Автор Тема: Майдан - II ?  (Прочитано 5138097 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Max T

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #468 : Апрель 28, 2010, 11:09:23 »
Максе, на решті земель було достатньо своїх методів :(.
Тут була дуже висока сільськогосподарська зав"язка на землю.
До того ж, меньше пияцтва і більше почуття власності.
Тому, для викорінення непокори був задіяний такий метод.
Я одного не розумію - людей знищили. Все.

Так ось це й було присутнє саме українцям. Тому й можна вважати це геноцидом українців, а не "сільских господарів з почуттям власності та не пиятиків"  :sarcastic:


Max T

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #469 : Апрель 28, 2010, 11:10:22 »
адын, адын... Всех  боротелей к 30-тым уже побороли на корню, Грушевский был благополучно забыт, самая нервная часть - западная - была под поляками и претенций к нации было не больше чем к другим нациям, а то и меньше. А по шапке получили за зажиточность. Да, в Украине село жило хорошо и поэтому ударило нас более прочих. Но уничтожали, повторю три тысячи пятисотый раз, село, а не украинцев. Не зависимо от нации и пола. И делали это, как говорилось (а все предпочли проигорировать) - вполне себе украинцы.

Виля, ну :pardon: На твои агитки мои ложатся криво  :rolf:

Оффлайн Сергій

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #470 : Апрель 28, 2010, 11:11:51 »
залишимо компліменти для ЛС  h:DD
дуже приємно чути ... ну ви тут короче продовжуйте, а я вже піду свою українську тренувати  :hehe: ...

в плані офтопу - скоро викладу в щоденник фотки з нашого концерту ... теж маленька деталька - весь наш народний ансамбль народного танцю "Весна" обожнює укр. культуру, але навіть на концерті наш керівник, Ольга Євгеніївна, слова подяки говорила російською, ще й вибачалась за це ... при всій своїй любові до українського мистецтва,українських пісень, їй дуже важко переходити на рідну мову ... мабуть як раз про цю тему я в щоденнику трошки детальніше і напишу, раз воні зараз дійсно так гостро стоїть :)

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #471 : Апрель 28, 2010, 11:14:56 »
Виля, ну :pardon: На твои агитки мои ложатся криво  :rolf:
Это быват. Но самое смешное, что мы с Тулузой - 2 историка (я без вышего, но с кучей иных бумаг), придерживаемся одинаковой точки зрения. К чему бы это?
Надо не агитки читать, а книги ;) Причем желательно много разных, изданых минимум при трех властях.

Max T

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #472 : Апрель 28, 2010, 11:20:59 »
Это быват. Но самое смешное, что мы с Тулузой - 2 историка (я без вышего, но с кучей иных бумаг), придерживаемся одинаковой точки зрения. К чему бы это?
Надо не агитки читать, а книги ;) Причем желательно много разных, изданых минимум при трех властях.

Примечательно, что только последняя власть (не, уже предпоследняя  :sarcastic:) признавала голодомор. Много за эти 5 лет успели книг написать?

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #473 : Апрель 28, 2010, 11:23:18 »
Достаточно. Как минимум учебники истории вышли. С восторгами от Помаранчевой и прочая.
А власть Голодомор пиарила. Есть такой метод затыкать дырки - когда нечего сказать по теме, надо срочно устроить движ вокруг любой темы, желательно неоднозначно.

Max T

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #474 : Апрель 28, 2010, 11:29:17 »
Я к чему про власть сказал? Видишь ли, я учился в школе ещё до Помаранчевой революции  :hehe: И историк нас учил не по учебниках, а по той инфе, которую сам нарыл где-то в архивах. Митницкий его фамилия (уважаю его!). И он не затыкал дырки, тогда ещё такой задачи не было.

Оффлайн Сергій

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #475 : Апрель 28, 2010, 11:31:05 »
На тему нашої української культури … якось так сталося, що більшість вважає російську мову «родоначальником» всіх інших … але задумайтесь на такими моментами як:
1.   Спробуйте знайти в укр. мові хоч одне лайливе слово, яке б було споріднене з сьогоднішнім «руським матерным язиком» … дідька лисого, чорт забирай та інше – все це живо використовується в укр..літературі  українськими письменниками минулих століть
2.   Спробуйте порівняти слово «любов» та «кохання», пояснити чим відрізняються ці слова, а після цього знайти в рос. мові подібні  приклади настільки великого масштабу
3.   Моє особисте,дещо випадкове, таке собі розслідування … я попросила нашого керівника ансамблю привести приклад танцю, який є «обличчам» Російської культури … ну в Україні це наприклад «Гопак» … і це чудово знають ті народи, до яких наш колектив їздив в Європу на концерти … а в Росії??? О.Є., зі своїм дипломом хореографа, також замислилась  … так це замислилась "нація-побратим"  :glare: ... із якби то спорідненими культурами

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #476 : Апрель 28, 2010, 11:32:23 »
Максе, на решті земель було достатньо своїх методів :(.
Тут була дуже висока сільськогосподарська зав"язка на землю.
До того ж, меньше пияцтва і більше почуття власності.
Тому, для викорінення непокори був задіяний такий метод.
Я одного не розумію - людей знищили. Все.

Так ось це й було присутнє саме українцям. Тому й можна вважати це геноцидом українців, а не "сільских господарів з почуттям власності та не пиятиків"  :sarcastic:

Все, Максе, вибачте, я сказала про це те що думала, далі що по колам ходити...

Оффлайн Dofina

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 11061
  • Зная ваши ценности нет желания вам нравиться.
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #477 : Апрель 28, 2010, 11:36:06 »
СергІй... я вообще не имею дипломов хореографа и к танцам отношусь поскольку постольку... Но сразу: хоровод, казачок, кадриль... Нет?

gadyuka

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #478 : Апрель 28, 2010, 11:38:34 »
Але чомусь ця частина населення проживала виключно на землях з переважно українським населенням

Неужто? Лыко и мочало: начинаем все сначала!  :sarcastic:

Оффлайн Сергій

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #479 : Апрель 28, 2010, 11:43:19 »
 :sarcastic: це ФАБИ :)

хоровод є в Україіні, Молдові і інших ... країнах славянського походжння … взагалі хороводи  мають  багато варіацій … казачок – сама назва вже говорить про те, що …читую Гуглю
Казачок — народный танец (украинский казачок, кубанский казачок, терский казачок и др.).
Кадріль (вчора до речі танцювали його на концерті) –  знову ж для тих, хто вірить гулям
Кадриль — французский танец, являющийся разновидностью контрданса и возникший в конце XVIII в. и весьма популярный до конца XIX в. в Европе и России.