Автор Тема: Мої кінні пригоди. Львівський іподром. Фото ©  (Прочитано 86099 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Натаха

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2089
    • Просмотр профиля
А что случилось с "рыжим чудом"?
А фотки новой "мечты" будут?  ;)
P.S. Дина, фотки буду требовать и с тебя тоже  :yes:


Оффлайн molodchinka

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 165
    • Просмотр профиля
Ооооо,як цікаво почитати враження такого самого "чайничка"))))Я так само починала ще в старшому віці,ті самі переживання,що і в вас,тільки от страху не було.Ніколи.І падала,і не виходило,але думки злізти і більше не приходити,бо,мабуть,не моє - ніколи навіть не просковзнуло.І тренера так само шукала,щоб хороший,але відповідально ставився до такого чайничка,а не просто катав (та й досі шукаю...),і про власного коня мрію так само,розуміючи,що якщо він мені і світить,то не скоро,тому що це велика відповідальність,а життя в нашій країні таке нестабільне...Сьогодні ти можеш утримувати коня,а завтра і себе ледве тягнеш...Але,виходить їздити чи ні - ти вперто ходиш,бо тобі це дуже подобається.І,в решті решт,починає таки щось виходити)))))І перед вершниками навколо вже не дуже соромно))))А ще заводяться якісь знайомства і ти попадаєш у світ,про який звичайний прокатчик навіть не здогадується)))))Успіхів Вам!

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
А что случилось с "рыжим чудом"?
А фотки новой "мечты" будут?  ;)
P.S. Дина, фотки буду требовать и с тебя тоже  :yes:
Мось залишилась в більш досвідчених руках і це радує,а мені ще вчитися і вчитися :)
Фотки надіюсь що будуть,фотограф наразі захворав,але я від нього не відстану поки не пофоткає :)

Оффлайн Elite F

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1660
  • Donec eris felix, multos numerabis amicos. (Ovid)
    • Просмотр профиля
О, ура! Дуже рада за тебе, що знайшла не просто коня, а ще й з мрії. Вороні вони взагалі такі.. чарівні. Головне не зупинятись в пошуках, в спробах. Наше від нас нікуди не втече  :sarcastic:
Привіт :).

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Ооооо,як цікаво почитати враження такого самого "чайничка"))))Я так само починала ще в старшому віці,ті самі переживання,що і в вас,тільки от страху не було.Ніколи.І падала,і не виходило,але думки злізти і більше не приходити,бо,мабуть,не моє - ніколи навіть не просковзнуло.І тренера так само шукала,щоб хороший,але відповідально ставився до такого чайничка,а не просто катав (та й досі шукаю...)
Мабуть в кожного по-різному,хтось падає і більше ніколи вжитті не сідає на коня бо починає їх боятись,хтось впав,отряхнувся,виліз на коня і дальше поїхав,а в когось просто виникає тимчасовий страх який зчасом проходить (це якраз про мене).Мій страх можливо пов"язаний з тим що в дитинстві я часто травмувалась і тепер в дорослому віці боюсь травм бо і так зі здоров"ям бувають проблеми.В рочків 4-5 топилась в озері,але плаваю і по сьогоднішній день і води не боюсь.
Коли після багатьох спроб починає щось таки виходити то переповнюють такі емоції що і словами важко передати :) Йдеш додому після тренування і просто пурхаєш від радості  :sarcastic:
В мене будинок за містом,достатньо власної землі,ліс,озеро,всі прекрасні умови для утримання коня та от досвіду мені бракує,повноцінного тренінгу та догляду коневі наразі не зможу дати :( Купити,помучити і спихнути комусь своє чудо з надією що в нього буде краща доля ненайкращий варіант.Та мене зараз все влаштовує так як є - в любий момент можу прийти на конюшню де мені і моїй допомозі завжди раді.
З тренерами мені просто щастить,вони мене самі знаходять і запрошують,вони в мене найкращі :)
Дякую за приємні слова і підтримку!

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
О, ура! Дуже рада за тебе, що знайшла не просто коня, а ще й з мрії. Вороні вони взагалі такі.. чарівні. Головне не зупинятись в пошуках, в спробах. Наше від нас нікуди не втече  :sarcastic:
Привіт :).
Я коней люблю не залежно від того яка в них масть.Просто до вороних в мене чомусь особлива страсть,можливо тому що в дитинстві я любила дивитись фільм про вороного коника і вперше в сідлі покаталась на вороній кобилці  :sarcastic: Хоча вони і справді чарівні аж погляд важко відвести і мають якусь особливу енергію яка притягує :)

Оффлайн Orzo

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 144
    • Просмотр профиля
Та от зовсім недавно шукаючи коня для омріяної фотозйомки я побачила її,мрію всього свого життя - високу,ворону,граційну. Дівчина вона з характером,я хотіла її погладити,а вона клацнула зубами та яблука з рук бере зрадістю.

А можна дізнатись про кого йде мова?Це на СКА?

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Та от зовсім недавно шукаючи коня для омріяної фотозйомки я побачила її,мрію всього свого життя - високу,ворону,граційну. Дівчина вона з характером,я хотіла її погладити,а вона клацнула зубами та яблука з рук бере зрадістю.

А можна дізнатись про кого йде мова?Це на СКА?
Да, це на СКА в нас нова конячка  :yes:

Оффлайн Orzo

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 144
    • Просмотр профиля
Эх,я до Вас мабудь попаду тільки взимку. :cry:Діана,ти знаеш,не зважаючи на її характер,я досі не можу забути Елегію-дуже вона мені в серце запала(мабудь коли я з неї трохи не впала :sarcastic:))Як вона поживає?

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Эх,я до Вас мабудь попаду тільки взимку. :cry:Діана,ти знаеш,не зважаючи на її характер,я досі не можу забути Елегію-дуже вона мені в серце запала(мабудь коли я з неї трохи не впала :sarcastic:))Як вона поживає?
А чого аж взимку?  :unsure:
Елегія поживає добре  :yes: В неї непростий характер, тому всі, хто на ній колись їздив (а тим більше якщо трохи не впав, або й впав  :hehe: ) завжди про неї питають. Причому говорять про неї без злоби чи образи, а по-доброму. А ще більшість гостей нашої конюшні вважають її найгарнішою конячкою  :max:
Вот наша новенька Азазелька теж не без тараканів в голові. Саме такі коні припадають до душі і серця, саме вони дають нам найбільше емоцій і досвіду  :yes:
До речі, сьогодні ми виконали мрію Оксани - відбулась фотосесія двох темногривих красунь  :glad:

Оффлайн Orzo

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 144
    • Просмотр профиля
Цитировать
А чого аж взимку?  :unsure:

Тому,що восени ,мабудь, не зможу приїхати до Львова.-Багато роботи  :(

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Ну, тоді треба взимку, коли сніг випаде - і в ліс  :glad: