Автор Тема: о чём вы думаете в данную минуту ;)  (Прочитано 1892741 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Александра

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4891
  • Бог не нуждается в советах ребе Зуси :)
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #7680 : Март 25, 2013, 13:31:54 »
Снимая конно-спортивные соревнования нужно сперва задать себе вопрос: какая у них цель и что оценивают судьи. Только тогда фото выйдут из ряда "на память"...

Мне кажется, надо изначально не только знать, что именно оценивают судьи (все знают названия элементов и как они примерно выглядят). Надо еще понимать как выглядит правильное и не совсем правильное исполнение элемента. Ну или как выглядит правильная и "корявая" посадка в конкуре. Иначе это будет не только "на память", а еще и спортсмена и лошадь выставить в не самый лучший момент - кому-то может быть и неприятно увидеть себя корявого на всеобщем обозрении :) Хотя для наглядности, для разбора ошибок с позиции конного спорта или с позиции фотографии категория "фото на память" очень важна. Без шуток.


Оффлайн Александра

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4891
  • Бог не нуждается в советах ребе Зуси :)
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #7681 : Март 25, 2013, 13:32:53 »
Какое все-таки хамство...полгода как выгнали с конюшни,а размещает фотографии моих лошадей,стыренные из моего дневника на своих страничках в соцсетях....

"Простота хуже воровства" - есть такая поговорка...

Timbuktu

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #7682 : Март 25, 2013, 13:48:37 »
Снимая конно-спортивные соревнования нужно сперва задать себе вопрос: какая у них цель и что оценивают судьи. Только тогда фото выйдут из ряда "на память"...
Надо еще понимать как выглядит правильное и не совсем правильное исполнение элемента. Ну или как выглядит правильная и "корявая" посадка в конкуре. Иначе это будет не только "на память", а еще и спортсмена и лошадь выставить в не самый лучший момент - кому-то может быть и неприятно увидеть себя корявого на всеобщем обозрении :)

Бувають такі спортсмени, у виступі яких важко серед загальної корявості виловити випадковий не корявий момент))) Перефразовуючи відому приказку, нема чого на фотоапарат "пєнять"))
(Хоча, звичайно, з делікатності можна фотографії такого спортсмена до репортажу не включати, це вже залежить від мети фотографа).

Оффлайн Адажио

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9882
  • мудрый ничего не делает против своей воли
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #7683 : Март 25, 2013, 14:32:09 »
Снимая конно-спортивные соревнования нужно сперва задать себе вопрос: какая у них цель и что оценивают судьи. Только тогда фото выйдут из ряда "на память"...


Мне кажется, надо изначально не только знать, что именно оценивают судьи (все знают названия элементов и как они примерно выглядят). Надо еще понимать как выглядит правильное и не совсем правильное исполнение элемента. Ну или как выглядит правильная и "корявая" посадка в конкуре. Иначе это будет не только "на память", а еще и спортсмена и лошадь выставить в не самый лучший момент - кому-то может быть и неприятно увидеть себя корявого на всеобщем обозрении :) Хотя для наглядности, для разбора ошибок с позиции конного спорта или с позиции фотографии категория "фото на память" очень важна. Без шуток.

+100

Оффлайн Адажио

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9882
  • мудрый ничего не делает против своей воли
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #7684 : Март 25, 2013, 14:33:57 »
Тимбукту+100

YT

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #7685 : Март 25, 2013, 15:20:13 »
Снимая конно-спортивные соревнования нужно сперва задать себе вопрос: какая у них цель и что оценивают судьи. Только тогда фото выйдут из ряда "на память"...

Мне кажется, надо изначально не только знать, что именно оценивают судьи (все знают названия элементов и как они примерно выглядят). Надо еще понимать как выглядит правильное и не совсем правильное исполнение элемента. Ну или как выглядит правильная и "корявая" посадка в конкуре. Иначе это будет не только "на память", а еще и спортсмена и лошадь выставить в не самый лучший момент - кому-то может быть и неприятно увидеть себя корявого на всеобщем обозрении :) Хотя для наглядности, для разбора ошибок с позиции конного спорта или с позиции фотографии категория "фото на память" очень важна. Без шуток.


Ну, я как бы это и имела в виду  :yes: Только даже для разбора ошибок нужно знать, когда нажимать на кнопочку и делать тогда целенаправленную съемку, чтобы о наявности косяков говорил не один кадр, а десяток...

