Автор Тема: Вкусные проверенные рецепты.))  (Прочитано 81138 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Джина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9664
    • Просмотр профиля
Вкусные проверенные рецепты.))
« Ответ #252 : Апрель 18, 2014, 17:39:18 »
 :heh:


Оффлайн ИА

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2617
  • ))))))))))
    • Просмотр профиля
Вкусные проверенные рецепты.))
« Ответ #253 : Апрель 18, 2014, 18:18:34 »
:heh:
Напишу,чуть позже. Завтра как раз испечешь.

Оффлайн ИА

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2617
  • ))))))))))
    • Просмотр профиля
Вкусные проверенные рецепты.))
« Ответ #254 : Апрель 18, 2014, 22:21:22 »
Итак "Кулич на яичных желтках"
Мука пшеничная -500гр.
Молоко                -200мл.
Желтки               -8шт.
Сахар                 -100гр.
Масло сливочн.-100гр.
Дрожжи             -50гр.
Я все пропорции умножаю на 4 или 5. Очень вкуссные.

В теплом молоке распустить дрожжи. Желтки тщательно растереть.
Подготовленные ингредиенты соеденить + сахар,муку,хорошо размешать и дать тесту поднятся.
Затем ввести растопленное слив.масло и хорошо вымесить.
Выложить тесто в форму,дать поднятся,выпекать.
 меня электрическая духовка. Я сразу в нее ставлю на 20 мин.,на 50 градусов. Потом добавляю градусы до 180-200,время 60-80мин., поглядываю,как тесто себя ведет.
Форму заполняю меньше половины.
Удачи.

Оффлайн yurma1995

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2043
  • как-то так.. пока
    • Просмотр профиля
Вкусные проверенные рецепты.))
« Ответ #255 : Апрель 21, 2014, 06:22:21 »
Стакан теплого молока, дрожжи свежие  - как спичечный коробок, сахар - 2 стакана, мука на глаз - опара как не густая сметана. Когда опара хорошо поднимется (мы на ночь ставим, часов на 6) добавить шесть яиц, 300 грамм растопленного сливочного масла, ванилин, муки - тесто как густая сметана, оставить подняться.  Когда поднимется - добавить то, что любишь, мы кладем вымытый и высушеный изюм. Формы заполнять на треть. Если формы бумажные - меньше трети.

Важно. Тесто это очень капризное. Нельзя хлопать дверьми, топать и громко разговаривать - осядет. Когда этот кулич получается - он бесподнобно вкусный. Тяжелый, немного влажный внутри. В прошлом году тесто не поднялось (может дрожжи были плохие) - получился кекс "Столичный". В этом году было слишком жарко, за ночь тесто перебродило - кулич получился слишком воздушным и несладким  :sarcastic: В следующем году поставлю тесто с утра и буду бдеть!

Оффлайн Джина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9664
    • Просмотр профиля
Вкусные проверенные рецепты.))
« Ответ #256 : Апрель 21, 2014, 14:07:10 »
я сделала в хлебопечке,по своему рецепту

saracin

  • Гость
Вкусные проверенные рецепты.))
« Ответ #257 : Май 08, 2014, 07:06:34 »
свежие огурчики)))

Оффлайн Джина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9664
    • Просмотр профиля
Вкусные проверенные рецепты.))
« Ответ #258 : Май 08, 2014, 09:09:46 »
 :sarcastic: вот же ж у кого то фантазия работает)))) мы нашинковали или пополам разрезали,вот и весь огурец))) а тут прям произведение искусства  :sarcastic:

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Вкусные проверенные рецепты.))
« Ответ #259 : Май 14, 2014, 16:27:30 »
Для тих, хто хоче йти в похід, врізноманітнити м"ясні запаси та не тягнути на горбу непідйомний  рюкзак через довбані тяжкі консерви - сублімоване м"ясо .
як я тепер розумію туристів котрі відпорюють замки на наплічниках :cry:
Купила куряче філе, гарно вимила, порізала та замаринувала (спеції, цибулька) на кілька годин а потім протушила в мультиварці.
Акуратненько поставила на свою електросушилочку, але знизу постелила марлю, тому що воно мокрувате получилося - сушила всю ніч при температурі 70 градусів.
Над ранок у мене получилися тверді та дрібненькі кусочки мНяска, котрі мені було досить легко розжовувати.
і графу Дракулі  :sarcastic:
З десяти кілограм у мене получилося тільки два...
Я поставила в тетропак, витягнула повітря і ... усьо! :yes:
Можна в похід брати а можна і з пивом погризти ввечері у компанії під пиво...
Варіант нАмбе тю - добавка до сухих супчиків та каші.
Страви в брикетах що продаються - несмачні та непоживні, з"їш такий - черево що барабан здоровий і тяжкий,  а почуття ситості немає  :unsure:
Ось таку штуку я забАцала - проварюю у малій кількості води гарненьку та товстеньку курочку, зі спеціями та морквою до чуть желеобразного стану - як на холодець.
Викидаю кістки, прокручую сіє м"ясне неподобство на маминій старовіцькій м"ясорубці і на таці цей фарш розрівнюю одним шаром, засовую в духовку на одну годину.
Получається розсипчаста штукенція як крупнозернистий пісок.
Засипаю в такий самий вакуумний мішечок і сміливо беру в похід!
Кидаю в "порожню" кашу і робиться шикарна, запашна, ситна страва. :nyam"
Всьо, пішли в похід!  :glad:

