Автор Тема: Твой ник на uahorses.com  (Прочитано 67433 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Garmata

  • Гость
Твой ник на uahorses.com
« Ответ #204 : Май 15, 2013, 13:07:07 »
После вырывания зуба я поклялась себе, что следующий раз в мой рот залезут только когда я буду в отключке под общим наркозом...


Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Твой ник на uahorses.com
« Ответ #205 : Май 15, 2013, 15:06:30 »
Ну все, Буйку - фЕртики...  :yes:
Тут Канадою не обійдешся....
Мо в  Карпати Вас забрати? Тут такі бендерівські схрони є - навіть податкова не знайде!
Цитировать
Илона, а что значит линуксоиды, это вроде троллей?  :sarcastic:, Вы на разборки с ними без поддержки пошли? Хотя , Вам она точно не кчему  :rolf:
BSD-шники і лінуксоїди - ага, тіпа як вегетаріанці з м"ясоїдами заїдаються, так, чисто пошуміти  :sarcastic:
Але я тьотька хитра - сразу підписку за собою підтягнула.
Ща! Буду я дурбелик лізти в роги злющих хлопців, котрих я роздражнила добряче!
Ще й платтячку по саме фе!
Я волонтер форуму рятування безпритульних собак - ЮаВет (раніше Доггі).
Також шукаю загублених тварин і так получилося, що я знайшла парочку мисливських собак і подружилася з мисливцями на нашому районі (КарДачі).
Ми часто гуляли в парку і я нечайно їм натякнула про "стрілку"  :hehe:
На що дядьки заржали і сказали, що поки не сезон - то вони не проти розважитися!
А піццерія - біля радіоринку, а через дорогу - парк де гуляли мої нові друзі і чекали дзвінка якшо шось  :sarcastic:
Так що за моїми плечами була "підписка" з п"ятіркою плечистих дядьок у комуфляжці і собацями, котрі потребували крові.
Та на жаль, двіжняка не получилося - хлопці були ввічливі і галантні, і потім я ще їх вчила сороміцьких коломийок.  h:D