Автор Тема: Шукаю товариство для поїздки до Жашкова на триборство!  (Прочитано 14455 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Timbuktu

  • Гость
День добрий!
Я думаю поїхати до Жашкова на Кубок України з триборства (відбуватиметься з 26 по 29 вересня). Надія досить мізерна, але спробувати не завадить: шукаю людей, які хотіли б скласти компанію :). Я без автомобіля, тому причеплюсь хвостиком до киян, які планують їздити туди-назад щодня, або шукаю людей, які хочуть розділити витрати на готель.
Дякую за увагу,
За додатковою інформацією маякуйте у приват :)


Timbuktu

  • Гость
Нумо, товариші кінники, поїхали дивитись триборство! h:hi:


Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Очень хотела бы, но пока ребёнок слишком маленький и "неотлучный"  :)
Вы ещё такой рисунок выложили, который хранится у меня для возможной будущей картины (я даже как-то чуть не изобразила подобное, но остановилась на одном кроссовом моменте).

Timbuktu

  • Гость
Підніму-но, мабуть, тему.
Катерина, шкода, що не виходить поїхати. Але нічого, підросте лялька, і ви ще наїздитесь по різних цікавенних заходах :).

А я все ще шукаю товариство для поїздки. Гуртом веселіше (і доступніше). Не проґавте нагоду побачити триборство "живцем"! У Жашкові проводиться всього два старта на рік - ЧУ і КУ. Ще півтора старта проходить де-не-де у регіонах. І подейкують, що триборне містечко в Жашкові занепадає без належного догляду і утримання. Хто знає, чи довго ще Жашків зможе приймати триборців.

Timbuktu

  • Гость
Кину клич іще разок :). Агов, ніхто не збирається на триборство?

Оффлайн anabella

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 978
    • Просмотр профиля
Добрый день. Очень хочу попасть в Жашков на троеборье, особенно кросс. Обещать не могу, посмотрю по состоянию здоровья. В данный момент лежу дома с трещинной плюсневой кости:(( Надеюсь что до выходных стану на ногу:))

Timbuktu

  • Гость
Отже, завтра виводка і манежна їзда. Хтось їде? h:hi:

Оффлайн anabella

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 978
    • Просмотр профиля
Эхх... у меня врядли получиться:(( все еще не в норме:((

Оффлайн Dina

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1358
    • Просмотр профиля
Я собираюсь в субботу