Автор Тема: Посмеёмся? :)  (Прочитано 866555 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ля

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3491
    • Просмотр профиля
Посмеёмся? :)
« Ответ #3720 : Август 01, 2014, 14:00:02 »


Оффлайн Ля

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3491
    • Просмотр профиля
Посмеёмся? :)
« Ответ #3721 : Август 02, 2014, 06:58:20 »
креатив)

Garmata

  • Гость
Посмеёмся? :)
« Ответ #3722 : Август 05, 2014, 07:21:59 »

Garmata

  • Гость
Посмеёмся? :)
« Ответ #3723 : Август 05, 2014, 07:59:15 »
Чепинога - совершенно невозможный чувак. Я каждый раз просто рыдаю от его опусов.


Vitalii Chepynoga
1 ч. ·

ЖИЗНЬ ЖИВОТНИХ
Ітак за сьогоднішню ніч мене укусило:
1. Комарі обичні, домашні – 12-15 штук

2. Мурав’ї великі, чорні, злобні, неустановленої породи – один раз, один муравей.
Думаю, по пункту другому це була якась качественно продумана мєсть. Бо учора я побачив, як вони сформірували караван і носили у себе на спинах траву, всякі палки, листя і куски разного гавна. Видно якесь строїтєльство у них
Як особа любопитна і неравнодушна до наукових експериментів, я налив їм прямо на караван трохи білого вина і став вніматєльно наблюдать. Робота тут же застопорилася. Мурав’ї покидали додолу всі свої пожитки і почали піровать. По моєму мнєнію, а также судя по тєлодвіженіям, вона були сильні раді і взволновані вплоть до діскотєки… Дєло в том, шо самим мурав’ям вино доставать трудно і клопотно, - то вони змушені бухать тільки тоді, коли угощають. Бо хто-зна коли ще такий случай представиться… Робочий муравей живе около года, або даже менше. Так шо нєкоторі мурав’ї так трезвенниками і помирають. А от самки живуть двадцять лєт. Це вполнє достаточно для того, шоб спиться к ібеням вообще…
Ну, в общим, побухали вони трохи, але потом десь збоку виліз якийсь їхній прораб (по-моєму, даже з батогом), наорав на них і змусив братися до роботи знову. Недовольні, але дісциплінірувані мурав’ї перестали вкушать “напіток богов”, поклали на себе стройматеріали і знову поплентались будувать якийсь там свій сарай. Можу представить, шо вони там учора настроїли на п’яну голову… Так шо я думаю, ото мене той прораб і вкусив, бо треба ж на когось перекласти провину за срив сроков і подряда…

3. Оса – один раз. В ногу. Больно.
Правда, це ще вечером було. Ну, тут, як-то кажуть, в мене якраз нема до оси ніяких претензій. Вона укусила мене по тій причині, що я на неї наступив, бо не розгледів у траві. Якби на мене така хрєнь наступила, то я б, конєшно, тоже укусив. Якби встиг… Оса сиділа в траві, і, можливо, читала якусь книжку, чи просто думала, куди б його увечері сходить, а тут до неї прийшла “неотвратіма сутьба” у вигляді моєї лівої ноги і прервала її молоду жизнь… Щоб не втрачати даром цього досадного опита, я вивів нове научне правило. Яке основне отлічіє оси від чєловєка? – Оса, товарищі, якщо на неї наступить, сначала кусається, а потом у неї вилазять кишки наружу. А якщо наступить на чєловєка, то з нього просто кишки вилазять… В цьому плані у ос даже опредільонне цивілізационне преімущество…
Вообше-то у мене з осами давні счоти. Колись в дєцтві у нас в дворі жив рой ос і я пішов до них в гості з целью поковиряться палкою і їхній квартірі. Осам це не понравилось і вони вкусили мене в лівий глаз. Наступного дня я пішов з тією самою палкою, щоб отомстить їм за лівий глаз, але не встиг, бо вони укусили мене в правий… Уже тоді мені стало понятно, чому багато китайської продукції такого низького качества… Це тому, шо у китайців такі особєнності зрєнія, що вообше ніхрена не видно. А при отсутствії зрєнія дуже важко зробить шось качественне… Це мій лічний опит, так сказать…

4. Неустановлений звєрь…
Цю заразу мені не удалось ідентифіцировать по причині її проворності. Воно мене бистро вкусило і втекло вдаль, в камні… Я його питався достать палицею, ну в мене, к сожалєнію, не вийшло. Цей поступок остався неотмщьонний. Не ісключено даже, шо це була скалапєндра, чи якась сороконожка, якій я два раза спасав жизнь… От і роби добро після цього людям, в смислі – скалапєндрам…

5. Ящірка.
Ящірка мене, скажу відразу, не вкусила. Ну явно собіралась це зробить. Бо йшла в мойому направлєнії украдкой, висунувши язика і протівно плямкая. Я встиг замітить її переферійним зрєнієм і кинув в неї порожню пачку з під “Кемела”… Ящірка втекла… Але її погубило любопитство, бо вона через пару хвилин вернулась і залізла в порожню пачку з під цигарок та стала там потроху обживаться. Я акуратно підкрався до неї і рєзким двіженієм закрив пачку і кілька раз ящірку легенько взболтнув. А потом випустив… Ящірка пішла од мене недовольна, в неї крутилася голова і її тошнило… Представляю, як вона приходить додому, а їй кажуть: ти довольно погано виглядиш, де ти була? А вона відповідає: на каруселях, блять…
А от їжа я уважаю. Чувак раз попався в сєть і більше не приходив. І опит син ошибок трудних, так сказать… Треба вчиться на своїх помилках… Бо якщо ти в молодому віці попадаєш в сєті два раза підряд, то ти вже не йож, а форменний толпойоб, з якого буде сміяться весь район…

https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga/posts/800464903331534

Garmata

  • Гость
Посмеёмся? :)
« Ответ #3724 : Август 07, 2014, 11:33:41 »

Garmata

  • Гость
Посмеёмся? :)
« Ответ #3725 : Август 08, 2014, 08:18:38 »
Путешествие йожыка.










Garmata

  • Гость
Посмеёмся? :)
« Ответ #3726 : Август 12, 2014, 13:37:14 »
Очередное от Адме.


22 кафе, названия которых довели нас до истерики

















остальное здесь http://www.adme.ru/zhizn-marazmy/22-kafe-nazvaniya-kotoryh-doveli-nas-do-isteriki-743810/

Оффлайн skse31.ru

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 1
    • Просмотр профиля
Посмеёмся? :)
« Ответ #3727 : Август 14, 2014, 11:28:57 »

Оффлайн yurma1995

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2043
  • как-то так.. пока
    • Просмотр профиля
Посмеёмся? :)
« Ответ #3728 : Август 14, 2014, 20:02:46 »
Из ВК








Garmata

  • Гость
Посмеёмся? :)
« Ответ #3729 : Август 15, 2014, 15:36:45 »

Timbuktu

  • Гость
Посмеёмся? :)
« Ответ #3730 : Август 28, 2014, 16:23:53 »
Нові шедеври від супермаркетів :sarcastic:









Оффлайн yurma1995

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2043
  • как-то так.. пока
    • Просмотр профиля
Посмеёмся? :)
« Ответ #3731 : Сентябрь 02, 2014, 06:23:15 »