Автор Тема: Мрії збуваються, рухаємось далі :)  (Прочитано 27686 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Anka

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2759
  • Если безобразие не остановить его надо возглавить!
    • Просмотр профиля
Re: Мрії збуваються, рухаємось далі :)
« Ответ #72 : Декабрь 17, 2010, 12:31:36 »
Гармонь, ты то чего прицепилась? Как услышала так и спела. Вполне себе прилично даже...  :beee:


Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: Мрії збуваються, рухаємось далі :)
« Ответ #73 : Декабрь 17, 2010, 12:34:31 »
Она седня у мужчины своей мечты, так шо не ответит :sarcastic:

Оффлайн Anka

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2759
  • Если безобразие не остановить его надо возглавить!
    • Просмотр профиля
Re: Мрії збуваються, рухаємось далі :)
« Ответ #74 : Декабрь 17, 2010, 12:43:35 »
Ну когда нибудь она ж таки вернёццо! И ваще... Художника обидеть может каждый!

Garmata

  • Гость
Re: Мрії збуваються, рухаємось далі :)
« Ответ #75 : Декабрь 17, 2010, 20:39:21 »
А чо я?! Я тоже - как услышала, так и переспросила!  :beee:

Оффлайн Dobi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1032
    • Просмотр профиля
Re: Мрії збуваються, рухаємось далі :)
« Ответ #76 : Декабрь 20, 2010, 11:40:17 »
Вот так, стоило на 3 дня на лыжи уехать, а тут столько уже, решили мой дневник немного выколупать. :) Ну вот и я на лыжах


А теперь немного отвечу:

Рыжие тетки что надо! Клевые.  :yes:

Спасибо, на одной из них я сейчас и езжу.

Она седня у мужчины своей мечты, так шо не ответит :sarcastic:
Вот так только уехал и меня уже променяли :cry: Малыш, а как же я, чем я хуже собаки??? (С) :sarcastic:

Ну а сам дневник думаю продолжу вечером :)


Garmata

  • Гость
Re: Мрії збуваються, рухаємось далі :)
« Ответ #77 : Декабрь 20, 2010, 11:42:16 »
Вот так только уехал и меня уже променяли :cry: Малыш, а как же я, чем я хуже собаки??? (С) :sarcastic:

У тебя нету хвоста, копыт, и ты разговариваешь  :sarcastic:

Оффлайн Dobi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1032
    • Просмотр профиля
Re: Мрії збуваються, рухаємось далі :)
« Ответ #78 : Январь 04, 2011, 19:51:54 »
Нарешті добрався, щоб далі продовжити свій щоденник. Ну ось після того як ми отримали коня на своє попомучительство, його просто мучительство, хоча напевно вона вже звикла до таких як ми ламерів, початківців, які самі не знають чого бажають, та щей не вміють об’яснити чого це взагалі вибрались наверх, так напевно високо посидіти забажали.
Першою жертвою була вибрана Ірка так як вона з нас була самою «досвідченою» у даному питанні. До Анабель, так звуть першу кобилу на якій нас почали вчити, причепили якийсь дивний довгий шнурок, який ніяк не міг запам’ятати і правильно почути як він називається все чув хорда та хорда, за який інструктор тримав коня, та казав що робити тому хто сидить верхи. Поспостерігавши за цим всім, самому хотілося як найшвидше всістися самому і спробувати.
Ну ось через годину дійшла до мене черга, і було у мене море задоволення, навіть просто сісти верхи на коня вийшло не так то і просто як це все виглядає збоку. Після того як вдалось вибратись на верх, була команда, відчути висоту, кінь просто собі шагав, а ти відчував, як щось під тобою рухається та трохи високо, якщо падати. Як виявилось при їзді верхи потрібно триматись колінами, а що для того кого перший раз навчають триматись колінами, просто щоб вони лежали на сідлі у відведених їм місцях тай все. Інструктор заставив мене нахилятись вперед, назад та в боки щоб я таки колінами тримався, а не у стременах був. Час різноманітних вправ на корді пройшов дуже швидко, і мене як достатньо вправного ламера, чим я власне дивуюсь, відпустили без корди походити вісімки у манежику, звісно же під наглядом.
А після цього всього знову був взятий на корду і були спроби пару поїхати риссю, нічим гарним це не закінчилось, лише Анабель показала мені відношення до моїх спроб, розумняшка така коли її на рисі хтось гупає по спині вона замість того щоб йти по колу на корді йде до інструктора.
Задоволень було отримано море, а після навчання була екскурсія по конюшні. Після цього всього я зрозумів, що захворів остаточно та знав де буду пропадати один з вихідних, місце було знайдене!!!! УРА!!!

Трошки фото

Сильно не сміятись, самому з себе смішно, це я нахилявся і вчився триматись колінами:



А це місцеві жителі Мадрид 1,82 в холке Поляк у свій час призер чемпіонатів Полці по Виїздці


Свинюшки :)


Сайгак, важковоз, потім його продали у Севастополь, може хто звідти знає скажіть як він там



Оффлайн Dobi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1032
    • Просмотр профиля
Re: Мрії збуваються, рухаємось далі :)
« Ответ #79 : Январь 11, 2011, 18:34:28 »
Отак ми вміємо язика показувати :)

Оффлайн Little_Pony

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3490
  • Я вижу, когда вы врете
    • Просмотр профиля
Re: Мрії збуваються, рухаємось далі :)
« Ответ #80 : Январь 11, 2011, 18:50:27 »
о, свинки классные! а то все мини-пиги, мини-пиги... Вот какой должна быть свинья!  :sarcastic: