Автор Тема: Майдан - II ?  (Прочитано 5113861 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Сергій

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #480 : Апрель 28, 2010, 11:48:24 »
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4

хоровод славянський танок ... він не має походження з Росії ані грамочки, він набагато раніше зявився аніж сама Рос.імперія вцілому  :tong: ... а славяни свого часу,якщо мені не зраджує память, проживали в території Українських земель ... Київська Русь і те де ... ну в історії я пас,але можу пошукати на цю тему факти,якщо буде комусь цікаво ...


Оффлайн Сергій

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #481 : Апрель 28, 2010, 11:50:27 »
Був варіант "Бариня" - але я особисто наспівати собі мелодію зараз не зможу ... не згадаю  h:DD

Я веду цю розмову до того, шо ще невідомо хто насправді кому «старший брат» … і шо так вже росіянам в рота заглядати не варто:)  …все інше я мабуть дійсно напишу в своєму щоденнику :)

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #482 : Апрель 28, 2010, 11:52:43 »
На тему нашої української культури … якось так сталося, що більшість вважає російську мову «родоначальником» всіх інших … але задумайтесь на такими моментами як:
1.   Спробуйте знайти в укр. мові хоч одне лайливе слово, яке б було споріднене з сьогоднішнім «руським матерным язиком» … дідька лисого, чорт забирай та інше – все це живо використовується в укр..літературі  українськими письменниками минулих століть
2.   Спробуйте порівняти слово «любов» та «кохання», пояснити чим відрізняються ці слова, а після цього знайти в рос. мові подібні  приклади настільки великого масштабу
3.   Моє особисте,дещо випадкове, таке собі розслідування … я попросила нашого керівника ансамблю привести приклад танцю, який є «обличчам» Російської культури … ну в Україні це наприклад «Гопак» … і це чудово знають ті народи, до яких наш колектив їздив в Європу на концерти … а в Росії??? О.Є., зі своїм дипломом хореографа, також замислилась  … так це замислилась "нація-побратим"  :glare: ... із якби то спорідненими культурами


1. Нам розповідали в інституті, що матерні слова - якісь сакральні язичницькі вислови і лайливими стали за сприяння церкви. Наприклад х.. - ім"я татарського ідола. Взагалі, те що явно воно мало якусь боголхульницьку мету, говорить загальне невживання в селі подібних висловів. Деякі вирази прийши з іноземної мови, німецької. Село, як більш консервативне, і російське, і українське, навряд чи вживало подібне. Юродиві, як в "Адрєє Рубльовє", або маргінали з міст... У нас письменників малувато і я літературу не дуже знаю, щоби сказати. Подерев"янський хіба що
 :sarcastic:
2. Ну, в кожній мові можна знайти пару слів подібного сенсу.
3. Бариня? До речі, елементи гопака є в інших танцях, а сам гопак за Гоголя називався Козачок (зовсім не те, що нинішній козачок) і не є добутком українців, а є елементами бойови слов"янських танців, які є у кожного народу (як білоруський трєпак, наприклад). Камарінская, Перепляс...

gadyuka

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #483 : Апрель 28, 2010, 11:54:29 »
эээ.. ну я там выше уже цитировала про "уничтожение значительной части группы" по закону может быть признана актом геноцида.
но не украинского народа :unsure: Это был геноцид не по национальному, а по социальному признаку

Ув. Виля ! Даже если вы найдете машину времени, отправитесь в 30-е годы и облетите на ней над всей территорией СССР, чтобы все могли увидеть своими глазами, все равно будут отрицать.  :yes:  Это не лечится, к сожалению.  Не мечите бисер ... ;)

Оффлайн Сергій

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #484 : Апрель 28, 2010, 11:57:23 »
 :sarcastic: елементи Барині теж є в інших танцях ... просто цікавить популярність двох культур

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #485 : Апрель 28, 2010, 12:03:10 »
Так, звичайно :glad:. Так як і хоровод - звичайно, він є скрізь, де є вогнепоклоніння і сонцепоклоніння.

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #486 : Апрель 28, 2010, 12:08:59 »
Не мечите бисер ... ;)
да тут как бы форум и в этом фишка - все могут говорить, что думают, пока есть желание. Поэтому я уж пообщаюсь с народом, пока не надоест ;)

Max T

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #487 : Апрель 28, 2010, 12:09:28 »
Ув. Виля ! Даже если вы найдете машину времени, отправитесь в 30-е годы и облетите на ней над всей территорией СССР, чтобы все могли увидеть своими глазами, все равно будут отрицать.  :yes:  

Люблю, когда так говорят - прекрасно понимая, что проверить невозможно  :sarcastic:

Это не лечится, к сожалению.  Не мечите бисер ... ;)

Вот в этом вы абсолютно правы  :rolf:

gadyuka

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #488 : Апрель 28, 2010, 12:10:16 »
Не мечите бисер ... ;)
да тут как бы форум и в этом фишка - все могут говорить, что думают, пока есть желание. Поэтому я уж пообщаюсь с народом, пока не надоест ;)

О! Извините, пожалуйста... Не буду мешать получать удовольствие.  :sarcastic:

Оффлайн Kat

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3869
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #489 : Апрель 28, 2010, 12:55:15 »
Нам розповідали в інституті, що матерні слова - якісь сакральні язичницькі вислови і лайливими стали за сприяння церкви. Наприклад х.. - ім"я татарського ідола. 
Cуперечлива теза. Оскільки 1) позначає частину тіла, 2) має однакову назву принаймні в декількох слов`янських мовах, в тому числі західнослов`янських, варіант походження з праслов`янської, а не татарської мови, як на мене, виглядає більш вірогідним.
Цитировать
Взагалі, те що явно воно мало якусь боголхульницьку мету, говорить загальне невживання в селі подібних висловів.
Села, де спілкуються виключно матірно, мені зустрічалися, а в яких тотально не вживають подібних виразів - не бачила жодного разу   :unsure:

gadyuka

  • Гость
Re: Майдан - II ?
« Ответ #490 : Апрель 28, 2010, 12:58:46 »
Ув. Виля ! Даже если вы найдете машину времени, отправитесь в 30-е годы и облетите на ней над всей территорией СССР, чтобы все могли увидеть своими глазами, все равно будут отрицать.  :yes:  

Люблю, когда так говорят - прекрасно понимая, что проверить невозможно  :sarcastic:

Это не лечится, к сожалению.  Не мечите бисер ... ;)

Вот в этом вы абсолютно правы  :rolf:


Естественно!  :tong: Поэтому оставляю вас с бисером наедине.  :sarcastic:

ПыСы: Позабавили рассуждения на тему ругани, танцев и пр. Скоро про 140-тысячелетнюю культуру украинцев будет? Про Иисуса из Галичины? Ну и далее по списку ...  :sarcastic:

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: Майдан - II ?
« Ответ #491 : Апрель 28, 2010, 12:59:56 »
варіант походження з праслов`янської, а не татарської мови, як на мене, виглядає більш вірогідним.
Монголо-татары мощно повлияли на славян. Было 300 лет в истории Руси...