Автор Тема: Мої кінні пригоди. Львівський іподром. Фото ©  (Прочитано 87077 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
О а я знаю цього коника це ж Аза на ска)
Її недавно привезли, а вона вже стала відомою :) Дякую!


KRASAVA

  • Гость
Фото очень красивые!Аза-само совершенство!Мечта!
А сколько она в холке?Если не секрет?

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Точно сказати не можу но десь на око 167-168 см в холці вона має з похибкою +- 1-2 см :) В реальності вона ще красивіша ніж на фото, а які в неї рухи - граційна, вся себе так несе, хвіст то цілий жмут, але такий м"якенький, хочеться його чесати і чесати, шкода грива підрізана, а то була б на фріза похожа :)

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Залишилась ще одна мрія - поїздити верхи по полю або в лісі :) А ще я хочу спробувати конкур (хоча це вже я загнула, до цього мені ще дуже далеко  :sarcastic:)
Пройшло років 10 і от саме тепер мої "кінні" мрії почали збуватися. До здійснення своїх мрій і бажань завжди треба добряче прикластися самому та завжди знайдуться люди які розуміють що таке мрія і допоможуть.
На іподром хочеться, останній раз в вересні місяці там була :(

Оффлайн Texs

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3158
  • Без любви к ним ,жизнь будет не полной.
    • Просмотр профиля
Приходь в гості,  ;) ми там де і були.

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Вдячна за запрошення та я ваших коней боюсь, ще досі бувають моменти що приходиться боротись зі страхом випадіння падіння  :kon6:

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
В ліс тоже можна запросто поїхати на наших красенях - Амурі та Рижику. Їм я довірю тебе  :yes:

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Тим молодим диким жеребцям я також довіряю :) А Рижик то таке цюдо, притулив до мене голову, почухався об мене, понюхав... Який ж він хороший, перший раз мені попадається такий душевний кінь.

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Так, в нас такі дикі жеребці, що аж прям хочеться зачухати їх до смерті  :hehe:
Хоча, деякі недоброзичливі люди говорять, що в нас такі душевні коні виключно від недоїдання  h:hi: От ти хоч раз бачила, щоби в нас коні стояли голодні? А злі очі бааааааачили  :yes:
Так що приходь, годуй, їзди, а коли буде більш-менш суха погода, то і в ліс можна їхати  h:hi:  А то зараз слизько після дощів  :(

Оффлайн Orzo

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 144
    • Просмотр профиля
Коні справді вчасно нагодовані. h:wink А людям,мабудь,завидки...
Сама пару днів приймала участь у тому,аби коні були нагодовані вчасно.
Продовжуйте так надалі !!! Коні чудові!Всі без винятку(у кожного коня свої чудотаракани)))))))))))))

Оффлайн Джесса

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 25
    • Просмотр профиля
Оксан. а Вы займаєтесь на СКА? Наскільки я зрозуміла у Milady. А чому знов темку підняли про пошук уроків? Я час від часу приходжу на іподром. не так може і часто ,2 рази в тиждень, та все таки вже потрошки є прогрес :sarcastic: може якось до вас загляну. в гості.

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Оксан. а Вы займаєтесь на СКА? Наскільки я зрозуміла у Milady. А чому знов темку підняли про пошук уроків? Я час від часу приходжу на іподром. не так може і часто ,2 рази в тиждень, та все таки вже потрошки є прогрес :sarcastic: може якось до вас загляну. в гості.
Я приходжу на СКА більше допомагати ніж займатися, приношу завжди коням яблука, годую їх ними, чищу, на корді ганяю, один раз у фотосесії допомагала - водила кобилку в парк і врєдного наглого поні вигулювала :) Як приходжу то приходжу на цілий день і мені приємно допомогти і Milady легше :) Темку я піднімаю щоб знайти можливість і на іподром ходити як і раніше, але це не означає що про коней на СКА я забуду, там же ж стоїть мрія всього мого життя :) Ну і в темі є повідомлення про те що я яблука роздаю. Приходіть, на СКА дуже спокійні і душевні коники!