Timbuktu, у фотографа зазвичай одна мета :)
Криворукість та кривоногість приховати можна, якщо прикласти значних зусиль і працювати на конкретне замовлення. А от невдалі знімки не прикрашатимуть портфоліо та ставитимуть під сумніви компетентність автора у тих, чи інших питаннях.
Бувають і спортсмени, навикам яких можна позаздрити, але також варто враховувати, що в виїздці, конкурі, скачках, бігаг і т.д. є моменти (секунди), у які знімати не варто, адже можна у поганому світлі показати вершника, або коня. Ми, на відміну від фотоапарат, це можемо не помічати. Я навіть зустрічала роздуми на цю тему в  літературі кінній.

Оффлайн squirrel

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2752
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #7686 : Март 25, 2013, 16:19:03 »
Какое все-таки хамство...полгода как выгнали с конюшни,а размещает фотографии моих лошадей,стыренные из моего дневника на своих страничках в соцсетях....

я даже знаю о ком вы))

Timbuktu

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #7687 : Март 25, 2013, 16:49:54 »
Timbuktu, у фотографа зазвичай одна мета :)
Криворукість та кривоногість приховати можна, якщо прикласти значних зусиль і працювати на конкретне замовлення. А от невдалі знімки не прикрашатимуть портфоліо та ставитимуть під сумніви компетентність автора у тих, чи інших питаннях.
Бувають і спортсмени, навикам яких можна позаздрити, але також варто враховувати, що в виїздці, конкурі, скачках, бігаг і т.д. є моменти (секунди), у які знімати не варто, адже можна у поганому світлі показати вершника, або коня. Ми, на відміну від фотоапарат, це можемо не помічати. Я навіть зустрічала роздуми на цю тему в  літературі кінній.

Як на мене, у фотографа може бути не одна мета.
Можна знімати спортсмена на змаганнях на замовлення самого спортсмена. Тоді, навіть якщо він усю дорогу їде косо-криво, фотограф постарається якось викрутитись і спіймати хоч кілька моментів, які не виглядають як суцільна катастрофа, і які клієнт потім зможе вставити у рамочку і залишитись задоволеним.
Можна знімати приятеля без усяких купюр, бо він якраз і хоче подивитись зі сторони на свої "косяки", з освітньою, так би мовити, метою))
Можна знімати репортаж зі змагань. І тоді є два варіанта. Фотограф може включити до репортажу як хороших, так і "корявих" вершників, як констатацію факту, наприклад, що такі теж були. А може зробити тільки підбірку вдалих виступів.

Є різниця між невдалим знімком (технічні характеристики, композиція, ракурс, момент етсетера, етсетера) і "корявим" вершником, який залишиться "корявим" і на досконалому з інших точок зору витворі фотографа. Якщо фотограф, наприклад, сфотографує, як футболіст промазав по порожніх воротах із десяти метрів, то футболісту буде, звичайно, соромно побачити знімок у репортажі, але це ж не провина фотографа ;)
Я коментувала винятково з цієї точки зору. :)

Оффлайн Adress

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 495
  • All or nothing at all !!!...
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #7688 : Март 25, 2013, 16:53:41 »
Господи, когда у меня уже получится установить этот долбаный майкрософт офис.... :cry: :cry:

YT

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #7689 : Март 25, 2013, 17:46:51 »
Timbuktu, зрештою, все зводиться до того, аби задовільнити клієнта, як існуючого, так і потенціального. Я це мала на увазі :)
"Коряві" вершники не погладять по голівці фотографа за констатацію факту, але я не те хочу сказати. Інколи, за браком певних знань, або досвіду фотограф може із хорошого вершника зробити "корявого". Існують певні технічні моменти, фіксування яких може збити глядача з пантелику. І тоді це також буде невдалим знімком. Коряво можна також показати і хорошого коня, якого за допомогою таких от світлин будуть рекламувати горе-власники. Але це суто моя думка  :yes:

Оффлайн squirrel

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2752
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #7690 : Март 25, 2013, 18:06:54 »
в магазинах хлеба нет, молока нет...торошо что хоть спаржу купила со скидкой :max:

Оффлайн Adress

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 495
  • All or nothing at all !!!...
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #7691 : Март 25, 2013, 18:21:56 »
в магазинах хлеба нет, молока нет...торошо что хоть спаржу купила со скидкой :max:
Ага, прямо январь 41-го :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: