Голосование

Заборонити розміщення антиукраїнських постів, аватарів

так
27 (61.4%)
ні
16 (36.4%)
мені байдуже
1 (2.3%)

Проголосовало пользователей: 41

Голосование закончилось: Март 24, 2014, 06:53:47

Автор Тема: Україна - єдина! Досить російського шовінізму і агресії!  (Прочитано 33796 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн dalgo

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 465
    • Просмотр профиля
да сторона барикад разная!97процентов о чём-то говорит.надо уважать выбор крымчан!


Оффлайн Nina

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2237
  • Свободный художник
    • Просмотр профиля
Я думаю, не стоит вводить цензуру - очень хорошо видно кто есть кто, и кто чем дышит. А что б всего этого не видеть и не читать, можно просто не ходить в эти темы. Однако ж...что-то тянет подраться?  :sarcastic:

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
надо уважать выбор крымчан!
ваш особистий вибір не є підставою для хамського поводження з українськими форумчанами.

Оффлайн Petr Vladimirovitch

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1049
    • Просмотр профиля
да сторона барикад разная!97процентов о чём-то говорит.надо уважать выбор крымчан!

Я уже об этом писала. Вы серйозно думаете, что это Ваш выбор? Приднестровцы тоже жаждут в состав РФ, но несмотря на их выбор они так и остаются непризнаны. Я полностью согласна с тем, что политика закончилась на взглядах о Майдановских событиях. И недопустим есть дальнейшее разрастание всей этой Кремлевской ереси.

Насчет подраться. Нет, я не хочу ни с кем драться или ругаться. Возможно просто удастся кого то переубедить.

KRASAVA

  • Гость
Можно уважать выбор-можно!Но,как можно уважать недоразумение,которое пишет такой статус?

http://vk.com/yaninagratsia

Такое только презрения достойно!

Проголосовала.

Уйти это одно.Сделать выбор-ваше право,но срать там где вы родились-это скотство!

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Ну, по-перше, це не "референдум", а опитування. Це тільки в Криму опитування "референдумами" називають, а у нас - все згідно Конституції (правилам форума)  :sarcastic:

Тепер по суті. Якщо ми хочемо боротися з російським шовінізмом, то маємо боротися з кожним його проявом. Є конкретне повідомлення, що порушує правила - є реакція на нього з боку модераторів. Користувачі форума можуть в цьому допомогати натискаючи відповідну кнопочку.

Якщо говорити не з точки зору правил, а з точки зору державних інтересів - нам ще повертати Крим та, імовірно, сприяти зміні влади в Росії. Тому я категорично проти будь-якого послаблення комунікацій між українцями та кримчанами/росіянами, що очевидно є метою Путіна. Маємо йти дор перемоги і не піддаватися на емоції.

 

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
нам ще (...) сприяти зміні влади в Росії
ну експорт Майдана - зовсім не наше завдання. А от зберегти єдність між собою (залишаючи право на навколокінні суперечки) для нас зараз це важливо.
Іспанці відмовляють росіянам в обслуговуванні в ресторанах, готелі відмовляються поселяти у їх себе, американські супермаркети бойкотують російські товари, заправки - "Лукойл" тільки за те, що більшість підтримує Путіна і анексію Криму.
Загалом, це нормальна практика - відмовляти у звичному комфорті тим, хто підтримує чи відстоює агресію.

я категорично проти будь-якого послаблення комунікацій між українцями та кримчанами/росіянами, що очевидно є метою Путіна.
а що, власне, ти називаєш "комунікаціями"? Сторінку, на яку дала посилання Красава?

Маємо йти дор перемоги і не піддаватися на емоції.
та до чого тут емоції? Має бути елементарна самоповага.

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
а що, власне, ти називаєш "комунікаціями"? Сторінку, на яку дала посилання Красава?
Це Вконтакті, ми тут ні до чого. Ми ж не можемо проводити розлідування щодо думок кожного користувача. Ми можемо реагувати лише на те, що є на форумі. Так, можливо буде правильно реагувати більш жорстко. Будемо реагувати, допомогайте нам.

KRASAVA

  • Гость
В её дневнике не на много лучшие выражения-это сепаратизм!
И да-у меня эмоции!
Оскорбляют мою страну!
Раз её не любят-что они здесь делает???????????????????
Многим крымчанам хватило такта не уподобляться!
Не могу их полностью поддержать в выборе-но могу продолжать общаться.
Но когда люди пишут,на форуме тоже-какая гАлимая Украина-я считаю их надо гнать с форума сраной метлой!
Есть тут и россияне-но почему они нас не оскорбляют,не унижают?А своё,простите........не пойми что,выросшее на земле и хлебе Украины,смеет такое писать!
И да,меня коробит что подобное чмо,находится на любимом форуме!
Можете меня банить!
Я не хочу быть на одном ресурсе с людьми,которые обсирают мою страну!

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Но когда люди пишут,на форуме тоже-какая гАлимая Украина-я считаю их надо гнать с форума сраной метлой!
И я так считаю. Поэтому по-чаще пользуйтесь кнопкой "пожаловаться модератору" :)

KRASAVA

  • Гость
Мы ждали этот день 23 года!!!!!  Слава Богу он наступил!!! С НАМИ БОГ И АНДРЕЕВСКИЙ ФЛАГ!!!! Русскому флоту быть!!!!]   "Тихоня"

Жалуюсь-открыто.Это нормально?
https://uahorses.com/Forum/index.php?topic=18459.1545

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Мы ждали этот день 23 года!!!!!  Слава Богу он наступил!!! С НАМИ БОГ И АНДРЕЕВСКИЙ ФЛАГ!!!! Русскому флоту быть!!!!]   "Тихоня"

Жалуюсь-открыто.Это нормально?
https://uahorses.com/Forum/index.php?topic=18459.1545
Ну, блин. Люди ломают свою же жизнь, искренне этому радуются, а их еще и банить за это. Вот, реально, рука не поднимается. И о том, "какая гАлимая Украина" там не сказано.