Автор Тема: Фильмы - "посмотрел намедни", делимся впечатлениями  (Прочитано 265714 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Paloma

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 216
    • Просмотр профиля
Понравился фильм "Невероятная жизнь Уолтера Митти".
Главный герой рано начал работать после смерти отца, поэтому ничего яркого и замечательного в его жизни не было. Но в душе он не сухарь, не скучный человек, поэтому частично живет в мире своих фантазий, которые иногда забавно материализуются по ходу фильма, придавая ему оттенок комедийного боевика и оставляя ощущение присутствия волшебства в рутинной жизни.
Но, это все фантазии, а так - герой вот уже 16 лет работает на одном месте, в подвальном помещении со своим единственным подчиненным. Он, очевидно, профессионал и любит свою работу, но, все же, ему даже нечего написать о себе в своей анкете на сайте знакомств.
Журнал, где он работает перекупили и закрывают, предстоит выпуск последнего номера и увольнения сотрудников. Фотография известного фотографа, которая обязательно должна быть на обложке этого номера пропадает, ее нужно непременно найти.
И вот, благодаря этим, не самым приятным событиям, главный герой меняет свою жизнь, впервые получив возможность последовать девизу журнала: "Увидеть мир, опасности его, за стены заглянуть, приблизить, почувствовать и ощутить...".
Хорошие актеры (Шон Пенн прекрасен даже в небольшой роли), ненавязчивая романтическая линия, красивая картинка, в т.ч. съемки на природе, приятное послевкусие от фильма.


Оффлайн mysteryof

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 555
  • Что? Не можешь больше? Тогда еще 4 круга. ©
    • Просмотр профиля
И вот, благодаря этим, не самым приятным событиям, главный герой меняет свою жизнь, впервые получив возможность последовать девизу журнала: "Увидеть мир, опасности его, за стены заглянуть, приблизить, почувствовать и ощутить...".
ходила в кино на этот фильм в январе
мне просто интересно, потому что я этого там не увидела. в чем был общий смысл картины?
В афише заявляли о мечтах, которые герой пошел сбывать, но какими эти мечты были-то? Ни в жизни не поверю, что мужик, которому за 40+, ни разу не пытался поехать куда-то, если бы действительно этого хотел. Он просто колебался всю жизнь и упускал последний момент, "отключаясь" на свои мечтания. Обычный маленький человечек, которого уволили, он спустил деньги на поиски мужика, которого за 16 лет не видел ни разу (!), нашел себе женщину и кагбе все. А мечты где? Которые сбывать надо? Мне как-то хотелось больше духовности от этого фильма, а ее там почти не было. Зато был Боуи, вернее, звучал. :)

Оффлайн Paloma

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 216
    • Просмотр профиля
"заявляли о мечтах, которые герой пошел сбывать" - ну, вероятно, афиша не вполне отвечала посылу фильма. Не скажу, как бы я сформулировала, если бы писала, но точно не так :). Вот только препарировать фильм по всем его смысловым отсылкам тут, в теме - будет спойлер на спойлере, кому-то смотреть его после этого будет уже не так интересно.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Ну, в нашому місцевому вже не показують, куди я могла прийти у гордій самотності, а їхати до Києва в кінотеатр нема з ким. Не можу нікого на аніме затягнути :glare:. Зачекаю вже на DVD.
Ти би хоч спробувала, да. :glare:

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Цитировать
Понравился фильм "Невероятная жизнь Уолтера Митти".
Мені теж. :) Милий фільм про те, що навіть погані події можуть принести вам радіть, і все, що не стається - стається на краще. Головне вміти це зрозуміти. ;)

Timbuktu

  • Гость
Це все не нові фільми, але закину сюди свій списочок. Може, хтось якраз шукає ідеї, що б таке подивитись.

Відеотечка англофіла :hehe:

Фільми
"Легка поведінка" (Easy Virtue). Розкішний фільм. Його, скоріше за все, більшість уже бачила.
"Блакитна кров" (Relative Values). Дуже віддалено нагадує "Легку поведінку" (ДУЖЕ віддалено), але хороший фільм сам по собі. Зі Стівеном Фраєм і Коліном Фертом.
"Король говорить", ака "Промова короля" (The King's Speech).
"Госфорд Парк" (Gosford Park). Детектив/комедія. Весь такий англійський-англійський. З неперевершеною Меггі Сміт, а також Крістін Скот Томас (відомою серед іншого по "Легкій поведінці" і "Молчи в тряпочку"). Автор "Госфорд Парку" - Джуліан Фелоуз, він же створив "Абатство Даунтон". Для справжніх англофілів також наполегливо рекомендується книга Джуліана Фелоуза "Сноби". Це must read :nu_nu:.
"Молчи в тряпочку" (Keeping Mum). Геніальна чорна комедія.
"Міс Поттер" (Miss Potter). Милий фільм. Трохи сумний. Біографічний, про Беатріс Поттер, знамениту дитячу письменницю, яка також сама ілюструвала свої твори дуже приємними акварелями. В Англії вона не менш відома, ніж Льюїс Керрол. ("Матушку Гусыню" хтось пам'ятає?).
"Спокута" (Atonement). Сильний фільм. Про те, що не можна тріпати язиком, якщо не впевнений на 110% у тому, що говориш. Бо можна ненароком зламати не одне життя.
"Сяюча молодь" (Bright Young Things). За Івліном Во. Всі наявні переклади - кака, але український хоч трохи прийнятніша кака, незважаючи на грубу помилку вже в назві)).   

Ретро)
"Пігмаліон" (Pygmalion). За Бернардом Шоу. Найулюбленіша екранізація - 1938 рік, з Леслі Говардом і Венді Гілер.
"Список Адріана Месенджера" (The List of Adrian Messenger). Детектив. Весь такий наївний-наївний, як і всі ранні детективи. Але для любителів коней там гарні сцени кінного полювання.

Серіали і міні-серіали
"Вгору і вниз сходами" (Upstairs Downstairs). Віддалено нагадує "Абатство Даунтон", але коротший, і мені загалом сподобався більше.
"Дживз і Вустер" (Jeeves and Wooster). Комедійний. Для шанувальників творчості Вудхауза, а також Фрая і Лорі.
"Індевор" (Endeavour). Інтелектуальний детектив. На тлі фантастичного Оксфорда. Вах!
"Невгамовна" (Restless). Детектив. Часи Другої світової. Шпигуни, контррозвідка і т.д.
"Суто англійські вбивства" (Midsomer Murders). Детектив. Дуже камерний і некровожерний)).
"Розмарі і Тайм" (Rosemary & Thyme). Майже ідентичний попередньому за атмосферою, але слідство веде не поліція, а любителі.
"Так, пане міністре" (Yes, Minister). Геніальний серіал! Там мало дії, багато слів, але кожну серію можна відразу розтягувати на цитати :yes:. Комедійний, але в кожному жарті тільки доля жарту)). Якщо є змога, краще дивитись в оригіналі. Якщо змоги немає, то є паскудний російський переклад і є прийнятний російський переклад. Головне не помилитись.
(The Thick of It). Схожий на попередній, але сучасний, і добрі жарти помінялись на злий сарказм)). Пітер Капальді фантастичний у ролі матюкливого, мізантропічного радника з Даунінг стріт, 10 :). Перекладу немає. Годиться тільки для тих, хто може дивитись в оригіналі.
"Код убивства" (The Bletchley Circle). Детектив. Чотири жінки, які у війну служили шифрувальницями у розвідці, помічають закономірності в деяких убивствах і використовують набуті аналітичні навички в розслідуванні.

В окремій лізі,
"Доктор Хто" (Doctor Who). Культовий серіал)). Він - рулить)). Але на любителя.

Timbuktu

  • Гость
Ну, в нашому місцевому вже не показують, куди я могла прийти у гордій самотності, а їхати до Києва в кінотеатр нема з ким. Не можу нікого на аніме затягнути :glare:. Зачекаю вже на DVD.
Ти би хоч спробувала, да. :glare:

Та ну, правда? :max:

Оффлайн mysteryof

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 555
  • Что? Не можешь больше? Тогда еще 4 круга. ©
    • Просмотр профиля
"Доктор Хто" (Doctor Who). Культовий серіал)). Він - рулить)). Але на любителя.
оооо, і я Доктора дуже люблю, останні так 4 роки :D
який у Вас улюблений Доктор?

Garmata

  • Гость
Це все не нові фільми, але закину сюди свій списочок. Може, хтось якраз шукає ідеї, що б таке подивитись.

О, мерси. Уже пару фильмов взяла на заметку -)
Из сериалов могу добавить "Абсолютную власть" с тем же Фраем (но без Лори). Очень быстрый, динамичный минисериал, надо очень быстро соображать и вникать. У меня только со второй серии получилось -)
И еще "Черное зеркало". Вгоняет в ужос и оторопь.

Оффлайн Нина Золотова

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 720
    • Просмотр профиля
"Настоящий детектив" (True detective) - очень яркие, харизматичные герои (Метью Макконахи вообще бесподобен), загадочные убийства, таинственный и зловещий культ среди болот Луизианы, своеобразная эстетика южного гетто. Затягивает и не отпускает, начиная со вступительной заставки. Красивый, местами страшноватый и философский сериал. Очень рекомендую.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ZRPpCqXYoos" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ZRPpCqXYoos</a>

Timbuktu

  • Гость
"Доктор Хто" (Doctor Who). Культовий серіал)). Він - рулить)). Але на любителя.
оооо, і я Доктора дуже люблю, останні так 4 роки :D
який у Вас улюблений Доктор?

Мабуть, усе-таки дев'ятий, Еклстон, хоч десятий, Тенант, теж нічого був. Сміт взагалі мені не йде, зате з нетерпінням чекаю на Капальді)). Але я почала дивитись відразу з нової версії серіалу. Треба б якось передивитись усе з початку, всіх Докторів :max:.

О, мерси. Уже пару фильмов взяла на заметку -)
Из сериалов могу добавить "Абсолютную власть" с тем же Фраем (но без Лори). Очень быстрый, динамичный минисериал, надо очень быстро соображать и вникать. У меня только со второй серии получилось -)
И еще "Черное зеркало". Вгоняет в ужос и оторопь.

На здоров'ячко :).
Теж взяла собі на замітку, особливо "Абсолютну владу" (люблю Фрая :max:).

Оффлайн mysteryof

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 555
  • Что? Не можешь больше? Тогда еще 4 круга. ©
    • Просмотр профиля
Мабуть, усе-таки дев'ятий, Еклстон, хоч десятий, Тенант, теж нічого був. Сміт взагалі мені не йде, зате з нетерпінням чекаю на Капальді)). Але я почала дивитись відразу з нової версії серіалу. Треба б якось передивитись усе з початку, всіх Докторів
майже всі з ньюскуллу починають)
так, Дев'ятий клаааааасний. десь було опитування у спільнотах прихильників серіалу, там обирали з ким більшість хотіла б подорожувати. так із перевагою величезною виграв саме Дев'ятий))
Сміт - то на любителя. він мені також не сподобавля спочатку, а потім наснився якось, і після цього як рукою зняло  :sarcastic:
зате Клару терпіти просто не можу, а Пондів - люблю. хочь у чомусь рівновага  :hehe:

олдскулл - то для витривалих) я третій рік себе змусити не можу)