Автор Тема: Олімпіада 2012 у Лондоні. Поговоримо?  (Прочитано 25524 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Habanera

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 6115
    • Просмотр профиля
Олімпіада 2012 у Лондоні. Поговоримо?
« Ответ #36 : Июнь 07, 2012, 19:21:52 »
Цитировать
Международный олимпийский комитет (МОК) подчеркнул, что прямые трансляции соревнования с Олимпийских игр-2012 в Лондоне будут транслироваться в интернете. Трансляции будут проходить на канале МОК в youtube, всего планируется показать 2200 часов видео, сообщает АР. Помимо соревнования в прямом эфире будут также предложены нарезки главных событий. Всего будет охвачено свыше 60 стран.
http://news.sport-express.ru/2012-06-06/515072/

киньте в меня кто-то ссылочкой на оф.канал МОК, пажалста


Timbuktu

  • Гость
Олімпіада 2012 у Лондоні. Поговоримо?
« Ответ #37 : Июнь 07, 2012, 19:46:13 »
Якщо я не сильно помиляюсь, то ось канал МОКу на youtube: http://www.youtube.com/user/iocmedia
Буде і справді чудово, якщо транслюватимуть Ігри. Тому що з українських каналів якщо в когось і будуть права на трансляцію, то хіба в Першого національного, як завжди. А цей канал у мене не ловиться :glare:.

Оффлайн Магазин -Хорсенс-

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 59
    • Просмотр профиля
Олімпіада 2012 у Лондоні. Поговоримо?
« Ответ #38 : Июнь 08, 2012, 07:49:24 »
Тому що з українських каналів якщо в когось і будуть права на трансляцію, то хіба в Першого національного, як завжди. А цей канал у мене не ловиться :glare:.
h0.0 Ти ЄДИНА людина, у якої Перший національний не ловиться. Він ловиться навіть в глушині на антену з ложки! :sarcastic:

Timbuktu

  • Гость
Олімпіада 2012 у Лондоні. Поговоримо?
« Ответ #39 : Июнь 08, 2012, 11:17:30 »
У мене телевізор стоїть як меблі, я його не дивлюсь практично ніколи :pardon:. Тому антену ставити не було необхідності. Є тільки "кімнатна" антена (майже з ложки))), а вона працює мерзенно. Зокрема Перший національний показує найгірше з усіх інших каналів - винятково у чорно-білій барві і з перешкодами, від яких після трьох хвилин перегляду починається морська хвороба :sarcastic:.
Тому буду шукати пряму трансляцію в інтернеті.