Автор Тема: Мої кінні пригоди. Львівський іподром. Фото ©  (Прочитано 86087 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Натаха

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2089
    • Просмотр профиля
Враження львівського початківця.Про фото
« Ответ #36 : Июль 20, 2012, 19:23:27 »
Красивые фотографии  :yes:
Последние - Стрийский парк? Обожаю его  ;) :glad:


пы.сы. уже жду фоток с любимыми лошадками  ;)


Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Враження львівського початківця.Про фото
« Ответ #37 : Июль 20, 2012, 19:29:45 »
Роки роботи над собою і своїми комплексами
Стрийський парк осінню :yes:

Оффлайн Elite F

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1660
  • Donec eris felix, multos numerabis amicos. (Ovid)
    • Просмотр профиля
Враження львівського початківця.Про фото
« Ответ #38 : Июль 20, 2012, 19:32:08 »
Будут, будут лошадки. До конца лета постараемся)).

Оффлайн Натаха

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2089
    • Просмотр профиля
Враження львівського початківця.Про фото
« Ответ #39 : Июль 20, 2012, 19:49:10 »
Будут, будут лошадки. До конца лета постараемся)).
Ууууу.... до конца лета еще полтора месяца...  :cry:

Оффлайн Elite F

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1660
  • Donec eris felix, multos numerabis amicos. (Ovid)
    • Просмотр профиля
Враження львівського початківця.Про фото
« Ответ #40 : Июль 20, 2012, 21:26:10 »
А что поменяется? :)
Зато наверняка временные рамки обозначены, дабы зря не кормить "завтраками"  :sarcastic:

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Враження львівського початківця.Фото
« Ответ #41 : Август 02, 2012, 16:30:01 »
На прохання трошки фоток :)
Розминочка




Самостійна робота :)


Сохнем і пасемся

Оффлайн Натаха

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2089
    • Просмотр профиля
Враження львівського початківця.Фото
« Ответ #42 : Август 02, 2012, 17:02:43 »
О, родной манежик! Хоть на фотках посмотрю...

Пы. Сы. Хорошо смотритесь с кобылкой!  :yes:

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Враження львівського початківця.Фото
« Ответ #43 : Август 02, 2012, 18:27:22 »
О, родной манежик! Хоть на фотках посмотрю...

Пы. Сы. Хорошо смотритесь с кобылкой!  :yes:
З такою кобилкою виглядати погано просто неможливо!

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Враження львівського початківця.Фото
« Ответ #44 : Август 06, 2012, 19:33:32 »
За останні декілька місяців мені вдалось поїздити верхи більше ніж за все життя. Моя давня дитяча мрія почала здійснюватись - я почала вчитися їздити верхи, без допомоги хороших людей цього мабуть би і не сталось, вдячна їм. Наразі основна моя перемога - це перемога над страхом який виник в мене після першого падіння ще на початку літа. До падіння в мене не було жодного страху, коли каталась в Карпатах то інструктор розказував як буває що люди падають з коней,я собі про це подумала "хм,як це можна впасти сидячи в сідлі і тримаючи ноги в стременах", для мене це було дивним.Т а коли сама впала то аж тоді до мене дійшло що ні сідло ні стремена не допомагають. Від тоді мене почав переслідувати панічний страх, я практично не могла розслабитись в сідлі, навіть на шагу коли кобилка могла наступити на якийсь камінчик і перехилитись то в мене серце втікало в п"ятки і я зразу хапалась руками за сідло. Після тренувань навіть починала думати щоб покинути і не позоритись тим що мені страшно :) Та минулого тижня сіла в сідло і відчула що я розслаблена і спокійна, страх зник, куди зник - сама не знаю :) А чого боятися? Я верхом на хорошій,спокійній,послушній кобилці яка до мене досить бережно ставиться.Один день самостійне шагання верхом по манежу, вчилася рулити і оминати жеребців, наступний день - самостійна рись, перша в житті самостійна рись,радості немає меж :) Щоб перший раз вислати кобилку в рись я вибрала саме безпечне місце в манежі,де не було бар"єрів та інших вершників, це на всякий випадок якщо б падала. Штовхаючи п"ятками і словами "рись,рись" я підняла то чудо в рись. Перші декілька секунд я не вірила що це було настільки просто і легко. Їздила я звичайно скарючена і зажата,вцепившись в поводи, ну над посадкою я в той момент не задумувалась бо думала тільки про те що я рисююю :)

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Коли ще тільки починала займатись верховою їздою то мені хотілось прийти туди де багато коней щоб можна було їздити на різних,та тепер зрозуміла що хватає тільки одного коня,до якого звикаєш,приходиш,чистиш,а він вже не намотує круги по всьому деннику,а стоїть спокійно,тицькає мордою в живіт,обнюхує кишені,шукаючи в них яблука.Появляється таке враження що знайшов собі нового вірного друга поряд з яким піднімається настрій,забуваєш про всі проблеми і негаразди.Та таке щастя у таких як я (прокатних) рано чи пізно закінчується.Потрібно вчитися не звикати до чужих коней,але нажаль це дуже важко... :(

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Я вже думала, що на цьому етапі моя кінна історія закінчиться,прийшлось розстатись з кобилкою до якої я встигла звикнути, на яку я сідала і відчувала себе спокійною і розслабленою,навіть коли я вципилась в поводи вона всеодно рисила, напевно розуміла що на ній сидить чайник :) Від тренувань залишились тільки позитивні враження, я чимало навчилась і за це я дуже вдячна Elite F і її рижому чудові :) Це були справді цікаві і повноцінні тренування, починаючи від чистки і сідлання закінчуючи купанням і випасанням. Я навчилася спілкуватися з конем і заново йому довіряти.
Та от зовсім недавно шукаючи коня для омріяної фотозйомки я побачила її, мрію всього свого життя - високу, ворону, граційну. Дівчина вона з характером, я хотіла її погладити,а вона клацнула зубами та яблука з рук бере зрадістю. Чистити її одне задоволення, хочеться кинути щітку і гладити її просто руками, що я і робила поки ніхто не бачив :) Верхом на ній було страшнувато бо височенько, я на такій високій ще ніколи не сиділа, але відчуття незабутні бо "сидиш на мрії" :)

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
О, за яблучка вона готова якщо не на все, то на багато чого. І дійсно, шкурка в неї дуже приємна на дотик, гладити можна безперервно  :yes: