це купірували . На сьогоднішній день переливання дало позитивний результат по аналізам.Але цього мало , сьогодні потрібен ще донор ... З лапкою ситуація погана , якщо робити спроби рятувати лапку , Лолочка цього може не винести , це буде дуже складний , болючий період і сказати , що лапка буде робоча доктор не може , є дуже багато АЛЕ .... Найстрашніше, що це не одна - дві операції , а досить велика кількість ... , плюс пересадка шкіри ... яку треба брати з Лолочки(спинка,животик),нарощення кісткової мозолі та нарощення пучки лапи .... Якщо варіант ампутації , збереже Лолочці життя , зменшить її муки та збереже життя і як сказав доктор , на візку вона ще й як буде бігати .... Ось поки такі наші новини . Оперувати сьогодні - завтра ще не можна.Дуже сильне зневоднення і поганий стан організму . Шукаємо донора на сьогодні!!!

093 606 85 03 - Юля
098 350 55 50 - Аня

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля

Сьогоднішній донор крові для Лоли! Ми безмежно вдячні цьому сміливому собацюрі і його безмежно доброму господарю!!!!

Оффлайн Surs

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 553
    • Просмотр профиля
Илона, спасибо, что не прошли мимо.
Через пару дней перечислю денюжку, отпишусь

Оффлайн ИА

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2617
  • ))))))))))
    • Просмотр профиля
Гроші сама збираю,а от донора можу запропонувати. Виписала телефон куратора,зранку дзвонитиму.
Тільки в мене нічим свою Ляльку відвезти. Може в них є машина?