Автор Тема: Кони полтавские  (Прочитано 52667 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн valentinка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 152
  • лошади – это моя жизнь
    • Просмотр профиля
Кони Полтавские...
« Ответ #60 : Июль 01, 2013, 19:51:43 »
Бій я не знімала - займалася заспокоюванням коня)) Він, почувши шипіння ракети, зривавсь на чвал - в очерет, в поле))
Як я вас розумію!


Оффлайн Аляска5

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1937
    • Просмотр профиля
Кони Полтавские...
« Ответ #61 : Июль 01, 2013, 19:54:29 »
Гарні!
 Ви її в конкур готуєте? У Вас конкур, немає виїздки, пробігів?

Оффлайн valentinка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 152
  • лошади – это моя жизнь
    • Просмотр профиля
Кони Полтавские...
« Ответ #62 : Июль 01, 2013, 20:02:08 »
Гарні!
 Ви її в конкур готуєте? У Вас конкур, немає виїздки, пробігів?
Ні, виїздки немає, лише конкур. Хоча у нас є кобилка Ліза (рижа) вона ходе іспанською ходою. Хоча її ніхто не тринував. А моя Діабель за шматочок рафінада згодна робити все, дуже швидко розуміє що від неї хочуть. Та і взагалі у нас в клубі всі коні розумні. Наш керівник має освіту і досвід пробігів на колясках (здається так  :max:) Але цей досвід використовував на попередньому місці роботи. А зараз займається лише конкуром.

Оффлайн Аляска5

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1937
    • Просмотр профиля
Кони Полтавские...
« Ответ #63 : Июль 01, 2013, 20:04:43 »
 Кобила Ліза - це та, що на фото під нареченим? :max:

Оффлайн ИА

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2617
  • ))))))))))
    • Просмотр профиля
Кони Полтавские...
« Ответ #64 : Июль 01, 2013, 20:09:55 »
Аббат-Дубровский !? Не ошибаюсь? Когда то была на Вашей конюшне в Лубнах,проездом. Симпотичненько. Лошадки ухожены и любимы. У Вас тогда еще стоял конь из Драбова,не помню точно то-ли Беззаботний,то-ли Каламбур.Их у Вас уже нет?

Оффлайн valentinка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 152
  • лошади – это моя жизнь
    • Просмотр профиля
Кони Полтавские...
« Ответ #65 : Июль 01, 2013, 20:11:06 »
Кобила Ліза - це та, що на фото під нареченим?
Так. саме вона. Взагаліто її повне ім'я Елізабет. Але ми звикли її називати Ліза або Лізок

Оффлайн valentinка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 152
  • лошади – это моя жизнь
    • Просмотр профиля
Кони Полтавские...
« Ответ #66 : Июль 01, 2013, 20:13:33 »
Аббат-Дубровский !? Не ошибаюсь? Когда то была на Вашей конюшне в Лубнах,проездом. Симпотичненько. Лошадки ухожены и любимы. У Вас тогда еще стоял конь из Драбова,не помню точно то-ли Беззаботний,то-ли Каламбур.Их у Вас уже нет?
Аббат від кобили Абцисси-вона із Дубровки. А батько його Беззаботний. Він також батько Діабель (мати Доблєсть) і Елізабет (мати Еврідіка) Але Елізабет народилася не у нас, вона  з Драбова. До нас приїхала у віці 5 місяців. Зараз їй 6 років

Оффлайн valentinка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 152
  • лошади – это моя жизнь
    • Просмотр профиля
Кони Полтавские...
« Ответ #67 : Июль 01, 2013, 20:18:07 »
Их у Вас уже нет?
Каламбура не було. А Беззаботний жив у нас два роки. Нажаль у нас в клубі були певні фінансові негаразди тому довелося продати трьох чудових наших улюбленців .... партнер по клубу пішов, а залишив купу боргів.

Оффлайн ИА

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2617
  • ))))))))))
    • Просмотр профиля
Кони Полтавские...
« Ответ #68 : Июль 01, 2013, 20:20:13 »
Аббат-Дубровский !? Не ошибаюсь? Когда то была на Вашей конюшне в Лубнах,проездом. Симпотичненько. Лошадки ухожены и любимы. У Вас тогда еще стоял конь из Драбова,не помню точно то-ли Беззаботний,то-ли Каламбур.Их у Вас уже нет?
Аббат від кобили Абцисси-вона із Дубровки. А батько його Беззаботний. Він також батько Діабель (мати Доблєсть) і Елізабет (мати Еврідіка) Але Елізабет народилася не у нас, вона  з Драбова. До нас приїхала у віці 5 місяців. Зараз їй 7 років

да,точно - Беззаботний.Прикольно так,встречать людей которые знают тех лошадей с которыми ты уже расстался. Я работала и в Дубровке и в Драбове. Так получилось,что из первого места- я,а из второго -муж.
Прошу отнестись с пониманием к моим провалам в памяти. На то есть причины.

Оффлайн Аляска5

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1937
    • Просмотр профиля
Кони Полтавские...
« Ответ #69 : Июль 01, 2013, 20:24:51 »

Аббат від кобили Абцисси-вона із Дубровки. А батько його Беззаботний. Він також батько Діабель (мати Доблєсть) і Елізабет (мати Еврідіка) Але Елізабет народилася не у нас, вона  з Драбова. До нас приїхала у віці 5 місяців. Зараз їй 7 років


Судя по кличкам лошадей, у вас можно заниматься не только реставрацией ВОВ, но и средневековьем, и чем-то еще более ранним))) Романтика! Какие клички у лошадей! Кто-то из вас наверняка любит Англию, геральдику и иезуитов)

Оффлайн valentinка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 152
  • лошади – это моя жизнь
    • Просмотр профиля
Кони Полтавские...
« Ответ #70 : Июль 01, 2013, 20:27:25 »
да,точно - Беззаботний.Прикольно так,встречать людей которые знают тех лошадей с которыми ты уже расстался. Я работала и в Дубровке и в Драбове. Так получилось,что из первого места- я,а из второго -муж.Прошу отнестись с пониманием к моим провалам в памяти. На то есть причины.

Я завжди до людей відношусь з розумінням. А особливо до тих хто розділяє моє захоплення кіньми. Я рада з Вами поспілкуватися. Абцисса вже два роки як живе в Краснограді. Нажаль доля Беззаботного мені не відома. Для мене він був учителем-це перший кінь на якого я сіла в своєму житті і на якому навчалася їздити верхи. Дуже розумний жеребець. Ми його в клубі називали не Беззаботний а Пончик.
                     
                  
                  
                     
                     
                     
                        

Оффлайн Аляска5

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1937
    • Просмотр профиля
Кони Полтавские...
« Ответ #71 : Июль 01, 2013, 20:30:41 »
Ира, чего тебе еще напомнить? ;) Из раннего детского) Помнишь, как твоя гнедая Грань за несколько часов до выступления на "Юности" умудрилась застрять *опой между стенами в свинарнике, и ее выпиливал сварщик? А она потом кидала задом под тобой пред всем честным народом?? Июль 1992 года...