Оффлайн yurma1995

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2043
  • как-то так.. пока
    • Просмотр профиля
Вкусные проверенные рецепты.))
« Ответ #260 : Май 15, 2014, 05:14:13 »
Илона, браво! Я все запомнила, записала - пол лета в палатке провожу, пригодится. Еще чего изобретешь - пиши! :yes:

saracin

  • Гость
Вкусные проверенные рецепты.))
« Ответ #261 : Май 16, 2014, 17:34:31 »
Арбуз)))

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Вкусные проверенные рецепты.))
« Ответ #262 : Май 21, 2014, 21:17:10 »
Для любителей Игры Престолов)
http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/pir_lda_i_ognya/

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Вкусные проверенные рецепты.))
« Ответ #263 : Май 22, 2014, 06:45:16 »
Я все запомнила, записала - пол лета в палатке провожу, пригодится.
Тоді витєгуйте поварську книгу - ща буду теревенити  :yes:
Коли ми були в поході, то зустрічали людей для яких нове обличчя - то просто свято якесь.
В горах коло спілкування досить обмежене і з нами з задоволенням ставали погомоніти місцеві жителі, котрі  постійно пробували нас нагодувати - бо видос у нас був явно не феєричний та змарнілий  :glare:
Одна добра жіночка тицьнула нам втихаря в рюкзак топлене сало, за яке ми її згадували ще довго теплими словами, тому що намазували на хліб, добавляли в кашу та суп, присмачували до вареної картоплі, коли сил на приготування повноцінної вечері просто не вистачало...  :8):.
А дома я спробувала відтворити цю багатофункціональну страву.
Купила на базарі сало з м"ясними прослойками (воно у нас підчеревина називається), знімаю шкірку і з кайфом її зхарчовую  :nyam" ріжу мілкими кубиками, також кубиками нарізаю моркву та цибульку.
Сало ставиться на добре розжарену пательню (а краще казанок) і на середньому вогні витоплюється при постійному помішуванні до появи шкварочок (яке гарне слово, правда?  :love:)
Вкидуємо овочі і чекаємо поки жир стану чуть прозорим - це значит що волога випарувалася.
Коли страва чуть остила, але не затверділа - вливаємо в міцні пластикові судочки, про коробочки від масла забудьте - воно кришиться безбожно!  :madgirl:
Ще можна заливати у обрізані упаковки від соку або пластикові бутилки з широким горлом.
Ну дуже класна та універсальна заготовка!  :yes:
Переходимо до водних процедур...
Одного разу ми розбили табір на березі річки Тиси, та на світанку прийшли рибалки, вони так тихенько себе вели що коли я сонна, в трусиндах, розтелепана та пелехата як відьма виповзла з палатки та несподівано натикнулася на них, то страшно налякалася та заверещала  акі ієрихонська труба, чим довела їх до повного ступору, часткової аритмії та легкої гикавки  :madgirl:
Потім ми напоїли їх чаєм з канапками, а вони в свою чергу пригостили нас уловом та навчили готувати рибу в похідних умовах.
Все дуже просто - треба велику тушку гарно розпотрошити, промити, чуть підсушити обтерши ЛИСТЯМ КРОПИВИ (садюги),  натерти всередині та зовні сіллю, обмазати глиною та поставити на гарячі жаринки.
Смакота така, що ми чуть з глиною і не з"їли  :sarcastic:
Саме цікаве що кісточок не відчувається...
Далі...
Коли ми щемимося через хащі, то по-любому натикаємося на гриби - ну гріх не взяти парочку сироїжок, яких скрізь повно і по-нашому вони називаються "голубІнки"
Ось що ми забАцали  :eating:
Акуратно чистимо та миємо гриби, заливаємо чуть водою, посипаємо сіллю (на стакан води столова ложка), додаємо зубчики часнику розрізаного на четвертинки.
Ну коли є чорний перець та лавровий лист - вАще песТня!
Але можна і без цих наворочених витребеньок - в поході від недоїдання гурманізм кудись позорно ховається і ти починаєш отримувати страшну насолоду від звичайно запеченої картоплі в попелі  :tong:
А тепер - увага!
Зверху ставимо гілочки чорниці з ягідками (по-нашому вони називаються афини) і чуть притискаємо, щоб було ніби під гнітом.
Можна привалити чисто вимитим пласким камінчиком....
Це все неподобство робиться ввечері - так як мене одноголосно було призначено кухарем, то поки одні розставляли палатку (я з них гигикала , бо була в натурє Камасутра) то я морочилася з грибами.
Ось таким чином грибочки ніч простоюють і гарно промариновуються.
Вранці добавляємо пошатковану цибульку та капельку олії (тому що вона в похід береться не для їди)  :yes:.
Моїм супутницям ТАК сподобалося що вони заборонили виливати маринад і запхали до нього ще одну порцію у мій пупер-наворочений котелок з кришкою і я то таскала цілий день, а на вечір у нас була ще одна порція маринованих грибочків.
Ух,  як під холодну горілочку йде!   :blush: