Автор Тема: Майдан - II ?  (Прочитано 5136382 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Garmata

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #420 : Апрель 28, 2010, 07:43:36 »
що ламалася економічна структура села (в даному випадку - українського і за географічною ознакою, а не по тому, хто і як там жив) а не якась національна свідомість українських селян?

не поняла.
Урожай был, нэйтив голода быть не должно было. Урожай отбирали, запирали по сараям. Голод был искуственным.


Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #421 : Апрель 28, 2010, 07:45:40 »
Президент Украины Виктор Янукович в своей речи вчера на сессии Парламентской ассамблеи Совета Европы (ПАСЕ) отверг продвигавшуюся его предшественником Виктором Ющенко версию о Голодоморе как проявлении антиукраинской политики Москвы. Речь нового главы украинского государства совпала по времени с ратификацией Верховной Радой Украины и Государственной Думой РФ двусторонних соглашений по газу и флоту.


Так что, товарищи, не было Голодомора. Голод был, Голодомора не было. Совок форева.

Тут є проста маніпуляція, про яку я вже сказала. Географічно антиукраїнська політика була. Треба було переламати хребет селянину-власнику, а також наповнити бюджет країни дешевим зерном, яке відпавлялося за кордон (і до Німеччини також) в обмін на зброю і технології.
Продавалося не тільки зерно. Були просто пограбовані музеї - у нас музей Ханенка. Вдова Ханенка, Варвара Ніколовна писала розпачливі листи в Москву з проханням лишити хоч щось. У росіян - Ермітаж, музей Пушкіна, Трет"яковка (це з відомих)..

Ющенко про економіку троха опустив і лишилося "знищення українського села". Що хочеш, те й пиши.
Тому політика була антиукраїнською не за знищенням українців як свідомих українських громадян.

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #422 : Апрель 28, 2010, 07:47:29 »
що ламалася економічна структура села (в даному випадку - українського і за географічною ознакою, а не по тому, хто і як там жив) а не якась національна свідомість українських селян?

не поняла.
Урожай был, нэйтив голода быть не должно было. Урожай отбирали, запирали по сараям. Голод был искуственным.

Здається, дуже зрозуміло написано.

Garmata

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #423 : Апрель 28, 2010, 07:52:25 »
Тут є проста маніпуляція, про яку я вже сказала. Географічно антиукраїнська політика була. Треба було переламати хребет селянину-власнику, а також наповнити бюджет країни дешевим зерном, яке відпавлялося за кордон (і до Німеччини також) в обмін на зброю і технології.
Продавалося не тільки зерно. Були просто пограбовані музеї - у нас музей Ханенка. Вдова Ханенка, Варвара Ніколовна писала розпачливі листи в Москву з проханням лишити хоч щось. У росіян - Ермітаж, музей Пушкіна, Трет"яковка (це з відомих)..

Ющенко про економіку троха опустив і лишилося "знищення українського села". Що хочеш, те й пиши.

Саш, может, я чего-то не понимаю, но какая разница - экономически задавить, или просто отвезти расстрелять? Ты же сама сказала - географически антиукраинская политика была, что еще надо?

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #424 : Апрель 28, 2010, 07:52:35 »
Президент Украины Виктор Янукович ... отверг ... версию о Голодоморе как проявлении антиукраинской политики Москвы.
это не тоже самое, что
Цитировать
Так что, товарищи, не было Голодомора.
Там действительно была экономика в первую очередь. И был Голодомор не только в Украине, но и в России.

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #425 : Апрель 28, 2010, 07:53:51 »
Але, давайте закриємо питання ЧФ. Я писала дуже конкретно, що саме на вашу думку мали зробити українські керманичі в цій ситуації?

Сергію, я тут поміркувала, як дилетант щодо твоїх слів.
Є завод А. Він платить в бюджет і він працює на кишеню олігарха, і він продає припустимо добрива за кордон.
Причому, в контексті світової економіки, добрива, наприклад, виробляє Китай і ще хтось, ну, Гондурас (все умовно).

Держава за рахунок бюджета купує газ і потім продає заводу А.
Якщо газ буде дорогим:
- меньше впаде в кишеню власнику,
- меньше виробиться добрив
- меньше відповідно піде в бюджет
- добрива стануть дорогими
- Китай з Гондурасом здемпінгують і порвуть власника і Україну як преферента, як Тузік грєлку.

Я не думаю, що олігархи такі вже глупі, що все устаткування на їхніх підприємствах абсолютно старе і жахливе. Зарплатні там дозволяють утримуватись цілим містам. Тому, напевно, в газі все-таки є національний інтерес України, а не тільки олігархів  :sarcastic:.
Це не суперечка, а, скажімо так, невеличке доповнення  ;)

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #426 : Апрель 28, 2010, 07:55:27 »
Тому що Ющенко наполягав на Голодоморі за національними ознаками. Це передьоргування і компілляція, і досить негарна.
Так само ламалась структура приватної власності в усьому новоствореному Союзі.
А тут банально вибивалися гроші.
Антиукраїнської політики не було і близько.
Навпаки.
Саме в цей час до влади в Україні були допущені українці типу Постишева.
Які не заважали українській мові.
Мова і її теперішньому вигляді склалася і завдяки зусиллям подібних товаришів.
А те що стріляли лікарів і військових по всій країні - теж геноцид українського народу?
От, у Києві, в Мінську, в Ташкенті понищили професуру - це геноцид?

Garmata

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #427 : Апрель 28, 2010, 07:57:33 »
Тому що Ющенко наполягав на Голодоморі за національними ознаками. Це передьоргування і компілляція, і досить негарна.
Так само ламалась структура приватної власності в усьому новоствореному Союзі.
А тут банально вибивалися гроші.

я снова ничего не поняла -) Ты написала - антиукраинская политика была. Ты это признаешь. Экономика - это всего лишь МЕТОД. Антиукраинская политика по национальному признаку. Осуществлялась экономическими методами.

Garmata

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #428 : Апрель 28, 2010, 07:58:23 »
И был Голодомор не только в Украине, но и в России.

То, что делала Россия со своим народом - это их исторически проблемы. Нам надо думать о себе.

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #429 : Апрель 28, 2010, 07:58:54 »
Я вище доповнила. На мою думку, зрозуміло.

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #430 : Апрель 28, 2010, 07:59:15 »
Из фразы "знищення українського села" основное - "знищення села", а не "знищення українського".  Гармоня, тебе фраза - голодающее Поволжье, знакома?

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #431 : Апрель 28, 2010, 08:00:03 »
Я так розумію, що все чудово "ясно и понятно", але шкода втрачати такий яскравий аргумент  :sarcastic: