Автор Тема: Конкур в Чутово ! 24 мая - кубок Дарлинга !  (Прочитано 57907 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Masha S.

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2377
  • Horseland
    • Просмотр профиля
Фабиола - ты приедешь ? я в Чутово  с 29 го числа до 3го числа - очень жду тебя - будем тренировать печень  ;)


Fabiola

  • Гость
єєєєхххх... мабуть таки того,приїду ... блін, хочу аж не можу  :sarcastic: ... просто в нас з Серьогою 4-5го виставка буде кінна в моєму університеті...  готуємось, копит не покладаючи ... якщо все-таки відкриття 5го (щоб 4го все повішати на стіни), тоді я на вихідні прискакаю, бо шось лінюсь я дома "тренуватись" ... мені тренер потрібен ... бажано досвідчений ... фоток привезу!!! ...

Оффлайн Masha S.

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2377
  • Horseland
    • Просмотр профиля
Любi друзi ! Ищите нас с Фабиолой за тридевять земель  - в тридевятом царстве  :sarcastic:
1го -2го и 3го мая - в Чутово - в торговом павильоне HORSELAND - в районе конкурного поля  :sarcastic: и на прилегающих к нему территориях   :glad:

Fabiola

  • Гость
.... і заради цієї події я навіть відкриття виставки переношу на два дні пізніше  h:D ... всі, хто там буде готуйтесь, шоб потім не казали, шо на фото невдало вийшли ... стріляю без попередження  :rolf:

Оффлайн Кешенька

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1554
  • PKZ team
    • Просмотр профиля
 :glad:Соревнования прошли просто супер!!!!!
Я очень довольна

Fabiola

  • Гость
:glad:Соревнования прошли просто супер!!!!!
Я очень довольна

... особливо як ти під дощиком стояла .... :rolf:

Fabiola

  • Гость
всі матеріали вже у Асі,я прошу вибачення за тривалу затримку - вчора "видихнули" виставку в моєму університеті присвячену коням, тому трошки загальмувало мені всю роботу по підготовці якісного репортажу з Чутово ... сьогодні ввечері він вже повинен бути  ... фотографії з двох днів також лежать в галереї  h:hi: ... дуже дякую всим, хто допоміг мені зробити його більш цікавішим ніж простий "огляд минулих подій" ... а також керівництву коплексу на чолі з Олександром Богдановичем і ФКС "Дніпро" за те, що дозволили якнайближче підступитись до конкурного поля, щоб показати таку подію в повному обсязі. Всіх цілую і люблю ... до зустрічі на Дарлінгу  :laie78: :kon2:

Оффлайн Masha S.

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2377
  • Horseland
    • Просмотр профиля
:glad:Соревнования прошли просто супер!!!!!
Я очень довольна
поздравляю с достойным призовым местом  :yes:

Fabiola

  • Гость
http://www.uahorses.com/index.php?option=com_content&view=article&id=298:--lr&catid=2&Itemid=31

   осьо воно ... третій день Ася викладе трошки пізніше ... там дуже багато фотографій ... завалила дівчину  h:DD

Оффлайн Masha S.

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2377
  • Horseland
    • Просмотр профиля
24 мая на территории КЗ Тракен  - будет проведён первый этап кубка Дарлина по конкуру  :yes:
положения есть на главной странице сайта в разделе " всекраинские старты "  :yes:

Оффлайн Tunchik

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7175
    • Просмотр профиля
Думаю, стОит про Кубок Дарлинга открыть отдельную тему, чтобы не запутаться

Оффлайн Masha S.

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2377
  • Horseland
    • Просмотр профиля
Думаю, стОит про Кубок Дарлинга открыть отдельную тему, чтобы не запутаться
ну если админы не против - я открою - а то тут и так уже три конкура чутовских в обсуждении  :sarcastic:
админы.. ау..