Автор Тема: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)  (Прочитано 1057462 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Black Unicorn

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • A scattered dream that's like a far-off memory
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1884 : Январь 27, 2011, 18:32:58 »
Цитировать
Это про высший свет говорится? Наверное про высший, т.к. я не могу себе представить такие нравы в семье простого крестьянина/рабочего. А в высшем свете всегда не работали за деньги, в том числе и в наше время  .
Ну конечно это про аристократию, я вначале дописала про крестьян, а потом удалила, подумала что и так ясно  :sarcastic:
Раньше очень остро чувствовалось различие в слоях. Ты мог быть сколько угодно богатым, но если твой отец, дед и так далее были торговцами, мясниками или занимались прочей "черной" профессией, то на реальное положение в обществе ты претендовать не мог. В то же время к аристократическим семьям, пусть даже сильно обедневшим, всегда было другое отношение. У нас сейчас деньги просто так никому на голову не падают, всем надо что-то делать, что бы их получить. И уж кто там у тебя бабушка-прабабушка никого не волнует.


Timbuktu

  • Гость
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1885 : Январь 27, 2011, 18:35:11 »
Аристократія тоді не завжди була багатою, були і збіднілі дворяни, і дрібномаєтні... Але вони все одно мусили тримати марку - не працювати (особливо - не займатися комерцією, це тоді був смертний гріх :sarcastic:). І навіть якщо грошей на себе бракувало, все одно треба було утримувати хоча б кількох слуг, зокрема - кухарку й покоївку, щоб довести, що жіноцтво в родині не займається "ганебними" прибиранням і куховарством :). Тобто, аристократ - це не обов'язково купа грошей, це стиль життя. Ти можеш ледве зводити кінці з кінцями, але...noblesse oblige :pardon:.

О, Black Unicorn уже написала майже те саме :max:

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1886 : Январь 27, 2011, 19:31:30 »
 :off: Ми ж тут про стосунки статей, а не стосунки прошарків суспільсва. :sarcastic:
По темі: жінкам, навідміну від чоловіків, мандрувати вважалось чимось брутальним, як зараз асфальт довбати і спльовувати через зуби. Наче і довбуть, але хіба це личить жінці? :hehe: Макс, будеш доводити, що асфальт довбати - таки жіноча справа? :sarcastic:
Мандрували дуже мало: холопи-кріпосні-європецські селяни не мандрували, бо їх тримало хазяйство чи кріпосне право, кудись ішли лише при страшній біді - шукати кращої долі. Аристократи не мандрували - бо "не положено", як уже написано, раути-прийоми. А поїздки "на води" здійснювались в екіпажах, дама верхи сприймалась як блаж, і то лише на полюванні у володіннях чоловіка із самим чоловіком. Активна бігаюча дама вважалась "сумасбродною", таку даму не хотіли брати заміж - чоловік з нею замучається і "позору не обереться". Не рухались вони, а поважно шпацирювали. :hehe:
А щодо голим по Хрещатику, то таки да, наступного століття голі будуть в нормі. Враховуючи тенденцію до оголення...

Garmata

  • Гость
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1887 : Январь 27, 2011, 19:40:29 »
Не оберусь, конечно, позора, но у Акунина в серии про Фандорина замечательно вся эта "слоевая система" расписана. И быт тоже показательный -)))

Оффлайн Black Unicorn

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • A scattered dream that's like a far-off memory
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1888 : Январь 27, 2011, 19:53:11 »
Ну, путешествовать казалось пристойным только если к какой-то тетке-сестре-бабушке-дяде и т.д. на воспитание, погостить пару месяцев или вроде того. И то с нянькой, что бы перестраховаться  :sarcastic:

Оффлайн Kat

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3869
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1889 : Январь 27, 2011, 20:51:15 »
І не з нянькою, а з чоловіком або (якщо незаміжня) з представником чоловічої статі, який належав до родини. У протилежному випадку репутація втрачена назавжди, і заміж не взяли би не тільки дану конкретну дамочку, але й її родичок. А якщо не заміж, то жінкам взагалі не було куди дітися. Хіба що у монастир піти.

Оффлайн Black Unicorn

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • A scattered dream that's like a far-off memory
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1890 : Январь 27, 2011, 22:05:57 »
Ну не всегда. Путешествовали же с сестрами, к примеру (это я все по Джейн Остин сужу, хотя там они дальше Лондона, Бата и окресных сел не ездили). Хотя, конечно, сопровождение мужчины считалось очень желательным.

Оффлайн Dobi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1032
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1891 : Январь 28, 2011, 08:47:13 »
Оце то я словом корсет зачипив темку  :sarcastic:, а практично все обговорення пропустив, багато букв перечитав ;). І Равлик таки права  :off: тема відношення чоловіків і жінок, а не то як вони жили.
Макс, будеш доводити, що асфальт довбати - таки жіноча справа? :sarcastic:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KBGoarvVKz8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KBGoarvVKz8</a>
Зараз відбулись такі зміни у відношеннях і видах робіт, що жінки виконують чоловічу роботу і навпаки.

Оффлайн Kat

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3869
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінрки. Стосунки ;)
« Ответ #1892 : Январь 28, 2011, 09:28:45 »
тема відношення чоловіків і жінок, а не то як вони жили.
А тут все взаємопов`язано: як вони жили впливало на те, які стосунки  були, і досі впливає на сучасні стосунки. Ось, наприклад, чому Мах кожного разу намагається заплатити за загальну п`янку?  ;)

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1893 : Январь 28, 2011, 09:46:16 »
Бо Максу шкода дивитись в голодні очі бідних нас. :max:

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1894 : Январь 28, 2011, 09:47:32 »
потому шо ему свербит быть добытчиком мамонтов :sarcastic: Нстинкты спать спокойгно не дают)

Вообще сильно-сильно рекомендую почитать ТРАКТАТ О ЛЮБВИ, как её понимает жуткий зануда

Оффлайн Dobi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1032
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінрки. Стосунки ;)
« Ответ #1895 : Январь 28, 2011, 10:46:38 »
тема відношення чоловіків і жінок, а не то як вони жили.
А тут все взаємопов`язано: як вони жили впливало на те, які стосунки  були, і досі впливає на сучасні стосунки. Ось, наприклад, чому Мах кожного разу намагається заплатити за загальну п`янку?  ;)
Ну це у нього треба спитати, я зазвичай також так роблю, но мені трохи простіше я не один і сума ділиться, а тут як я розумію він у повній самотності серед жіночого колективу, квітника, навіть у чомусь по доброму йому можна позаздрити.
Тут лише мамонтом не обійдеться  :sarcastic: