Автор Тема: Сборная Украины по конкуру покоряет Кубок Наций  (Прочитано 23517 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Виставити замість збірної команди України команду іноземців -- це, в принципі, ганьба і прилюдна демонстрація своєї слабкості і повної безнадії. Невже тільки я це відчуваю?
Компенсація за фігуристів, гімнасток... яки в 90х масово переходили в інші збірні ;)


Оффлайн mysteryof

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 555
  • Что? Не можешь больше? Тогда еще 4 круга. ©
    • Просмотр профиля
відбиралась таки збірна України.   
серед кого відбиралась? у нас в країні є коні/спортсмени, що потягнуть такі змагання? хто буде спонсорувати талановитого спортсмена зі Жмеринки/Аджамки/вставити необхідне для поїздок на такі чемпіонати?
в деяких областях грошей нема аби представників відправити на змагання з тхэквондо, діти ходять гроші збирають, а тут ще й коня везти :max:

Timbuktu

  • Гость
Чорт, я хотіла доповнити своє повідомлення, і якимось чином видалила першу частину і зберегла тільки продовження(( Я дуже вибачаюсь перед тими, хто встиг відповісти, бо я вже не можу повернути все, як було. Сподіваюсь, сенс дискусії залишається зрозумілим.

П.С. О, я ще й відповіла на пост mysteryof перед ним)) Це все від недосипання) Я зараз перенесу ту частину своєї відповіді сюди, щоб нікого не плутати:

хто буде спонсорувати талановитого спортсмена зі Жмеринки/Аджамки/вставити необхідне для поїздок на такі чемпіонати?
в деяких областях грошей нема аби представників відправити на змагання з тхэквондо, діти ходять гроші збирають, а тут ще й коня везти :max:

Розумієте, про гроші треба говорити предметно. Все залежить від того, хто в збірній, де змагання і від купи інших чинників. Ніхто не каже, що буде легко.

Але я бачу, що більшості подобається нинішній статус кво)) Я спробую надалі прикусити язика і утриматись від висловлення своїх недоречних побажань, щоб в України була українська збірна :sarcastic:

Оффлайн Habanera

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 6115
    • Просмотр профиля
и чего всё так близко к сердцу принимать?..
эта "сборная" существует совсем не для национальной гордости или чтобы вы там за нее болели :sarcastic: а с единственной целью - чтобы господин Онищенко попадал на Олимпиаду. ясен красен, что ни один украинский спортсмен ему в этом не поможет, а немцы стабильно привозят лицензию. а там уже г-н О и займет как настоящий украинский спортсмен предпоследнее место, можете за него поболеть :sarcastic:

Та нащо спонсору старання? Йому треба відбивати затрати, а не "за державу вболівати".
а Онищенко как спонсор зарабатывает на лошадях? ) новости как он купил очередную лошадь на многа-многа тыщ я помню. а как он из под своей жопки или своей сборной продал лошадь дороже чем когда-то купил - нет. может я просто не слежу?

Оффлайн mysteryof

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 555
  • Что? Не можешь больше? Тогда еще 4 круга. ©
    • Просмотр профиля
Але я бачу, що більшості подобається нинішній статус кво)
нє, я теж хочу там наших бачити, але зараз трохи не ті часи, коли у мінспорту є можливість вкладати гроші у таких дорогий вид спорту.

. Проводяться національні відбори, як в усіх нормальних країнах, і посилається верхівка рейтинга.
щоб на національний відбір поїхати (і не на один) - теж треба грошенята :max:. тобто треба або папу-дєпутата, або впахувать на трьох роботах ночами, або спонсора у вигляді чоловіка/родичів/якогось мужика (бо меценацтво до кінного спорту не доходить). усе власним коштом, держава не спонсорує) людей, що на це спроможні, небагато) на виході маємо рейтинг не найсильніших спортсменів, а тих, у кого вистачило коштів, аби до цього рейтингу потрапити. і це не обов'язково дійсно сильні спортсмени можуть бути.
а за чий кошт має їхати верхівка? навіть на змагання у сусідню Польщу)

карочє. поки немає гідного фінансування та підтримки на державному рівні (особливо молодих спортсменів), немає про що говорити.

Оффлайн Nina

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2237
  • Свободный художник
    • Просмотр профиля
Резюмируя  :sarcastic: у всей страны нет денег на большой конный спорт, а у отдельного гражданина Онищенко они есть.
Цитировать
а за чий кошт має їхати верхівка?
За свой. За свои удовольствия каждый платит сам. Если спорт - это работа, то платит работодатель.

Оффлайн mysteryof

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 555
  • Что? Не можешь больше? Тогда еще 4 круга. ©
    • Просмотр профиля
Цитировать
а у отдельного гражданина Онищенко они есть.
ну-ну  ;)
у кого есть деньги и желание, тот едет. у кого нет - сидит дома.

За свой. За свои удовольствия каждый платит сам.
ну вот и ответ на вопрос, почему в сборной Украины почти нет украинцев)

Timbuktu

  • Гость
и чего всё так близко к сердцу принимать?..

Я думаю, що давно ніхто вже це близько до серця не приймає)) Просто часом потрапляють на очі ось такі новини, як ця, чи побіжні жартівливі згадки про "нашу" збірну в англомовній кінній пресі, для якої ми як анекдот, і є час написати свою думку :). Інакше такі теми, як ця, взагалі були б мертвими.

карочє. поки немає гідного фінансування та підтримки на державному рівні (особливо молодих спортсменів), немає про що говорити.


Щоб шукати фінансування, треба розуміти, під що його шукати. І має бути висока мотивація (і винахідливість) у того, хто шукає спонсора. Якщо сидіти на двох половинках рівно й чекати, що хтось сам принесе грошей, то цього не буде ніколи :pardon:.

А щодо того, варто про це говорити чи ні, то я не знала, що ми тут на форумі вирішуємо якісь екзистенційні питання чи вже ухвалюємо бюджет і когось відправляємо на Олімпіаду :sarcastic:. Я-то чомусь вважала, що ми просто висловлюємо свої думки/враження від прочитаного)) Я ще пам'ятаю форум у ті часи, коли тут можна було вільно поговорити з іншими кінниками про що завгодно -- про змагання, про чийсь виступ, про методику тренування -- коротше кажучи, все, що обговорюється на конюшні за чашкою чаю, і рідко коли розмова обривалась через "самдобєйся" чи "ми-нічого-не-вирішуємо-тому-нема-чого-й-говорити". Тому в мене ще іноді проривається дурне бажання щось прокоментувати))) Але кожного разу я тільки переконуюсь, що краще сидіти в "Офтопі", бо кінний спорт у нас став "Тим, кого не можна називати" :sarcastic:

Оффлайн mysteryof

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 555
  • Что? Не можешь больше? Тогда еще 4 круга. ©
    • Просмотр профиля
Щоб шукати фінансування, треба розуміти, під що його шукати. І має бути висока мотивація (і винахідливість) у того, хто шукає спонсора.
логіка здорова і правильна) але маємо те, що маємо.

Тому в мене ще іноді проривається дурне бажання щось прокоментувати)))
бажання теж здорове і правильне)

бо кінний спорт у нас став "Тим, кого не можна називати"
оце вообще екзистенціальна тема) краще не починати.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Timbuktu, ну так не тільки ж ти можеш висловити свою думку. :max: Я її теж висловила, і вона не співпала з твоєю. То що, мені не висловлювати, бо ти в Офтоп утечеш, чи погоджуватись, щоб, знову ж таки, ти не втекла? :sarcastic:

Timbuktu

  • Гость
Скажений_Равлик, ти неправильно зрозуміла. Я не чекаю, що у всіх думка збігатиметься з моєю. (Я що, схожа на таку людину, яка спілкується тільки з тими, хто з нею погоджується? :(  :( ).
Моя ремарка стосувалась того, що останнім часом яке питання не почали б обговорювати на форумі, обов'язково хтось прийде і скаже: "ми нічого не вирішуємо, ми ні на що не впливаємо, отже нема чого і говорити на цю тему". Або, як варіація: "ось стань президентом ВФКСУ/суддею FEI/медалістом ОІ, і тільки тоді говори".   

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Ну дик і це теж чиясь думка! Але вона не забороняє далі говорити інші думки. :pardon: Хтось вважає, що може говорити тільки коли сам буде на місці спонсора-президента ФКСУ? Його право)

Але те, що від нашого обурення чи підтримки Онищенко навряд чи різко набере перспективних спортсменів із Тьмутаракані - таки правда. :hehe: